Kozmela.com

BAMBİNO

Bambino markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Bambino

Ülkemizde 1967 yılında faaliyete başlayan marka anne bebek pazarında ülkemizin önde gelenlerinden bir tanesidir. Kurulduğu günden beri anne ve bebek ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedefleyen marka bu anlamda ürettiği kullanışlı ürünleri ile sektörde önemli bir yer edinmiştir. Türkiye ve Avrupa standartlarına uygun ürünler üreten firma bu anlamda güvenilirliğini her daim ispatlamıştır. “Sağlıklı bebekler, mutlu anneler…” mottosu ile yola çıkmış olan marka 2016 senesinde Gerçek Kozmetik bünyesine katılmıştır. Şu anda sektöre başladığı andaki vizyon ve misyonunu koruyarak aynı kalitede ürünlerini Gerçek Kozmetik altında ailelerle buluşturmaya devam etmektedir.

Bambino Bebek

Bambino emzik ve biberon gibi bebeklerin en temel ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı ürünler sunmaktadır. Annelerin hayatını kolaylaştıran ve bebeklerin de rahat beslenmesine yardımcı olan bu ürünler markanın yenilikçi ve güvenli tasarımları ile insanlara sunuluyor. Markanın emzik çeşitleri anne göğüs ucuna oldukça yakın bir formda tasarlanmıştır. Bu nedenle bebeklerin emme içgüdüsünü en iyi şekilde tatmin eden bir yapıya sahiptir. Bebeklerin emme yetisini geliştirmesi de ayrıca bir artı olarak gösterilebilir. Emzik tasarımları kız ve erkek bebeklere uygun şekilde sunulmaktadır. Kaliteli malzemeden üretilen emzik çeşitleri renkli ve dikkat çekici tasarımı ile bebeklerin dikkatini çekmekte ve emzirme sürecinde keyifli zaman geçirmelerine olanak sağlamaktadır.

Bebeklerin beslenmesi için oldukça önemli olan biberonlar ise yine Bambino’nun yenilikçi, sağlıklı ve kullanışlı tasarımları ile sunuluyor. Üretim aşamasında hiçbir zararlı katkı maddesi kullanılmamakta ve annelerin içleri rahat, güvenli bir şekilde bebeklerini beslemeleri sağlanmaktadır. Konu anne ve bebek ürünler olduğunda oldukça hassas olan marka detaylara oldukça önem vermektedir. Akış, orta akış ve hızlı akış gibi özellikleri bulunan Bambino biberon çeşitleri ile bebekleri beslemek oldukça pratiktir.

Bambino Biberon

Bebek gelişiminin en önemli basamağı beslenmedir. Anneler bu konuda oldukça hassas davranırlar. Çünkü beslenme düzeninde bebeğin yeterli kadar ve doğru bir şekilde beslenmesi gerekir. Anneler bu konuda dikkatli olduklarından bebekleri için en doğru ürünü tercih etmeye özen gösterirler. Bebekler dünyaya geldiği ilk anda anne sütü ile beslenir ve ayrıca beslenmek için başka bir malzemeye de gerek duymazlar. Ancak anne her daim bebeğin yanında olamayabiliyor. Bu gibi durumlarda anne sütünün biberon ile bebeğe verilmesi son derece önemli.

Yeterli miktarda süt gelmeme durumunda bebeğe verilecek ek gıdalar için de biberonun önemli tartışılmazdır. Kullanılacak biberonun da bu anlamda kaliteli ve nitelikli olması önemlidir. Bambino markası bu anlamda kullanışlı biberon çeşitleri ile annelerin bir numaralı yardımcı olmaktadır. Bambino biberon çeşitleri konusunda da çeşitli ürünler sunmaktadır. Bu anlamda anneler bebekleri için en ideal biberonu seçip güvenle kullanabilirler.

Bambino markasının plastik ve cam malzemeden üretilmiş biberon çeşitleri bulunmaktadır. Bambino plastik biberon çeşitleri hafif olduklarından ve kırılma gibi bir durum söz konusu olmadığından özellikle sık seyahat eden anneler tarafından tercih edilmektedir. Bambino plastik biberon çeşitleri üretilirken PDA ya da FDA gibi kimyasallar kullanılmamaktadır. Bu sebeple anneler içleri rahat bir şekilde bu biberonları tercih edebilirler.

Cam biberonlar ise diğer biberon çeşitlerine göre çok daha uzun ömürlü olduklarından dolayı tercih edilmektedir. Plastik biberonları belirli bir süre sonra değiştirmek gerekir. Ancak cam biberonlarda böyle bir durum yoktur. Cam biberonlarda kırılma riskini ortadan kaldırmak için ise silikon kılıflar oldukça kullanışlıdır.

Bambino marka biberonların özelliklerine gelirsek; marka, bebeklerin her döneminde kullanabileceği nitelikli biberonlar üretmektedir. Yeni doğan bir bebek için 90 ila 150 ml ebatlardaki biberonlar yeterlidir. Bebek 6. ayına geldiğinde ise 240 ila 260 ml ebatlardaki biberonlar tercih edilebilir. 6. ayı izleyen zamanlarda ise 320 ila 340 ml hacimli biberonlar kullanılabilir. Oval ve bombeli tarzdaki biberonlar bebeğin kavraması açısından da idealdir. Bambino biberon çeşitleri içerisinde yanlarında kulp bulunan modeller de bulunmaktadır. Bu modeller de bebeğin biberonu rahat bir şekilde tutması için idealdir.

Biberon konusunda dikkat edilmesi gereken pek çok nokta bulunuyor. Örneğin biberonu kullandıktan sonra her seferinde aynı şekilde temizlenmelidir. Sıcak su ile yıkandıktan sonra erişilemeyen yerlere mutlaka fırça yöntemi ile ulaşarak temizliği sağlanmalıdır. Kaynar suda biberonu 20-25 dakika kadar bekleterek sterilize işlemi tamamlanabilir.

Biberonlarda dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta sızıntı yapan, kötü kokan biberonların kullanılmaması gerektiğidir. Mutlaka değişim zamanları iyi takip edilmeli ve zamanı geldiğinde biberon değiştirilmelidir. Meme ucu hasar almış biberonların meme uçları da mutlaka değiştirilmelidir.

Bambino Biberon Kullananlar

Bambino biberon kullanan ebeveynler ürünlerin kalitesinden oldukça memnun görünüyor. Bebeklerin sağlığı açısından Bambino cam biberon çeşitleri fazlasıyla öne çıkıyor. Elbette kaliteli malzemeden üretilen markanın biberonlarının fiyatları da merak konusudur. Bambino cam biberonlar nitelik ve özellikleri göz önüne alındığında fiyatlarında değişiklik gözlenebilir.

Çok fazla çeşide sahip olan cam biberonlar farklı fiyat aralıklarında olduğundan her kesime hitap edebiliyor. Elbette bunların yanında boyutu ve yan özellikleri de biberon seçiminde son derece önemli oluyor. Çünkü bu gibi nitelikler biberonun fiyatında da değişikliğe neden olabiliyor. Bambino biberon tercih eden ebeveynler geniş bir ürün yelpazesi ile karşılaştıklarından bebekleri için arzu ettikleri özellikleri taşıyan biberona en uygun fiyatlarla sahip olabiliyorlar.

Bambino biberon çeşitlerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Sitemizdeki biberon çeşitlerini en uygun ödeme koşulları ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun anında sipariş verebilirsiniz.

Bambino
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun