Kozmela.com

CURCUMİN 500

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Curcumin 500 Yoğurt Kürü

Altın yoğurt kürü olarak da bilinen Curcumin 500 takviye gıda anlamında günümüzün en popüler ürünlerinden bir tanesidir. Tarihi Uygurlar’a kadar dayanan altın yoğurt kürü ilk zamanlar hantallıktan kurtulmak daha formda bir bünyeye sahip olma maksadıyla kullanılmıştır. Bu kür ilk zamanlar şifacılar tarafından hantal bünyelerin daha hızlı hareket etmelerini sağlamak için kullanılıyordu. Bünyenin hantallıktan kurtularak daha atletik bir yapıya sahip olmalarına yardımcı olmak için tavsiye ediliyordu. Bunca zaman sonra ise Amerikalı firma Herbalist, Curcumin 500 adını verdiği bu ürünü piyasaya sundu.

Curcumin 500 Ne İşe Yarar?

Amerikan markası Herbalist ülkede obezitenin git gide artması nedeni ile bu ürünü yağ yakmaya yardımcı bir formül ile insanlara sunmuştur. Doğal içerikli Curcumin yağ yakımı, sindirimin hızlanması ve kilo vermeye yardımcı olması üzerine geliştirilmiştir. Bu ürün formülü üzerinde 2 yıl kadar emek harcanmıştır ve şu andaki formuna gelmiştir. Kısaca Curcumin 500 Altın Yoğurt Kürü metabolizmayı güçlendirmeye, sindirimi hızlandırmaya, bağışıklık sistemini desteklemeye, yağ yakımına yardımcı olmasına, yağların parçalanarak vücuttan dışkı yolu ile atılmasına katkı sağlamayı hedefler.

Curcumin 500 Altın Yoğurt Kürü sindirimin hızlanmasına katkı sağlıyor. Yani yenen yemeklerin çok daha hızlı bir şekilde vücutta değerlendirilmesine katkı sağlıyor. Yağ, mineral ve proteinler hızlı bir şekilde birbirinden ayrışıyor. Gün içerisinde tüketilen gıdaların içerdiği yağların %80’lik bir kısmının daha hızlı atılmasına yardımcı oluyor.

En önemli özelliği de hızlı yağ yakımına yardımcı olmasıdır. İçeriğindeki bitki karışımları besinlerin içerisinde bulunan yağları kendisine çekiyor ve dışkı yolu ile atılmasına sebep oluyor. Bu hızlı yağ yakımı nedeni ile Curcumin 500 Yoğurt Kürü insan vücudunu daha hızlı forma sokmaya destek veriyor.

Stres, yorgunluk, çevresel faktörler insan bünyesi üzerinde yıkıcı etkiler bırakabiliyor. En ufak bir mikrop bile cidden sorunların başlangıcı olabiliyor. Zayıflayan metabolizmayı güçlendirmek için ise bir desteğe ihtiyaç duyulabiliyor. Curcumin 500 metabolizmanın güçlenmesine olanak sağlayarak dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı mikrop ve virüsleri uzaklaştırmaya katkı sağlıyor.

Yapılan çalışmalar Curcumin 500’ün mide küçültülmesine destekte bulunduğunu iddia ediyor. Midede şişkinlik yaratan takviye gıda kişiye tokluk hissi aşılıyor. Verdiği tokluk hissi sürekli olduğundan bir kişi birkaç aylık bir kullanım ile midesinin küçüldüğünü hisseder ve istese de fazla yemek yiyemez. İlk kullanıldığında karın guruldamalarına neden olsa da 1-2 hafta içerisinde karın guruldamaları durmakte ve yemede bir düzen başlamaktadır.

Curcumin 500 Nasıl Kullanılır?

Üretici firma Curcumin 500 her kullanımı için bir şasi toz olarak paket tasarlamıştır. Her sabah kahvaltıdan yarım saat önce bir kâse yoğurt içine bir paket altın yoğurt kürü dökülerek tüketilebilmektedir. Ürünü yavaş yavaş tüketmek daha iyi sonuç verebilmektedir. Kahvaltı sonrasında bir bardak su içilmesi önerilmektedir. Günde 1 defa kullanımı yeterli olarak görülmektedir.

Kahvaltınızı yaptıktan sonra mutlaka zor da olsa bir bardak su için. Eğer iki kez kullanmak gerekiyorsa sabah kahvaltı öncesi ve akşam yemek sonrası tüketmek uygun düşecektir. Curcumin 500 fiyatı ise yurt dışında ve ülkemizde farklı kanallardan farklı fiyatlarla alıcılara ulaşıyor. Önemli olan ürünün orijinalliğine dikkat edilmesidir. Curcumin 500 gıda takviyesini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz an siparişinizi verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun