Kozmela.com

DeepFresh

2008 senesinde kurulan Deepfresh ilk etapta ufak bir atölyede tek bir makinle ile faaliyetlerine başlamıştır. İlk üretimi ıslak mendil olan firma günümüzde dünyada 95 ülkeye ihracat yapmakta ve bu alanda sektörün önde gelen markaları arasında sayılmaktadır. Firma %100 yerli sermaye ile kurulmuş bir firmadır. Markanın isminin DeepFresh olması ise ürün çeşitleri içerisinde yer alan hijyenik ürünler nedeniyle bir paralellik taşımaktadır.

İlk olarak 2008 senesinde başlayan yolculuğu bugün global bir marka olarak sürdüren firma yüksek kalite standartlarından taviz vermeyerek yoluna devam etmektedir. Ayrıca ürünlerinden herkesin yararlanabilmesi için doğru kalite-fiyat oranını sağlamayı kendisine görev bilmiştir. Bugün geniş ürün yelpazesi ile müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı hedeflemektedir.

DeepFresh Islak Mendil

Islak mendil çeşitleri özellikle pratik, hızlı ve etkili yapısı ile hemen herkesin kullandığı temizlik ürünleridir. Su ya da sabunun bulunmadığı yerlerde cildi derinlemesine temizlemeye ve mikrop gibi mikroorganizmalardan korumaya yardımcı olmaktadır. Ayrıca fresh kokusu ile ciltte tazelik ve ferahlık sağlamaya yardımcı olur. 15, 56, 100’lü adet gibi farklı paketlerde sunulan ıslak mendil çeşitleri ihtiyaca göre alınıp kullanılabilmektedir.

Islak mendil çeşitlerinin pH değeri ise cilt ile uyumludur. Sadece elleri temizlemek için değil çevrede temas edilen kapı kolu, klavye gibi ürünlerin temizliği için de kullanılabilmektedir. Evde, ofiste, arabada ihtiyaç duyulan her yerde rahatlıkla kullanılabilen ıslak mendil çeşitleri DeepFresh kalitesi ile sunulmaktadır.

DeepFresh Dezenfektan

Markanın dezenfektan ve el temizleme jeli yoğun içeriği ile illerde hijyeni sağlamaya yardımcı oluyor. DeepFresh dezenfektan etkili sıvı sabun kir, toz ya da mikroorganizmalara karşı etkili bir koruma sağlıyor. Ayrıca nemlendirici özelliği de bulunuyor ve cildi yumuşatarak bakım sağlamaya da yardımcı oluyor. pH değeri cilt ile uyumlu olduğundan elleri kurutmadan temizlemeye katkı sağlar.

DeepFresh Dezenfektan El ve Cilt Solüsyonu ise virüsleri etkili bir şekilde ortadan kaldırmaya ve el ve cilt üzerinde hijyen sağlamaya yardımcıdır. Ciltte hem taze hem de ferah bir etki bırakır. Ergonomik bir ambalajı olduğu için her yere taşınabilmekte, evde, ofiste yolculukta arzu edilen her yerde kullanılabilmektedir.

DeepFresh ürünlerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü en uygun ödeme koşulları ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun