Kozmela.com

CVS

1998 yılında faaliyetine başlayan CVS firması hem yurtiçinde hem de yurt dışında çelik endüstrisine katkı sağlammış ve sağlamaya da devam etmektedir. Türkiye’de imalatın merkezi denilebilecek bir noktada bulunmaktadır. Türk mühendislik ve imalat şirketleri arasında en önde gelen markalardan bir tanesidir. CVS yıllardır net çözümler sunmakla beraber küçük çelikhanelere de tesis ve ekipman sağlamaktadır.

CVS bu anlamda bu çelikhanelere ekonomik, uygun çözümler sunarak bu alana gerekli desteği vermeye çalışan bir firmadır. Yaptığı tüm işlemler Avrupa Standartlarında Mühendislik Hizmetleri standartlarına uygundur. Mevcut tesis ve ekipmanların güncellenmesi ya da yenilenmesi gibi durumlarla ayrıca yeşil alan projelerinde de imalat ve genel tasarım faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Çelikhane, Gaz Giderme Sistemleri, Haddehaneler için gerekli olan bileşen ve yedek parçaların imalatını yine CVS kalitesi ile gerçekleştirmektedir. Firma çelik üretiminde hem teknik yardım sağlamakta hem de danışmanlık hizmeti vermektedir. İşgücü bakımından en iddialı projelerin bile altından kalkabilmektedir. Bunu modern bir makine parkı ve 750 kişiyi aşkın uzman bir ekip ile sağlamaktadır.

Projelerindeki yönetim ve tasarım bölümünde 270’in üstünde idari personel ve mühendis ile çalışmalarını yürütmektedir. CVS firması her daim insan faktörünün önemi inanmış bir firmadır. Bu anlamda uzun vadeli başarısındaki nedeni bu olmaktadır. Marka olarak enerji verimliliğini, bitmiş ürünlerin kalitesini artırmak genel fabrika tasarımı ile ilgilidir. Ayrıca çevresel gereksinimleri de minimum maliyetle ve daha iyi bir koordinasyonla karşılamayı hedef belirlemiştir. Düşük üretim maliyetleri ile daha yüksek kazanç esnekliği ve verimlilik artışını odağına almaktadır.

CVS, tüm bu çalışma prensibi altında elektronik kişisel bakım ürünlerinde de insanlara en iyiyi en kaliteliyi ve kullanışlı olanı vermeyi amaçlamıştır. Tırnak törpü makinesinden topuk ponza makinesi, burun kıl kesme makinesine kadar kişisel bakıma yardımcı pek çok cihazda CVS kalitesini yansıtmaktadır. Ayrıca kadınların saçlarına rahat bir şekilde uygulayabilecekleri günümüz modern teknolojisi ile üretilmiş saç düzleştirici, saç şekillendirici, fön makinesi  gibi erkeklerin saç ve sakallarını rahat bir şekilde kesebileceği tıraş makineleri gibi daha pek çok ürünle sektörde kalitesi ile var olmaktadır.  

 

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun