Kozmela.com

Elbir İlaç

2015 yılında kurulan Elbir İlaç ortopedi alanında yerli ve yabancı bio-materyallerin dağıtım ve pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Her biri alanında uzman kişiler ve tecrübeli dağıtım ağı ile insan sağlığını merkeze alan bir anlayışı benimseyen firma bu alanda fark yaratmayı hedeflemektedir. Ulusal ve uluslararası ortakları ile kalite standartlarından taviz vermeyen firma biyoteknoloji alanındaki yenilikleri takip ederek bu yenilikleri kendi üretim sürecine entegre etmektedir.

Betaq10

Elbir İlaç grubu içerisinde pek çok farklı ürün grubu yer almaktadır. Dermatoloji ve estetik cerrahi, dahiliye, jinekoloji, intraartiküler enjeksiyonlar, kalp ve damar sağlığı, kulak burun boğaz, ortopedi ve fizik tedavi alanlarında ürünler ortaya koymaktadır. Dahiliye alanında içeriğinde pek çok doğal ekstre bulunan BetaQ10 ve Boraxetin takviye gıdaları bulunmaktadır. Dermatoloji ve estetik cerrahi alanında Formina ve Viscoflex ürünleri yer almaktadır. Kalp ve damar sağlığı için geliştirdiği ürünlerden birisi AlfaQ10’dur. Bu ürün organik, doğal, yağda çözünen, vitamine benzer bir madde olarak tanımlanabilir. Hücreler arasındaki elektron taşıma zincirinde yardımcı bir güçtür.

Jinekoloji alanında ise Folicidin ve Boraxetin gibi öne çıkan ürünleri bulunmaktadır. Folicidin yeni hücre üretimi, RNA sentezi ve DNA’daki değişikliklerin önlenmesi adına yardımcı bir destektir. Bunun anlamı aynı zamanda kanser gibi ciddi hastalıkların oluşmaması adına destek vermesidir. Özellikle bebeklik, gebelik gibi sık hücre bölünmesi yaşanan evrelerde oldukça önemlidir. Kulak burun boğaz alanında ise Otallqiar markası ile öne çıkmaktadır. Bu ürün damla formunda olup kulağa lokal tedavi uygulamadan önce hijyen sağlama adına kullanılan işlevsel bir üründür. 

Formina İlaç

Dermatoloji ve estetik cerrahi alanında ürettiği ürünler arasında bulunan Formina eklem hareketlerini kolaylaştırmada, ağrı enflamasyonu azaltmada, eklem sıvısındaki kayganlığı artırmada yardımcı bir ürün olarak kullanılmaktadır. Eklem ağrısına bağlı şikâyetlerde bulunan kişilere yardımcı olmaktadır. Elbir İlaç, bu ve buna benzer sorunlarda insan sağlığını destekleme adına ürünler ortaya çıkartmaktadır. Takviye anlamında ürettiği ürünler ile dünden bugüne sektöre yeni bir bakış açısı getirmeyi hedeflemiştir.

İnsan sağlığını odak noktasına alan Elbir İlaç uygun ve faydalı destek ürünleri bu alanda sorun yaşayan herkese yardımcı olmayı amaç edinmiştir. Elbir İlaç ürünlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü beklemeden anında sipariş verebilirsiniz.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun