Kozmela.com

BİODESİS

Biodesis markasında 2 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Biodesis

2016 yılında kurulmuş genç bir şirket olan Biodesis, dermokozmetik, OTC ve gıda takviyesi alanlarında faaliyet gösteren firmalara satış ve pazarlama danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Firmanın sağladığı hizmetler arasında; satış ve pazarlama ekipleri kurulması, yönetilmesi, şirket ve ürün hedeflerinin belirlenmesi, hedef satış stratejilerinin belirlenmesi ve uygulanması, bütçeleme çalışmaları, insan kaynakları danışmanlığı, kişisel gelişim eğitimleri, satış hacmini artırıcı analiz ve programların yapılarak uygulamaya geçilmesi gibi hizmetler vardır.

Biodesis markası danışmanlık hizmeti sağladığı konularda partnerleri için sadece teorik çalışmalarda bulunmaz. Aynı zamanda birebir saha uygulamalarına da oldukça önem verir ve bu anlamda kapsamlı bir program hazırlayarak faaliyete geçer. Biodesis ekip üyeleri her biri sektörde uzun yıllar alanlarında başarılı işlere imza atmış ve kendilerini kanıtlamış uzman danışmanlardan oluşmaktadır. Biodesis kendi ilkeleri doğrultusunda taviz vermeden çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.

Biodesis Probiyotikli Yoğurt Mayası

Biodesis ürün çeşitleri arasında yer alan probiyotikli yoğurt mayası toz yapısı ile arzu edilen her an tüketime uygun şekilde üretilmiştir. Yoğurt, laktik asit fermantasyonu ile elde edilen, besin değeri yüksek canlı ve laktik asit bakterileri içeren fermente bir süt üründür. Biodesis yoğurt mayası ise evde yoğurt yapma adına pratik bir çözüm sağlayan her ürün içeriğinde aynı bakterileri aynı miktarlarda bulunduran ve bu sayede kontrollü fermantasyon imkanı veren mayadır. Bu maya sağlıklı, hijyenik ve canlı probiyotikler ve laktoz karışımından oluşmaktadır.

Biodesis probiyotikli yoğurt mayası içeriğinde; Bifidobacterium animalis spp.lactis, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus bulgaricus, Streptococcus thermophilus probiyotik bakterleri her şasede ilk etapta 10 milyar gibi yüksek bir miktar içerir. Ancak yoğurt mayalama sonrasında probiyotik bakteriler yoğurt içinde çoğalmayı sürdürürler. Bu sürekli artış 48 ila 72 saat sonra yoğurt içerisindeki probiyotiklerin 3-5 katına çıkmasına neden olur.

Bakteri artışı evde yapılan yoğurdun çok daha kıymetli, sağlıklı yapar. Biodesis probiyotikli yoğurt Mayası insanlara geleneksel köy yoğurdu lezzetlini evlerinde yapma imkânı sağlamaktadır. Biodesis probiyotikli yoğurt mayası ile artık evlerde yoğurt mayalamak çok daha kolay hale gelmektedir.

Biodesis Kefir Mayası

Biodesis markasının bir diğer öne çıkan ürünü kefir mayasıdır. Kefir, yüksek miktarda probiyotik bakteriler içeren keçi ya da inek sütünden özel bir maya sayesinde yapılabilen ayran veya boza kıvamındaki fermente bir süt ürünüdür. Görünüm ve tat olarak yoğurdu andırsa da daha sıvı bir kıvamdadır. 

Biodesis kefir mayası ise evde güvenli ve kolay bir şekilde kefir yapmayı mümkün kılar. Biodesis kefir mayası kontrollü bir fermantasyon sağlayan probiyotik mikroorganizmaların ve canlı kefir bakterilerini laktoz ile karıştırarak oluşturulan toz mayadır.

Kefirin sağlık açısından pek çok faydası bulunuyor. Bağışıklık sistemini güçlendirmesi, antibiyotik tedavisi esnasında ortaya çıkabilecek ishali önlemeye yardımcı oluşu, huzursuz bağırsak sendromu olarak bilinen İrritabl Bağırsak Sendromu tedavisine yardımcı oluşu, idrar yolu enfeksiyonları ve vajinal enfeksiyonların önlenmesine yardımcı oluşu, kolesterolün düşmesine katkı sağlaması, uyku problemini çözmeye yardımcı oluşu, farklı mineraller içermesi ile depresyonu engellemeye destek olması gibi farklı faydaları bulunmaktadır.

Tüm bunların yanında kefir mayasının evde yoğurt kadar rahat bir şekilde mayalanması kolay değildir. Yaş kefir mayanın elde edilmesi ve saklanması oldukça zordur. Bu nedenden evlerde kefir mayalanması oldukça düşük oranlardadır. Biodesis kefir mayası ise evde herkes tarafından pratik ve kolay bir şekilde maya yapmaya olanak sağlamaktadır. Geleneksel kefir lezzeti Biodesis kefir mayası ile herkesin tatması mümkün olmaktadır. Biodesis ürünlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun