Kozmela.com

BİODERMA SEBİUM

Bioderma Sebium listesinde 18 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Bioderma Sebium Cilt Bakım Serisi

Bioderma Sebium ,yağlı ve karma cilt tiplerine özel olarak geliştirilmiş bakım serisidir. Hem yetişkinler hem de gençler için hazırlanan ürünler içerisinde 14 farklı seçenek bulunmaktadır.
Yüz temizleme jelinden, misel su ve matlaştırıcı nemlendirici kremine kadar Bioderma Sebium ürünlerinin tümüne Kozmela'dan indirimli fiyatlarla ulaşabilirsiniz.
Serinin en sevilen ürünlerinin başında Bioderma Sebium Yüz Temizleme Jeli gelmektedir. Yağlı cilt tiplerinin en sık yaşadığı problem parlama ve yağlanma sorunudur. Yağlanmaya karşı ilk uygulanması gereken adım temizleme adımıdır. Bioderma yüz temizleme jeli kullanarak cildinizi nazikçe temizleyebilir, özel formülü sayesinde de cildinizdeki sebum oranını dengeleyebilirsiniz. 
Yağlı ve Karma Ciltlere Özel Bakım Önerileri
Yağlı ve karma cilt bakımında ilk adım; temizlemedir. 
Cildinizi gündüz ve akşam günde iki kez yüz temizleme jeli ile kolayca temizleyebilirsiniz.
İkinci Adım; Tonikleme
Cildinizi yüz temizleme jeli ile temizledikten sonra tonik uygulaması yaparak cilt bakımınızın ikinci adımını tamamlayabilirsiniz.
Son Adım; Nemlendirme
Yağlı ve karma ciltler de nemlendirilmeye ihtiyaç duyarlar. Su bazlı veya hafif bir formüle sahip nemlendirici bakım kremi ile cildinizi nemlendirebilirsiniz. Yaz aylarında SPF içeren bir nemlendirici tercih ederek cildinizi güneşten de koruyabilirsiniz.
En Çok Satan Bioderma Sebium Ürünleri
Bioderma Sebium Global

Bioderma Sebium Global, nemlendirici bakım kremidir. Formülünde yer alan özel içerikler sayesinde cildinizdeki parlama problemini kontrol altına alır, cildinizin doğal yapısına kavuşmasına yardımcı olur. Kolayca emilerek, cildinizde ağırlık hissi yaratmaz.
Bioderma Sebium Hydra
Yağlı cilt tipleri ile ilgili bilinen en büyük yanlış bilgi yağlı cilt tiplerinin nemlendirici kullanmasına gerek olmadığı ile ilgilidir. Cilt tipiniz ne olursa olsun her cilt tipinin nemlendirilmeye ihtiyacı vardır.
Bioderma Sebium Hydra Nemlendirici Krem, yağlı ciltlere özel olarak geliştirilmiş bakım kremidir. Patentli DAF kompleksi ile geliştirilen ürün, cildi yatıştırmaya yardımcı olurken aynı zamanda hassas bir nemlendirme de sağlar. 
Bioderma yüz temizleme jeli ile başlayan bakım adımlarınızda, cildinizin ihtiyacı olan diğer ürün çeşitlerini de bakım serisi içerisinde bulabilirsiniz. %15 indirim ile tüm Sebium ürünlerine Kozmela’dan ulaşabilirsiniz. Aynı gün kargo imkanı ile ürünleri tek tıkla satın alabilirsiniz. 

Bioderma Sebium
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun