Kozmela.com

CLAYOPEUTİCS

Clayopeutics markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Clayopeutics Kil Maskesi Çeşitleri

Hollanda merkezli bir şirket olan Clayopeutics B.V. ilaç ve ecza toptancı endüstrisinin parçasıdır. Clayopeutics, yeşil maske olarak da bilinen doğal bileşenlerle, %100 saflaştırılmış yeşil kil ile üretilmiş maskedir. Dünyanın pek çok bölgesinde tüketicilere sunulan bu maske, cilde pek çok faydası ile biliniyor ve ülkemizde de büyük ilgi görüyor. 

Clayopeutics markasının yola çıkma amacı eski zamanlardaki insanların uyguladığı doğal cilt bakımını günümüzün imkânları ile birleştirerek dönemin güzellik, estetik algısını bugüne taşımaktır. Eski dönemlerde güzellik ve sağlık alanında sıklıkla kullanılan kil günümüzde de cilt bakımı için sıklıkla tercih edilmektedir. Clayopeutics markasının genel amacı doğal güzellik olduğundan üretmiş ve tüketicilere sunmuş olduğu hiçbir üründe sağlığa zararlı, yan etkileri bulunan kimyasal içeriklere yer verilmez. 

Marka, tüketicilerin yaşamlarına doğal bileşenlerle dokunmak için doğal cilt bakım ürünlerini sunmakla beraber kurumsal etkinliklerle çok daha fazla kişiye erişmekte ve yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Clayopeutics ürünleri AB Kozmetik Regülasyonuna uygun bir şekilde üretilmekte olup Sağlık Bakanlığı Kozmetik Ürün Takip Sistemine kayıtlı bir marka olduğundan güvenle tercih edilebilir.
Firma kurumsal anlamda da pek çok kuruluş için hediye programları sunmaktadır. Clayopeutics, firma olarak müşterilerinin beklentilerine en iyi şekilde karşılık vermek için çalışmalarını büyük bir disiplin ve özveri içerisinde gerçekleştirmektedir. Bugün firma, ürünleri ile ülkemizde de faaliyetlerini sürdürmektedir.  

Clayopeutics Green Mask 

Günümüzün en büyük doğal güzellik sırlarından bir tanesi yeşil maskedir. Clayopeutics Yeşil Maske ambalajı da dahil olmak üzere tamamen doğal malzemelerden üretilmiştir. Markanın yeşil maskesinin özünü oluşturan kil, Frig Vadisi'nin milyonlarca yıllık volkanik katmanlarından özenle çıkarılmakta ve formüle edilmektedir. Yeşil kil maskesinin en büyük özelliklerinden bir tanesi ciltteki siyah nokta ve kirleri etkili bir şekilde temizlerken aynı zamanda ciltteki fazla yağı da emerek dengelemektedir. 

Clayopeutics yeşil maske doğal içeriği sayesinde cilde parlaklık kazandırmaya, canlılık vermeye, yumuşatmaya ve daha eşit bir tona sahip olmasına yardımcı olmaktadır. Clayopeutics yeşil maske cildin yenilenmesine yardımcı olan pek çok doğal amino asit, dolomit, zeolit, hematit, montmorillonit gibi pek çok doğal mineralleri barındırır. 

Clayopeutics Green Mask düzenli kullanıldığı takdirde ciltteki kırışık, ince çizgi görünümünü azalrmata, cildin daha sıkı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Bunun yanında kolajen oluşumunu hızlandırmaya destek olur. İlk kullanımdan itibaren ciltteki sakinleştirici ve ferah etkisi fark edilebilmektedir. İçeriğindeki Aqua, Silver, parfüm, Bentonite, Colloidal yer almaktadır. 

Green Mask kullananlar

Bu doğal kil maskesinin kullanım alanı geniştir. Kil maskesini yüz bölgesinde, boyun ya da vücutta kullanmak mümkündür. Maskenin kullanımı da oldukça basittir. Cilde uyguladıktan sonra 10-15 dakika beklemek ve arından ılık su ile temizlemek yeterlidir. Sadece göz ve göz çevresinde cilt daha hassas olduğu için temastan uzak durulması gerekir. Ayrıca ürünün tıbbi tedavi amaçlı kullanıma uygun olmadığını da belirtmek gerekir. Kullanım talimatlarına uygun şekilde uygulama yapıldığında kil maskesinden en iyi verimi ve sonucu almak mümkündür. 

Clayopeutics kil maskesi içeriğinde kimyasal, sentetik, katkı maddeleri bulunmaz. Ayrıca hayvanlar üzerinde de test edilmez. Tıpkı içeriği gibi doğaya, çevreye saygılı bir tutum sergiler. Green Mask kullananlar kil maskesinin içeriğindeki yoğun etkiden en iyi şekilde yararlanıyorlar. Bunu Green Mask yorumlarında görebilirsiniz. Cildinde daha doğal, daha etkili bir ürün kullanmak isteyenler için kil maskesi oldukça idealdir. Dünyaca ünlü Clayopeutics markasının kalitesi ile sunulan yeşil maskenin cildinize etkilerini gördüğünüzde kullananların da ne denli haklı olduğunu görebilirsiniz.    

Clayopeutics yeşil maske özelliklerini sitemizde yakından inceleyebilir ve bu doğal kilin cildinizdeki etkisi ile tanışmak için dilediğiniz an siparişinizi online olarak verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun