Kozmela.com

BABYTON

Babyton markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Babyton Ürünleri

Babyton, bebek ve çocuklar için yüzme kolluğu üreten bir markadır. Çocukların yüzme alışkanlığını kazanabilmesi için bu yardımcı ürünler oldukça işlevseldir. Bilindiği gibi yüzme, çocuk sağlığı ve gelişimi açısından son derece önemlidir. Pek çok çocuk suda oynamayı sevdiği gibi bazı çocuklar suda oynamaya karşı biraz daha çekimserdir. Bunun sebebi ise çocukların sudan korkabilmesidir. Ancak çocuklara sudan korkulacak bir şeyin olmadığını göstermek hem de yüzme alışkanlığı kazandırabilmek için bu kolluklar oldukça faydalı olacaktır. 

BabyTon Kolluk

Yüzmek son derece keyifli bir aktivitedir. Ancak çocuklar için bu durum bazen korkutucu olabilir. Ebeveynler çocuklarına yüzme alışkanlığı kazandırabilmek için pek çok yardımcı araç tercih ederler. Hem çocukların kendilerini güvende hissetmeleri hem de yüzme alışkanlığını kazandırabilme adına bu yardımcı araçlar oldukça kullanışlıdır. Kolluk dediğimiz araçlar yüzmeyi kolaylaştırdığı gibi suda eğlenceyi iki katına çıkan araçlardır. Bu sebeple genelde aileler henüz çok küçük yaşta olan çocuklarına bu alışkanlığı aşılamak için Babyton kolluk çeşitlerinden tercih edebilmektedir. 

Babyton kolluk çeşitleri kaliteli malzemeden üretilmiş olup çocuklara yüzmenin ne denli keyifli olduğunu göstermektedir. Kolluklar yumuşak malzemeden üretildiği için hiçbir şekilde çocukların canını acıtmaz. Son derece güvenlidir ve yüzmeyi oldukça kolay hale getirir. Kullanımı da oldukça basittir. 12 ay yani 1 yaş ile 6 yaş arasında kullanılabilecek kolluklar çocuğunuzu güvende hissetmesini sağlayacaktır. 

Malzemesi kalitelidir ve koltuk altı kısmı incedir. Bu sayede çocuklar su üzerinde zorlanmadan hareket edebilirler. Su yüzünde kalmaya yardımcı olduğu için çocuklar batma tehlikesi yaşamadan rahatlıkla su üstünde eğlenebilir, yüzmeyi öğrenebilirler. Ayrıca malzemesi kırılmaz polietilen köpük olduğundan patlama yaşansa dahi batma durumu söz konusu olmaz. Emniyet valfli hava keselerine sahiptir. Bebeklerin hassas cildine hiçbir şekilde zarar vermez. Bebeği yoracak bir yapıda değildir ve koltuk altını acıtmaz. Yumuşak yapısı ile bebeğin konforu düşünerek üretilmiştir. 

BabyTon bebekler için kolluk yapımında uzmanlaşmış bir markadır. Bu nedenle bebeğiniz için güvenle alabilir ve kullanabilirsiniz. Hem havuz hem de denizde çocuklarınız güvenle, tereddütsüz, rahat bir şekilde tatilin tadını çıkarabilirler. Babyton kolluklarını sitemizden dilediğiniz an sipariş verebilir ve çocuklarınızın hem yüzme becerisini kazanmasına hem de eğlenceli vakit geçirmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun