Kozmela.com

AYS MASKE

AYS Maske markasında 2 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

AYS Maske

Cerrahi maskeler özellikle son yılarda insan hayatına hızlı bir şekilde girdi. Önceden sadece belirli durumlarda kullanılan cerrahi maskeler günümüzde virüs salgını ile hayatımızın bir parçası olmuş durumda. Ancak elbette kullanılan maskelerin de niteliği son derece önemlidir. Kaliteli bir maske ile pek çok mikroorganizmadan korunmak mümkün olabilir. Bunun için maskenin kaç katlı olduğu ya da nasıl imal edildiğine bakmak yeterli olacaktır. Cerrahi maskeler hem yetişkinler hem de çocuklar için üretilmektedir. Standart renkte maskelerin yanı sıra renkli maskeler de oldukça ilgi çekmektedir. Özellikle çocuklar renkli maskelere son derece ilgi göstermektedir.

Burun telli ve 3 katlı maskeler çok daha iyi koruma sağlayabilir. Bunun yanında yüze rahat oturan ve kişiyi rahatsız etmeyen nitelikte olması da önemlidir. AYS maske çeşitleri üretiminde insan yüzüne rahat oturması ve özellikle kulak bölgesinde can acıtmayan nitelikte maske tasarımı yapılmaktadır. Çünkü günün belki de 24 saati bu maskelerle insanların kendisini muhafaza etmesi söz konusu olacaktır. Bu anlamda hem kaliteli hammaddeden hem de özel bir tasarımla maske üretimi gerçekleştirilmektedir.

3 katlı maske çeşitleri hem güvenli hem de oldukça ekonomiktir. 1 kutu içerisinden toplamda 50 tane çıkmakta olup günlük kullanıma uygundur. Ayrıca siyah, mavi, beyaz, turuncu, pembe, kahverengi gibi pek çok farklı renkte maske bulunmaktadır. Bu sebeple standart bir renk yerine favori renginde maske almak isteyenler için zengin bir çeşit söz konusudur.

Hem yetişkinlerin hem de çocukların rahat bir şekilde kullanabileceği maskeler gün boyunca kişiyi huzursuz ya da rahatsız etmeden kullanılabilir. Maskelerin her biri tek kullanımlıktır. Bu tek kullanımlık süre boyunca kişiyi güvende tutması hedeflenmiştir. AYS markası kaliteli maske çeşitleri ile dünden bugüne insanların önemli bir ihtiyacını karşılamaktadır. Kaliteli kumaşı, 3 katlı yapısı ve esnek lastiği ile kullanışlı maskeler sunmaktadır.

Sadece mesleki zorunluluktan değil, çevredeki kir, toz ve zararlı mikroorganizmalardan korunmak için herkes maske kullanmaktadır. AYS’nin sizlere sunduğu farklı renklerde maske çeşitlerinin hepsini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz cerrahi maskeyi en uygun ödeme koşulları ile anında sipariş verebilirsiniz.  

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun