Kozmela.com

Dabur Herbal Diş Macunu Çeşitleri

Merkezi Ghaziabad'da bulunan bir Hintli çok uluslu tüketim malları şirketi olan Dabur’un markalarından bir tanesi olan Dabur Herbal ağız ve diş sağlığı üzerine geliştirdiği ürünlerle öne çıkmaktadır. Dabur Herbal doğal içeriği ile hem yetişkin hem de çocukların diş sağlığını korumaya yardımcı diş macunu ürünleri üretmektedir. Özellikle doğal bileşenlerle geliştirdiği ürünleri diş minesine zarar vermeden, plak oluşumuna geçit vermeden beyazlatmaya yardımcı olmaktadır.

Dabur Herb'l Diş Macunu

İçeriğinde kimyasal bulunmayan ve doğadan gelen özlerle formüle edilen diş macunu çeşitleri ferahlatıcı etkisi ile de öne çıkmaktadır. İçeriğindeki neem bulunan doğal özlü diş macunu ağızda hoş ferah bir koku bırakır. Diş plak oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Diş minesini güçlendirmeye yardımcı formülü dişlerde kalıcı hijyen sağlamaya destek olur. Çürük oluşumunun önüne geçmeye yardımcı olurken aynı zamanda dişin doğal beyazlığına kavuşmasına da katkı sağlar.

Dabur Herbal Karanfil Diş Macunu ise karanfilin hoş kokusunu ağzınızda hissetmenize olanak sağlar. Diş minelerinizi güçlendiren doğal etken maddeleri ayrıca plak oluşumunu engellemeye de katkı sağlar. Bitkisel özler sadece dişlere değil diş etlerine de bakım sağlamaya yardımcıdır. Dişleriniz bu doğal özler sayesinde daha parlak ve sağlıklı görünür.

Dabur Herbal markasının bir diğer diş macunu ise fesleğen özlüdür. Fesleğen özlü diş macunu kalsiyum desteği sağlar. Dişlerinizde ve ağzınızda anında ferahlamaya yardımcı olur. Doğal antibakteriyel ve onarıcı etkileri vardır. Bu sayede ağız sağlığınızı en iyi şekilde korumaya yardımcıdır. Dabur Herbal Diş Macunu Tuz & Limon limonun hijyen gücünü dişlere ve ağız içerisine taşımaktadır. Diş çürüklerinin önüne geçmeye yardımcı olan diş macunu diş minesinin güçlenmesine destek olur. Limon özü ile hijyen sağlamaya yardımcıdır. 

Markanın birbirinden etkili diş macunu çeşitlerinden bazıları ayrıca diş fırçası hediyelidir. Dabur Herbal diş macunu ile beraber sizlere sunulan diş fırçaları yine markanın kalitesini en iyi şekilde yansıtır. Hassas diş ve diş etleriniz için özenle üretilmiştir. Özel kıl yapısı işe diş macununuzun dişlerinize en iyi şekilde yedirir, hijyen sağlamaya destek olur. Dabur Herbal diş macunlarını hediye diş fırçalarınız ile birlikte kullanabilir, sağlıklı ve beyaz dişlere kavuşabilirsiniz. 

Sitemizde Dabur Herbal diş macunlarını yakından inceleyebilir ve dilediğiniz diş macununu anında sipariş verebilirsiniz.

Dabur Herbal
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun