Kozmela.com

Babyjem

Bebek ürün ve aksesuarları ile bilinen Babyjem 2008 senesinde kurulan 3E Tekstil Paz. San. Tic. Ltd. Şti. bünyesindeki markalardan bir tanesidir. Markanın bebekler için pek çok ürünü bulunuyor. Beslenme aksesuarlarından güvenlik ürünlerine, seyahat aksesuarlarından anne ürünlerine ve uyku aksesuarlarına kadar geniş bir ürün yelpazesi söz konusudur. Hem bebeklerin hem de annelerin işini kolaylaştıran ürünler hem kaliteli hem de kullanışlıdır.

Bebeklerin daha ilk günlerinde diş çıkarma evresinde rahatlamalarına yardımcı olan diş kolyeleri onların dişlerindeki kaşıntıyı geçirmeye yardımcıdır. Kaliteli malzemeden yapılmış olan diş kolyeleri bebeklerin hassas damaklarına zarar vermez. Diş çıkarma bölgesindeki kaşınmayı gidermeye yardımcı olur. Renkli silikon önlükler ise bebeklerin yemek yerken yere kırıntı dökmelerine engel olacak bir eklentiye sahiptir.

Bebeklerin uyku keyfini ikiye katlayacak olan baykuş şeklindeki yastık çeşitleri ise yine Babyjem kalitesi ile sunuluyor. Hem mavi hem de pembe renkteki yastık çeşitleri renkli modelleri ile bebeklerin dikkatini çekmektedir. Bebeklerin yeme alışkanlıklarını düzenlemeye yardımcı vakumlu mama tabağı tabanı masaya yapıştığı için yemeğin dökülme riskini önlemektedir. Bebekler için zararsız, dayanıklı malzemeden üretilmiştir.

Bebeklerin gıdalarını tüketebilmeleri için kullanılan biberonları seyahat esnasında korumak için geliştirilmiş biberon koruyucular ise oldukça kullanışlıdır. Biberon koruyucular seyahat esnasında süt ya da mamayı sıcak tutabilecek kapasitede malzemeden üretilmiştir. File ceplere sahiptir ve bu anlamda sabit kalabilir. Kayışları vardır ve bu anlamda her yere rahatlıkla taşınabilmektedir.

Yine markanın bebekler için özel tasarım olan silikon uçlu meyve sebze emziği 4 ay ve üstü bebeklerin güvenli bir şekilde besinlerini yemelerine yardımcı olur. Ayrıca bu emzik bebeklerin kendi kendilerine beslenmesine de olanak sağlamakta olup yeme alışkanlığı kazandırma adına faydalıdır. Silikon maddeden üretilmiş olup bebeğin ağız ve damağına zarar vermemektedir.

Mini alıştırma bardakları ise bebeklerin biberondan bardağa geçişteki en büyük yardımcılarıdır. Farklı renklerde sunulan alıştırma bardakları yumuşak ucu sayesinde rahat bir emiş sağlar. Kapaklı ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bebeklere bardağa geçiş aşamasında kolaylık sağlar ve alışmalarına yardımcı olur.

Babyjem bebek aksesuar ve ürünlerini Kozmela’da detaylı bir şekilde inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun