Kozmela.com

HYDRASKİN NEMLENDİRİCİ BAKIM SERİSİ

Darphin Hydraskin Nemlendirici Bakım Serisi

Nem, cilt için son derece önemlidir ve cildin nemsiz kalması, mat ve solgun bir cilt görünümü sağlayabilir. Canlı, parlak bir cilt için cildinizin nem dengesini korumanız ve günlük olarak cilt bakımınızı bir nemlendirici ürün ile tamamlamanız gerekir. Darphin ‘in nemsiz, kuru cilt tipleri için hazırlanan Hydraskin serisi favoriniz olmaya aday!

Darphin Hydraskin serisinin favori ürünlerinden bir tanesi Hydraskin Light Nemlendirici Kremdir.

Darphin Hydraskin Light Nemlendirici Krem

Darphin’in özel olarak formüle ettiği Hydraskin Light Nemlendirici Krem normalden karmaya dönük ciltler için idealdir. Ciltteki susuzluğu gidermeye yardımcı olur. Canlı mamaku ve kivi hücreleri cildin nem bariyerinin korunması adına etkili bir destek sağlar. Cildinize günlük olarak uygulayabileceğiniz bu jel ile cildinizin günlük nem ihtiyacını gidermeye yardımcı olursunuz. Cildin doğal nem seviyesini dengeleyici bir yanı vardır.Canlılık kazandırmaya yardımcı olurken ciltte yağlı his bırakmaz. Yüz ve boyun bölgesine uygulayabileceğiniz Darphin Hydraskin Light Nemlendirici Kremin etkilerini kısa bir süre içerisinde görebilirsiniz.

Darphin Hydraskin Light Ne İşe Yarar?

Cildiniz için gerekli nem takviyesini Darphin Hydraskin Light ile sağlayabilirsiniz. Cildinizde herhangi bir yağlanma hissi bırakmadan nemlendirmeye destek olur. Normalden karmaya dönük cilt tipleri için geliştirilmiştir. Jel formundaki yapısı ile cildinizi anında nemlendirir, ağırlık hissi yaratmaz.

İçeriği %84 oranında doğaldır. Lavanta, kivi, deniz börülcesi gibi bitkilerin özleri ile geliştirilmiştir.

Darphin Hydraskin Rich Nemlendirici Krem

Normal ve kuru cilt tipleri için Hydraskin serisinde yer alan Rich Nemlendirici Kremi tercih edebilirsiniz.

Cildin daha sağlıklı ve taze bir görünüme kavuşması adına destek sağlar ve nemlendirir. İçeriğimde mamaku, kivi özü ile mango yağı bulunmaktadır. Bu bileşenler cildin doğal mekanizmasını harekete geçirmede etkilidir.

Darphin Hydraskin Stick

Cildinizde üçlü etki için geliştirilmiş nemlendirici stick!

Darphin Hydraskin Nemlendirici Stick, makyaj bazı olarak kullanıma uygundur, cildinizi nemlendirir ve göz altları için kullanılabilir. Göz altlarındaki şişkin görünümü azaltmaya yardımcı olur.

Stick formu ile pratik kullanım imkanı sağlar. Yaz aylarında buzdolabında saklayarak sıcak havalarda cildinizde serin bir nemlendirme etkisi yakalayabilirsiniz. Cildinizi makyaja da hazırlayan ürün, makyaj ürünlerinizin cildinizde kalıcılığını arttırmayı destekler.

Darphin Hydraskin ürünlerinin tümünü Kozmela.com’da indirimli fiyatlarıyla inceleyebilir, tek tıkla sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun