Kozmela.com

DATES N CHOCO

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Dates N Choco

Alyan Gıda dünyanın pek çok noktasında tüketicilerin değişen zevk ve beğenilerini doğru bir şekilde tartarak onlara sürekli yeni ürün geliştirme çabasında olan bir firmadır. Ürünlerinin lezzeti, güvenilir bir marka oluşu ile pazarda fark yaratan markalardan bir tanesidir. 

Alyan Gıda’nın Avrupa standartlarındaki fabrikası Hendek Sakarya’daki 45 bin metrekare açık, 12 bin metrekare de kapalı alana sahiptir. Firma, Labanh, Çağla ve Volume markalarıyla üretim yapmaktadır. Alyan Gıda ağırlıklı olarak ihracata yönelik üretim yapmaktadır. Alyan Gıda grubu içerisinde yer alan ürünler arasında Premium çikolata çeşitleri, Volume markası ile kek grubu ürünler, Çağla markası hediyelik çikolata ürünleri ve Labanh markası ile Riyad’da kendi bahçesinde hurma üretmektedir.

Helal, ISO 9001, ISO 22000 belgeleri ile birlikte BRC belgesine de sahip olan modern işletme tesislerinde beklentilerin üzerinde bir memnuniyet yayma gayesi ile 200’e yakın ürün çeşidini Afrika, Orta Doğu, Avrupa ve Amerika başta olmak üzere dünyanın pek çok ülkesinde insanlarla buluşturmaktadır. Ürünleri satışa sunulduğu her ülkede kısa bir zaman zarfında en çok tercih edilen markalardan bir tanesi olan Alyan Gıda, global pazarda liderliği hedeflemektedir.

Modern işletmecilik anlayışı ile sürekli kendisini geliştirerek daha iyisine ulaşmayı amaçlamış olan firma yenilikçiliği ön planda tutarak kaliteden taviz vermeden yüzde yüz müşteri memnuniyetine odaklanmıştır. Gıda güvenliği konusunda da özenli bir çalışma sunan firma ulusal ve uluslararası yönetmelikleri göz önünde bulundurarak üretim sağlamaktadır.

Sektördeki hedefini 2025 yılına kadar girdiği pazarların en beğenilen markası olma olarak belirlemiş olan marka ürünlerini her deneyene “Ne Tatlı” cümlesini kurdurma adına en iyi malzemelerle ve en yüksek standartlarda üretmektedir.

Premium ürünler sunmasına rağmen sektördeki en ulaşılabilir markalardan bir tanesi olan firma sadece lezzetine değil estetiğine de dikkat ederek beğenilmesini amaçlamaktadır. Deneyimli tüketiciler kadar yeni nesil beğenileri de göz önünde bulunduran firma ürünlerini ara vermeden geliştirmeye devam etmekte ve saygın marka kimliğini korumayı sürdürmektedir.

Alyan Gıda, çalışanlarından çözüm ortaklarına, bayilerine kadar her zincir halkası ile aynı anda gelişmekte, birlikte büyümekte ve tek bir doğrultuda hareket etmektedir. Pozitif bir yaklaşıma sahip olan firma yenilikçi tarzı ile beğenilmektedir. Ambalaj tasarımından oluşturduğu marka kimliğine kadar pek çok özelliği ile tüketicilerin iyi hissetmesini sağlamaktadır. Hem estetik hem de lezzet bakımından en iyiyi sunması ile girdiği pazarlarda öncü olmayı başarmıştır.

Alyan Gıda beklentilerin ötesinde lezzetli ürünler sunan parlak bir marka olarak 2025 senesine kadar stratejik pazarlarda takdir edilen, en çok sevilen ulaşılabilir Premium marka olmayı hedeflemektedir.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun