ELİDOR

Elidor markasında 63 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Elidor Şampuan Çeşitleri

Saç bakımına yılların tecrübesi ile yeni bir soluk getiren Elidor, özel olarak hazırladıkları formüller ile saç problemlerinizi çözmeyi, güzel ve bakımlı saçlara sahip olmanızı hedefliyor. Her saç tipi için oluşturdukları saç bakım serileri ile saçlarınızın ihtiyacı olduğu ürünleri tek bir seride bulabilir, uygun fiyatları ile tercih edebilirsiniz.

Kadınların saçlarına verdiği önemi bilerek ürünlerini yenileyen marka, enerjik renkleri, kokuları ile sizlere eğlenceli bir deneyim sunmaktadır. Saç trendlerini yakından takip eden Elidor, tüketiciler arasında oldukça popüler bir markadır.

Elidor Yeni Seri

Her saç tipi için özel olarak hazırlanan saç bakım serileri, her saça ve problemine göre içeriği yenilenerek geliştirilmektedir. Düz, kıvırcık, yıpranan ve kepekli saçlar başta olmak üzere geniş ürün yelpazesinde yer alan pek çok ürün çeşidi bulunmaktadır.

İpeksi yumuşaklığı saçlarınızda bulabileceğiniz ve en çok tercih edilen bakım serileri arasında Doğanın enerjisi serisi bulunmaktadır. İçeriğinde bulunan Hindistan cevizi yağı ile zayıf saçlarınızı besler ve bakım sağlar. Elidor saç bakım ürünlerini uygun fiyatları ve hızlı kargo avantajı ile Kozmela.com üzerinden inceleyebilir, ihtiyacınız olan ürünü seçerek alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Elidor
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun