Kozmela.com

EDA TAŞPINAR

Eda Taşpınar markasında 27 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Ücretsiz Kargo

Eda Taşpınar

Kozmetik ürünleri ile son yılların en popüler markalarından bir tanesi olan Eda Taşpınar kişisel bakımda farklılık yaratmayı hedeflemektedir. Markada güneş bakım ürünlerinden şampuanlara, saç bakımından vücut spreylerine kadar hedefe yönelik bakım sunan ürünler bulunmaktadır. Çeşitleri ile her cilt tipi ve ihtiyacına yönelik bir bakım sunan Eda Taşpınar 2010’lu yılların adından en çok bahsettiren kozmetik markalarından bir tanesi olmuştur.

Eda Taşpınar kimdir?

1 Mayıs 1980 yılında dünyaya gelmiş olan Eda Taşpınar her daim hayalini kurduğu kişisel bakım markasını 2012 senesinde kurmuştur. Ürünlerinin içeriğinden tasarımına kadar her bir aşaması ile yakından ilgilenen Eda Taşpınar etkili bir bronzlaşma denildiğinde ilk akla gelen isimlerin başında gelmektedir. Eda Taşpınar ürün çeşitleri içerisinde sadece bronzlaştırıcılar değil kişisel bakımda önemli yere sahip farklı ürünler de sunmaktadır. Ancak Eda Taşpınar denildiğinde genellikle yaz aylarına özgü ürünlerle karşılaşmak mümkündür. Eda Taşpınar pürüzsüz bir cilt ile göz alıcı bir bronzluğa kavuşmaya yardımcı ürünler sunmaktadır.

Eda Taşpınar ürünlerinin özelliği kişinin kendi güzellik sırlarını bir araya getirip sunması olarak görülebilir. Kendisinin adeta ikonik bir hale gelen bronzluğu ve sağlıklı görünen saçlarının ardındaki ürünleri kullanıcılarla tanıştırmaktadır. Eda Taşpınar sunduğu ürünlerde en ufak detaylara bile düşünülmüştür. Bu sayede kullanıcıların en iyi etkiyi alması amaçlanmıştır. Eda Taşpınar ürünleri meydana getirilirken doğada bulunan en etkili bileşenler bir araya getirilmiştir. Hem bronzlaştırıcı hem şampuan hem de selülit önleyici seçenekler söz konusudur. Bu ürünler yoğun içeriği ile kısa sürede etkisini göstermektedir.

Eda Taşpınar ürünleri her cilt tipinin ihtiyacını karşılamaya yöneliktir. Kullanıcıların yaptığı yorumlar ürünlerin ne denli iyi bir sonuç verdiğini ortaya koymaktadır. Bronzlaşmak uzun bir süreç gibi gözükse de Eda Taşpınar’ın etkili ürünleri kısa tatili bulunan kişilere de bronzlaşma imkânı sunan ürünler ortaya çıkartmaktadır. Eda Taşpınar ürünlerinde bronzlaşmayı hızlandırmaya yardımcı bileşenler kullanılmakta olduğundan en etkili sonucu kısa sürede almak mümkün hale gelmektedir.      

Markanın ilk olarak insanlarla buluşturmaya başladığı ürünler bronzlaştırıcı yağlar olmuştur. Bronz cildin sevilme sebebi yaz aylarında daha parlak ve canlı gözükmesidir. Fakat her ne kadar insanlar bronzlaşmayı çok sevse de herkesin cilt yapısı farklı olduğundan bronzlaşma süreci de farklı olacaktır. Bu anlamda güneş altında vakit geçirme kadar hangi güneş ürününün kullanıldığı da önemli bir noktadır. Bronzlaşmanın eşit bir şekilde olması gerekir. Ancak bunu yaparken güneşin zararlı ışınlarından da korunmak önemlidir. Eda Taşpınar ürünleri kişiyi bronzlaştırmaya yardımcı olurken aynı zamanda güneşin zararlı ışınlarından da korumaya yardımcıdır.

Eda Taşpınar bronzlaştırıcı çeşitleri güneşin ciltle teması halinde ortaya çıkabilen ton dengesizliklerini gidermeye de yardımcı olur. Güneşin yoğun bir şekilde cilde temas etmesi ile pek çok cilt sorunu ortaya çıkabilir. Güneşin zararlı ışınları ciltte sadece kuruluğa neden olmaz aynı zamanda ciltte ton dengesizliğine de neden olabilir. Eda Taşpınar bronzlaştırıcı çeşitleri içerisinde cildin dengesini sağlayan ürünler de bulunmaktadır. Yani ürünler sadece etkili bir bronzlaştırma sağlamaz aynı zamanda cildi en iyi şekilde korumaya destek olur.

Cildi güneşin zararlı etkilerinden korumak için yoğun nemlendirme de önemlidir. Sağlıklı bir bronzlaşma için cildin ihtiyaç duyduğu nemin de aynı zamanda sağlanması gerekir. Eda Taşpınar ürünleri yoğun nemlendirici etkisi ile güneş altında ortaya çıkabilecek cilt kuruluğuna karşı da etkili bir tedbir almaya yardımcı oluyor. 

Eda Taşpınar Güneşsiz Bronzlaştırıcı

Melanin üretiminin harekete geçirilmesi sağlıklı ve hızlı bronzlaşma için önemlidir. Melanin üretimini harekete geçiren Eda Taşpınar bronzlaştırıcı ürünler bu anlamda bronzlaşma sürecini de kısaltmaktadır. Yağ kıvamında olduğu için cildin daha parlak görünmesine de yardımcı olur.  Eda Taşpınar en iddialı ürünlerinin başında ise Güneşsiz Bronzlaştırıcı gelmektedir. Bu ürün uygun cilt tipine göre seçildiğinde güneşe ihtiyaç duymadan bronzlaştırmaya destek olur. Ürünler dark ve medium olarak ikiye ayrılır. Bunlar bronzluk seviyelerini belli eder. Bu ürünlerin özelliği yaz bittikten sonra da bronzluğu devam ettirmeye yardımcı olur. Bronzluk seviyesini ayarlamak için bu ürünler tercih edilebilir.

Eğer orta seviyede bir bronzluk isteniyorsa Eda Taşpınar medium olanı tercih edilebilir. İleri seviye bir bronzluk için ise dark tercih edilebilir. Yoğun bir içeriği olduğu için uygulama sonrasında kısa bir sürede arzu edilen sonucu almak mümkün olabilmektedir. Bronz ten renginin ise daha iyi kendisini gösterebilmesi için düzenli kullanım gerekebilir. Düzenli kullanım ile banyo ya da suyla temas olsa dahi etkisini kaybetmez. Eğer daha kalıcı bir bronzluk arzu ediliyor ise ürün kullanmadan peeling uygulaması da faydalı olacaktır. Çünkü cilt ölü deriden arındığında daha etkili, kalıcı bir bronzluk ortaya çıkması mümkündür.

Eda Taşpınar Bombası

Eda Taşpınar Bronzing Bomb Oil Bronzlaştırıcı Yağ ise markanın en popüler ve öne çıkan ürünlerinden bir tanesidir. Bu ürün tıpkı adında olduğu gibi adeta bir bomba etkisi yaratıyor ve bronzlaşma sürecini kısaltırken cilde parlaklık sağlıyor. Eda Taşpınar Bronzing Bomb Oil Bronzlaştırıcı Yağ özellikle esmer tenlilerin kullanımına çok daha uygundur. Eğer öncesinde birkaç gün güneş ile temas halinde bulunulmuş ise çok daha hızlı bir etki göstermesi mümkündür. Eda Taşpınar bronzluğu hayal edenlerin özellikle kullanması tavsiye edilmektedir. Çünkü içeriğindeki yoğun bileşenler ile bu hedeflenmektedir.

Eda Taşpınar bronzlaştırıcı spreyler ise kullanım kolaylığı nedeniyle sıklıkla tercih edilir. Spreyler cilde eşit bir şekilde uygulama yapma açısından oldukça idealdir. Üstelik her yerde rahatlıkla uygulanabilen çanta ürünleri olduğundan taşıması ve uygulaması da pratiktir. Eda Taşpınar selülit önlemeye yardımcı ürünleri de kadınlar arasında oldukça popülerdir. Pek çok nedenden ötürü selülit dediğimiz oluşumlar ortaya çıkabiliyor ve kadınların canını sıkabiliyor. Pürüzsüz, hoş bir cilt tüm kadınların hayalidir. Bunun için cildini destekleyecek doğru ürünü bulmak gerekir. Eda Taşpınar ürünleri arasında bulunan doğal at kılı fırçası ciltte pürüzsüz ve sıkı bir cilt görünümü elde etmeye yardımcı olur. Bu fırçanın en önemli özelliği vücuttaki kan dolaşımını hızlandırmaya yardımcı olmasıdır.

Selülit oluşumunun özellikle kalça ve üst bacak bölgesinde ortaya çıktığı bilinmektedir. Eda Taşpınar doğal at kılı ile üretilmiş fırça ile bu bölgelerde masaj yaparak selülit görünümünü en aza indirmek mümkün olabilmektedir. Fırça ile aşağıdan yukarıya doğru yapılacak bir masaj kan dolaşımını hızlandırmaya yardımcı olacaktır. Bu fırçayı sadece bir bölgede değil göbek, kol, bacak gibi farklı alanlarda da kullanmak mümkündür. Üstelik çok bastırmaya ve baskı uygulamaya da gerek yoktur. Fırça uygulaması sonrası uygun bir nemlendirici yağ ile cildi nemlendirmek yeterli olmaktadır.  

Eda Taşpınar saçlar için de bakım ürünleri bulunuyor. Marka altında sunulan ve at kuyruğu bitkisi ile güçlendirilmiş olan şampuan saçların güçlenmesine destek verirken saçların sağlıklı bir şekilde uzamasını da desteklemektedir. Şampuan içeriğindeki özel özler sayesinde saçların ihtiyaç duyduğu nemi sağlamaya da katkı vermektedir. Nemli saç daha parlak ve canlı gözükmektedir. Bu bitkinin kullanım alanları hayli geniştir. Saç derisinde meydana gelen kurulukları gidermeye, kepekli saç derisini nemlendirmeye yardımcıdır. Saç köklerini destekleyen şampuan fazla sebum oluşumunun önüne geçerek yağ dengesinin sağlanmasına da katkı vermektedir. Ayrıca saç kayıplarını en aza indirme adına etkili bir destektir.  

Eda Taşpınar şampuan ayrıca yıpranmış saçların toplanma sürecine de destek olur. Yıpranmış saçların uzaması da oldukça yavaş olmaktadır. Çünkü saç kökleri yeterli derecede nem alamamıştır. Bu nedenle tercih edilecek şampuanın iyi bir nemlendirme özelliği olmalıdır. Nemlendirilmiş saçlar hem daha kolay uzayacak hem de daha sağlıklı, parlak bir görünüme kavuşacaktır. Eda Taşpınar At Kuyruğu şampuanı saçı dış faktörlere karşı korumaya da yardımcı olur. Düzenli kullanımda saçlardaki değişim fark edilebilmektedir. Herkesin bu özel içerikten faydalanabilmesi için ise tüm saç tiplerine uygun şekilde geliştirilmiştir.

Eda Taşpınar güneş, cilt, saç bakım ürünlerini yakından inceleyerek cilt ya da saç yapınıza en uygun ürünü çok daha rahat bir şekilde seçebilirsiniz. Sitemizden inceleyebileceğiniz Eda Taşpınar ürünlerini tek bir tıklama ile anında sepetinize atabilir, en uygun ödeme koşulları ile anında sipariş verebilirsiniz.

 

Eda Taşpınar
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun