BAMBİNO

Bambino markasında 19 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Bambino

1967 yılında kurulan Bambino,  ilk olarak biberon ve kundak muşambası ile tüketicilerin beğenisine sunulmuştur. Markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alan Bambino emzik ve biberondur.

Bambino emzik, anne göğüs ucuna yakın formda dizayn edilmiştir. Bu sebeple bebeklerin emme içgüdüsünü tatmin ederek geliştirmeye yardımcı olur. Kız ve erkek bebeklere göre özel olarak geliştirilen emzik tasarımları bebeğinizin dikkatini çekerek keyifli zaman geçirmesini sağlar. Bebeğiniz için kullanıma uygun seçenekleri ve emzik tasarımları için kategorimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Bambino biberon ise sağlıklı camdan vazgeçmeyen anneler için özel olarak geliştirilmiştir. Silikon uçlu biberon emziği sayesinde hava akışını kontrol altına alarak bebeğiniz beslenirken gaz oluşumunu en aza indirgemeye yardımcı olur. Bebeğiniz için güvenle kullanabileceğiniz  yavaş akış, orta akış ve hızlı akış özelliğine sahip biberon seçenekleri mevcuttur.

Siz de bebeğiniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm Bambino ürünlerini Kozmela’da bulabilir uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla hemen sahip olabilirsiniz.

Bambino
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun