Kozmela.com

Burberry London Parfüm Çeşitleri

Burberry Grubu Kamusal Limited Şirketi, dünyaca ünlü Britanyalı moda evi, kıyafet, parfüm ve moda aksesuarları üreticisidir. Burberry'nin kendine özgü ekose deseni dünyanın en yaygın olarak taklit edilen ticari markalardan biri hâline gelmiştir. Burberry markası, kurucusu Thomas Burberry tarafından icat edilen simgeselleşmiş trençkotları ve parfümleri ile tanınmaktadır. Tasarlamış olduğu parfümler, muhteşem koku seçeneklerinin kalıcılığı ile tüketiciler tarafından en çok beğenilen ve tercih edilen parfüm markalarının üst sıralarında yer almaktadır.

Burberry Kadın Parfüm

Çiçeklerin benzersiz, saf kokusunu cilde taşıyan Burberry kadın parfüm çeşitleri kadınların zarafetini en iyi şekilde yansıtmaktadır. Meyveli, tatlı notalar ile cildi saran ve duyulara hitap eden Burberry kadın parfüm çeşitleri sıcaklığı ile adeta yaz ve baharı yaşatır. Burberry kadın parfüm çeşitleri sofistike, odunsu kokuları ile zarif ve güçlü kentli kadınını en iyi şekilde yansıtmaktadır. Burberry kadın parfümleri farklı notalarla, farklı içeriklerle üretilmektedir. Bu anlamda her zevke hitap eden bir ürünü bulunmaktadır. 

Burberry markasının kadınlar için deodorant çeşitleri de bulunmaktadır. Bu deodorant çeşitleri cilde tazelik ve ferahlık sağlarken aynı zamanda hoş kokusunu gün boyunca cilde hapseder. Ter gibi kötü koku oluşumlarının önüne geçmeye yardımcı olur. Sabahları ılık bir duş sonrası temiz cilde uygulanacak olan Burberry kadın deodorantları koltuk altında ve vücudun diğer kısımlarında ferahlama hissi bırakacaktır.

Burberry Erkek Parfümü

Markanın erkekler için özel olarak formüle ettiği parfüm çeşitleri ise odunsu ve baharatlı yapıları ile güçlü, erkeksi bir etki bırakır. Cilde uygulandığı andan itibaren büyük bir ferahlık ve tazelik sunar. Hem klasik tarza hem de sportif tarza hitap eden Burberry erkek parfümü çeşitleri her erkeğin zevkine hitap edebilmektedir. Bu nedenle de erkekler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Odunsu, baharatlı kokuların harmanlandığı duyulara en iyi şekilde hitap eden Burberry erkek parfümü çeşitlerinden siz de kendinize en uygun olanı bulabilir ve bu farkı yaşayabilirsiniz.

Hem erkek hem de kadın Burberry parfüm ve deodorant çeşitlerini sitemizde yakından inceleyebilir, dilediğiniz parfüm ve deodorantı anında sipariş verebilirsiniz.

Burberry London
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun