Kozmela.com

CURAPROX

Curaprox markasında 21 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Curaprox Diş Fırçası ve Macunları

İsviçre merkezli Curaden AG markalarından bir tanesi olan Curaprox 1972 yılından beri ağız ve diş sağlığı alanında ürünler sunmaktadır. Mekanik diş fırçası, ağız bakım setleri, diş ipi, gargara ve diş macunu gibi ürünlerle insanlara ağız sağlığında yenilikçi çözümler sunmak adına yola çıkmıştır. Ağız sağlığının önemini sürekli vurgulayan firma insanların beyaz diş ve taze nefesten daha fazlasına sahip olmaları gerektiğine inanmaktadır. Çünkü bu sadece ağız ile ilgili değil, farklı diğer organları da ilgilendiren önemli bir konudur.

Bu sebeple Curaden, Curaprox ürünlerini geliştirmek için kolları sıvamış ve bu konuda uzman diş hekimleriyle birlikte yenilikçi çalışmalara imza atmıştır. Ürettiği ürünlerin ilgi çekici, etkili ve kullanması zevkli olmasına da dikkat etmektedirler. Firma diğer oyuncular için de ufuk açıcı eğitim programları geliştirme adına dünya genelinde diş hekimleriyle işbirliği yapmaktadır. Her sene pek çok ağız hijyeni eğitmenini eğitmekte ve sertifikalarını vermektedir.

Eğitmenler daha sonra kişilere ağız, diş ve diş etlerini nasıl kolay bir şekilde mükemmel bir şekilde tutması gerektiğine dair insanlarla bilgi ve deneyimlerini paylaşır. Curaprox ürünleri ile dişleri fırçalamak hem kolay hem de eğlencelidir. Kısa bir deneyimin ardından firmanın ürünlerinin bu alanda ne denli etkili olduğu görülebilmektedir. Curaden AG her daim yenilikleri takip eden bir firma olarak gelişmeleri yeni ürünlerine başarılı bir şekilde adapte etmeye devam etmektedir. Curaprox ürün kullanıcıları ise bu yenilikçi adımlardan her daim memnun kalıyor ve Curaprox ürünlerini tercih ediyor.

Curaprox Diş Fırçası

Curaprox markasının sunduğu diş fırçaları hem yetişkin hem de çocukların diş sağlığını en iyi şekilde desteklemektedir. Ultra yumuşak kılları sayesinde dişleri nazikçe temizlemeye yardımcı olur. Ağız bakımı için etkili bir temizlik sunan diş fırçaları farklı ebatlarda, her ağız büyüklüğüne uygun çeşitte üretilmektedir. Bu anlamda herkese hitap edebilmektedir. Curaprox kalitesi ile sunulan diş fırçaları uzun süre sorunsuz bir şekilde dişleri fırçalamaya yardımcıdır. Ulaşılması en güç yüzeylere erişerek etkili bir temizlik sunar. Curaprox diş fırçası çeşitleri eksiksiz bir ağız hijyeni için idealdir.

Curaprox ağız bakım ürünlerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun