Kozmela.com

Dentiste Plus

Kozmetik alışverişin güvenilir adresi Kozmela, Dentiste markasının diş macunlarını sizlerle buluşturuyor!

Gece boyunca tükürük bezlerinin daha yavaş çalıştığını biliyor muydunuz? Uyurken bir şey tüketilmemesi, konuşulmaması gibi sebeplerden dolayı geceleri tükürük bezleri daha yavaş çalışır. Bu sebeple ağızda sülfür ve bakteriler oluşmaya başlar. Bu durum sabahları ağız kokusuna ve kötü nefese neden olmaktadır. Bu durumu nötralize etmek ve en aza indirgemek adına geceleri yatmadan önce dişlerin düzenli olarak fırçalanması tavsiye edilir.

Ağız ve diş bakımı için özel olarak geliştirilen uyku öncesi Dentiste diş macunu, içerdiği 14 çeşit bitki özü ile dişlerinizi temizleyerek ağız kokusunu engellemeye yardımcı olur. Şeker içermeyen formülü bakterilerin oluşmasını ve çoğalmasını engellemeyi destekler. Dişlere doğal bir beyazlık kazandırarak güvenle gülümsemenizi sağlar.

Dentiste Plus White uyku öncesi diş macunu 120gr pompalı ve 100gr tüp şeklinde  iki farklı seçeneği ile tüketicilere sunulmaktadır.
 
Siz de ağız bakımında ihtiyaç duyduğunuz Dentiste diş macunu ve daha fazla markanın ağız bakım ürünlerini Kozmela’da bulabilir, uygun fiyat hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

Dentiste Plus
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun