Kozmela.com

AVENE TERMAL SU

Avene Termal Su listesinde 3 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Avene Termal Su Çeşitleri

Cilt bakımında günümüzün en sevilen cilt bakım markalarından bir tanesi olan Avene her cilt tipi ve cilt sorununa uygun ürünleri ile tüketicilerin favorisi olmaya devam ediyor. Cilt maskesi, gündüz kremi, dudak bakımı, duş jeli, gece kremi, peeling, tonik gibi ürünleri ile cilt bakımında geniş bir seçenek sunan marka termal su içerikleri ürünleri ile de öne çıkmaktadır. Doğadan çıkan en faydalı su olarak bilinen termal su, bizim bildiğimiz şekli ile kaplıca suyudur ve cilt üzerinde pek çok olumlu etkisi vardır. 

Avene Termal Su Faydaları

Avene markası bu doğal zenginliği ürünlerinde kullanarak insanlara cilt bakımında etkili bir bakım sunmaktadır. Termal suyun en büyük özelliği yoğun şekilde mineral içermesidir. Termal su yeryüzüne çıkmadan önce uzun bir yoldan gelmektedir. Bu uzun yolculuk termal suyun kalitesini artıran bir durumdur. Termal suyun en büyük özelliği cilde yoğun şekilde nem sağlamasıdır. Avene termal su cilt temizliğinden sonra uygulandığı takdirde cildin ihtiyacı olan nem ve minerali sağlamaktadır. 

Özellikle cilt bakım ürünlerinin yaratabildiği kuruluğu gidermek için Avene termal su kullanabilirsiniz. Avene termal suyu rutin cilt bakımınızdan sonra kullanabilirsiniz. Bunun nedeni ise uygulanacak bir maske ya da peeling uygulaması cildi hassas bir hale getirebilir. Bu rutin bakım sonrası birkaç fıs termal su uygulamak cilde nem desteği sağlarken aynı zamanda cildin daha taze ve canlı kalmasına da olanak sağlamaktadır. 

Avene termal su sadece cilt bakımı sonrası değil, kuru ciltlerde ihtiyaç duyulan her an kullanıma uygundur. Kuru ciltlerde gündüz kremi kullanmadan önce Avene termal su kullanılabilir. Yine serum ya da güneş kremi kullanmadan hemen önce Avene termal su kullanarak cildinizi hazırlayabilirsiniz. Avene termal su, cildi makyaja da hazırlamak için idealdir. Makyaja başlamadan önce uygulanacak Avene termal su makyajdan sonra cildin daha aydınlık ve canlı görünmesine yardımcı olacaktır. Özellikle makyaj sonrası cildinin kuruduğundan, donuklaştığından şikâyet edenler makyaj öncesi Avene termal su kullanarak bu sorunu engelleyebilirler. 

Termal suyun en önemli özelliklerinden bir tanesi de cilde ferahlık sağlaması. Bu sebeple bahar ve yaz aylarında sıklıkla kullanılmaktadır. Yazın cilt kuruluğunda ya da çok terleme olduğunda termal su kullanmak anında ferahlamaya neden olacaktır. Termal suyu ayrıca cildinizde makyaj varken de kullanabilirsiniz. Bunun hiçbir zararı olmaz, aksine daha nemli ve canlı bir cilt görünümü ortaya çıkacaktır.  

Avene termal su doğal kaynağından alınarak hazırlanmaktadır. Bu sebeple tamamen doğal ve cilt açısından son derece faydalıdır. Avene termal suyu günlük bakım rutininizden önce rahatlıkla kullanabilirsiniz. Makyaj öncesi kullanacağınız Avene termal su ile cildinizi her daim nemi ve canlı tutmanız mümkündür. Yaz aylarında buzdolabında muhafaza edebileceğiniz Avene termal su dilediğiniz cildinize ferahlık sağlayacaktır. Özellikle güneş sonrası cildinizin rahatlamasını istiyorsanız buzdolabından çıkaracağınız Avene termal suyu uygulayabilir ve ferahlamanın tadını çıkarabilirsiniz. 

Avene Termal Su Nasıl Kullanılır?

Markanın termal su çeşitleri üç farklı şişede tüketicilere sunulmaktadır. Büyük boy termal suyu evinizde günlük olarak kullanabilirsiniz. Bununla beraber çantanızda taşımak ve her an rahatça kullanabilmek için ufak boy şişelerden de tercih edebilirsiniz. Mini boylar seyahatlerinizde oldukça kullanışlıdır. Spreyi sadece 20 cm mesafeden yeterli dereceden cildinize sıkmak yeterlidir. Ancak gözlerinize temas etmemesine özen göstermelisiniz. Bu sebeple yüze uygulama yaparken mutlaka gözlerinizi kapatmalısınız. 

Avene termal suyun nemlendirici özelliği ile şimdi siz de tanışın. Günün her saati uygulayabileceğiniz Avene termal su ile cildiniz için gereken nemi ve tazeliği anında sağlayabilirsiniz. Avene termal su çeşitlerini sitemizde yakından inceleyebilir ve anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun