Kozmela.com

BİBS

Bibs markasında 110 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Bibs Emzik

1978 senesinde Danimarka’da kurulmuş olan Bibs birinci sınıf bebek ürünlerini tüm dünyadaki insanlarla buluşturmaktadır. Faaliyetlerine bebek emzikleri ile başlamış olan firma tüm dünyada kullanılan ikonik yuvarlak renkli emziği ilk kez 40 yıl önce üretmiştir. Emzikler üretim aşamasında küçükler için en iyi malzeme kullanılarak birkaç kez rafine edilerek üretilmektedir.

Her ne kadar hala emzik çeşitleri firmanın odak noktası olsa da bebek ürünleri konusunda çeşitliliğini artırmaya devam etmektedir. Bibs amacı daha ilk kurulduğundan günümüze kadar mümkün olan en iyi malzemede, yüksek standartlarda ürünler üretmek olmuştur. Elbette bunları yaparken estetik kaygıları da göz önünde bulundurmakta ve aynı zamanda göze hitap eden, renkli ve kullanışlı ürünler ortaya çıkartmaktadır.

Markanın geniş ürün yelpazesinde işlevsellik ve güvenilirlik ilk planda olmaktadır. Bununla beraber göz alıcı ürünler ile miniklerin ilgisini çekmeyi başarmakta, onlara renkli bir başlangıç sunmaktadır. Geniş renk yelpazesi ve ürün çeşitliliği ile firma hem ebeveynlere hem de bebeklere bu anlamda en uygun ürünler ortaya çıkartmaktadır. Emzik çeşitlerinin tamamı Danimarka’da tasarlanmakta, üretilmekte ve dünyanın pek çok yerinde satışa sunulmaktadır.

Bibs Emzik

Bibs emzikler kaliteli malzemeden yapılmakla beraber oldukça kullanışlıdır. Farklı renklerde üretilmiş olan emzikler bebeklerin dikkatini çekmekte ve bebeklerin emzik alışkanlıklarının gelişmesine katkı sağlamaktadır. Tasarım aşamasında anne memesine en yakın emzik ucu şeklinde düşünülmüş ve üretilmiştir. Bu anlamda bebeklerin emme ihtiyacını yabancılık çekmeden karşılamaya yardımcıdır.

Kaliteli malzemeden üretildiği için uzun vadede kullanılabilir. Ucuna şeffaf plastik zincir takılarak bebeğin boynunda taşıması sağlanabilir bu şekilde kaybolmasının da önüne geçilebilir. Birbirinden renkli ve göz alıcı tasarımlarla Bibs emzikleri 0-6 ay 6-18 ay şeklinde farklı çeşitlerde sunulmaktadır.

Bibs Emzik Özellikleri

Bibs emzik çeşitleri %100 kauçuktan imal edilmiştir. Emzikler özel hava akışı özelliğine sahiptir. Bu anlamda en yumuşak uçlara sahiptir. Özel tasarım dış bükey yapısı vardır ve bu anlamda bebeğin ağız çevresine yapışmaz, nefes alıp vermesine engel olmaz. 6 gram ağırlığındadır ve bu anlamda ultra hafif yapısı ile bebek boynunda rahat bir şekilde taşıyabilir. BPA, PVC ya da fatalat gibi zararlı maddeler bulunmaz.

Birbirinden kullanışlı, canlı renklere sahip Bibs emzik çeşitlerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz emziği en uygun ödeme koşulları ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun