Kozmela.com

ELİDOR

Elidor markasında 42 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Elidor Şampuan Çeşitleri

Elidor, Unilever şirketinin bir markasıdır. Unilever’in kuruluşu 1930 yılındadır. Hollandalı bir margarin üreticisi olan Margarine Unie ve İngiltere’de sabun üretimi yapan Lever Brothers işbirliği ile kurulan firma günümüzün en bilinen markalarına imza atmıştır. Firmanın ilk yılları tamamen sabun ve margarin üretimi ile geçmiştir. Bu ürünlerin katkı maddesi ise palm yağıydı.

2. Dünya Savaşı bittikten sonra ise firma kişisel bakım ve yiyecek sektöründe ataklarını hızlandırmaya başladı. Şirket pek çok popüler markayı bünyesine kattı. Bunlar arasında günümüzde de hala bilinen ve beğeni ile kullanılan Rexona, Magnum, Lipton, Knorr, Algida, Axe, Omo, Dove, Becel Hellmann’s bulunuyor. Bu ünlü markaları bünyesine katan şirket artık dünya çapında dev bir şirket olmuştu. Günümüzde Unilever global anlamda en büyük şirketlerden bir tanesidir. Dünya genelinde 200 ülkede ürünleri satılmaktadır. Elidor da bunlardan bir tanesidir.

Elidor Şampuan Çeşitleri

Elidor şampuan geçmişten günümüze saç bakımında favori markalardan bir tanesi konumundadır. Her saç tipine ve saç sorununa uygun üretilen çeşitleri ile günümüzde de hem erkek hem de kadınların favorisi olmaya devam ediyor. Elidor Şampuanların içeriğindeki çeşitli formüller saçlarda arzu edilen bakımı rahat bir şekilde yapmaya olanak sağlıyor. Laboratuvarlarında geliştirdiği ürünler testlerden geçerek ve etkinliği kanıtlanarak insanlara sunulmaktadır.

Elidor hem şampuan hem de saç kremi çeşitleri bulunuyor. Hedefe yönelik bakım yapmayı sağlayan Elidor ürünleri saçın ihtiyaçları düşünülerek üretilmektedir. Şampuan çeşitleri pH dengelidir ve saç, saçlı deriye en iyi bakımı sağlamaya yönelik geliştirilmiştir. Üzüm çekirdeği, avokado gibi tamamen doğal özlerle formüle edilen Elidor şampuan çeşitleri bulunmaktadır. Ambalaj tasarımı olarak el ile rahat bir şekilde kavranan, şeffaf kapaklı bir yapıya sahiptir. Bu anlamda duş esnasında kolaylık sağlar. Her biri renkli zarif şişelere sahip olan Elidor şampuanları saçların diplerinden uçlarına kadar bakım sağlamaya yardımcı oluyor.

Elidor şampuan özellikle saç ve tırnak sağlığına olumlu yönleri ile bilinen biotin yani B7 vitamini ile güçlendirilmiştir. Elidor şampuan çeşitleri ister kısa olsun ister uzun tüm saç tiplerinde aynı etkiyi sağlamaktadır. Şampuan ve saç kremlerinin amacı saçları güçlendirmek ve sağlıklı bir görünüm ortaya çıkarmak olmuştur. Kepek sorunu yaşayanlar için özellikle kepek problemine yönelik içeriği geliştirilen Elidor şampuan çeşitleri bulunuyor. Keratin, kalsiyum içeren şampuan çeşitleri saçların onarılmasına destek olur. Çam terebenti ve biotin içeren Elidor şampuanlar saçların sağlıkla uzamasına destek olur.

Elidor şampuanlarının her biri ayrı içerikte olup farklı saç tiplerinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde formüle edilmiştir. Elidor şampuanlarının bazıları saçlarda UV koruması içerir. Bunlar güneşle uzun süre temasta kalan kişiler için idealdir. Güneş ışınları cildi olduğu gibi saçları da olumsuz yönde etkileyebilir. Saçların güneşin olumsuz etkilerinden korunması için özellikle güneş faktör korumalı Elidor şampuanlar tercih edilebilir.

Elidor Turuncu Şampuan

Markanın saçlara ekstra parlaklık sağlayan şampuan çeşitleri de bulunuyor. Mavi tasarımlı bakım kremleri saçlarda ipeksi bir görünüm ortaya çıkarmaya yardımcı oluyor. Yeşil tasarımlı ambalaja sahip Elidor şampuanları rengine paralel şekilde doğal çam terebenti ile güçlendirilmiştir. Turuncu tasarımlı şampuanlar ise C vitamini ile güçlendirilmiş şampuan çeşitleridir. Saçlarda ortaya çıkan elektriklenme, kabarma gibi durumların önüne geçmeye yardımcı olur. İçeriğindeki keratin uygulamaya başlar başlamaz saçın yenilenme sürecine destek verir. Saçların güçlenmesine, daha sağlam ve dayanıklı olmasına katkı sağlamaktadır.

Saçların normal bir şekilde uzaması, çevresel faktörlerin olumsuz etkilerine maruz kalmaması için etkili bir destek gerekiyor. Elidor’un sağlıklı uzayan saçlar serisi saçların beslenmesine, parlak, canlı ve yumuşak bir görünüme kavuşmasına katkı sağlıyor. Elidor’un sağlıklı uzayan saçlar serisi saç tellerini içten dışa doğru etkiler, beslenmesine destek olur. Kırılma nedeni ile ortaya çıkan saç teli kayıplarını en aza indirmeyi hedefler.

Kaliteli ve sağlıklı uzayan saçların sırrı kaliteli bir bakımdan geçmektedir. Saçlar doğru beslendiği takdirde sağlıklı, canlı ve gür bir şekilde uzamaya devam edecektir. Ayrıca ısıl işlemler, stres, hava kirliliği gibi nedenlerden ötürü ortaya çıkan olumsuz durumların üstesinden de yine doğru bir şampuan ile gelmek mümkün olacaktır.
Kişinin saç tipini ve saçının ihtiyacını iyi bilmesi doğru önlem alabilmesi adına önemlidir.

Örnek vermek gerekirse eğer bir kimsenin saçı çok kuru ve yıpranmaya müsait ise bu saçın nem takviyesine ihtiyacı olduğu anlamına gelir. Elidor’un saçları nemlendirmeye yardımcı şampuanları ile saçların nem ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak mümkündür. Bazı saçlar ise yağlanmaya çok açıktır. Düzenli bakım yapılmadığı takdirde yağlanma kepeklenme ile sonuçlanır ve çok daha zor bir hal alır. Elidor’un yağlı saçlar için özel olarak geliştirilmiş şampuan çeşitleri saçları yağdan arındırmaya ve sağlıklı, mat bir görünüme kavuşturmaya yardımcı olacaktır.

Eğer saçlar sık sık işleme tabi tutuluyor ve kimyasallar nedeni ile yıpranıyorsa saçların onarılmasına destek verecek bir şampuan tercih edilmelidir. Sık sık kimyasal işleme tabi kalan saçlar eğer doğru bakım yapılmaz ise kesmeye kadar gidebilir. Kimyasal işlemler nedeni ile saçlarını kestiren kadınlar ise saçların çok daha hızlı uzamasını arzu ediyor. Ancak daha en başta ısıl işlemlere yönelik doğru bir şampuan kullanılırsa böyle bir duruma da gerek kalmayacaktır.

Elidor Saç Kremi

Elidor markasının işlem görmüş saçlara yönelik geliştirdiği şampuan ve saç kremi çeşitleri saçların kaybettiği nemi sağlamaya, hücre yenilenmesini desteklemeye yardımcı olmaktadır. Sağlıklı uzayan saçlar serisi şampuan, bakım kremi, ekspres bakım spreyi çeşitleri ile ihtiyacı en iyi şekilde karşılamayı amaçlıyor. Bu ürünlerin hepsinin içeriğinde biotin/B7 vitamini bulunuyor. Bu vitamin saçlarda kaybolan nemi gezi kazandırmaya yardımcı olmakla beraber saçların sağlıklı, ışıltılı ve canlı bir şekilde uzamasına da destek oluyor.

Elidor bir diğer serisi anında onarıcı bakım serisidir. Bu serinin amacı yıpranmış saçları ilk yıkamadan itibaren onarılmasına katkı sağlamaktır. Anında onarıcı bakım kırılmaya müsait hassas saçların yeniden yapılanması için oldukça etkileyici bir destek sunar.

Elidor anında onarıcı bakım keratin ve kalsiyum içeriği ile yıpranmış saçların toparlanmasına, mat ve sert saçların yumuşamasına katkı sağlar. Günlük yaşamda çevresel faktörlerin saçlar üzerinde bıraktığı kalıntıları temizlemeye yardımcı olur. Temiz, ferah kokusu ise gün boyu saçı sarar.

Elidor markasının anında onarıcı bakım serisi özel formülü ile saçların yumuşak, ipeksi bir forma gelmesine yardımcı oluyor. Saçların kolay taranmasına yardımcı olan şampuan saç bakımına zaman ayıramayanlar için hızlı, pratik ve etkili bir çözüm sunmayı amaçlıyor. Anında onarıcı bakım, yoğun bakım maskesi ile saçların bir dakika içerisinde onarılmasına destek olur. Saçların hızlı bir şekilde yumuşak ve ışıl ışıl olmasına yardımcı olurken düzenli kullanımda yıpranmaları da ortadan kaldırmaya katkı sağlıyor.

Anında onarıcı bakım içerisinde ekspres bakım spreyi keratin ve kalsiyum ile güçlendirilmiştir. Bu bileşenler saçların onarılmasına katkı sağlamaktadır. Saçların nemlenmesine, bakımlı, sağlıklı bir görünüm oluşmasına yardımcı oluyor.

Elidor by Elvin Levinler serisi C vitamini ve nar çekirdeği yağı ile hacmini ve canlılığını kaybetmiş saçların yeniden hacimli ve gür olmasına yardımcı oluyor. Nar çekirdeği yağı stearik asit, palmitik asit, lineolik asit, oleik asit, punisik asit gibi son derece faydalı bileşenler içermektedir. Elidor by Elvin Levinler serisi ise bu faydalı özleri bir araya getirmektedir.

Ayrıca bunlarla beraber Elidor B, C, E ve K gibi birbirinden önemli vitaminleri de içeriyor. Mineral, kalsiyum ve nar çekirdeği yağının birleşimi ile saçlara benzersiz bir bakım sağlamayı amaçlıyor. Nar çekirdeği yağı normalde de hem cilt hem de saçlar için oldukça faydalı bir doğal bileşendir. Elidor içeriğinde bulunan pusinik asit, kolajen üretimini desteklemektedir.

Nar çekirdeği yağı saçların daha güçlü, sağlıklı uzamasını destekler. Pusinik asit saçların yenilenme sürecine destek verir. Ağırlaşmayan bir yağ olduğundan ötürü yağlı saçlar başta olmak üzere her türlü saç tipinde rahatlıkla kullanılabilir.

Oleik asit yani Omega 9 olarak bilinen bileşen saçların canlılığını yitirmemesini, yumuşaklığını korumasına yardımcıdır. Çünkü saçlar hava kirliliği, stres, toz, duman gibi durumlardan çok hızlı bir şekilde etkilenmektedir. Bu olumsuz etkinin önüne geçmek için ise nar çekirdeği yağının güçlü etkisinden faydalanmak mümkündür.

Nar çekirdeği yağı içerisinde bulunan E vitamini saçların nemlenmesine ve nemi hapsetmesine yardımcı olur. Saçlardaki fazla sebumu arındırmaya katkı sağlarken aynı zamanda kir ve teri temizlemeye de yardımcı olur. Elidor Elvin Levinler serisi bu anlamda ihtiyacı karşılamayı hedefler. Nar çekirdeği yağı içerikli Elidor Elvin Levinler serisi saçlardaki fazla yağın temizlenmesine yardımcı olur. Ayrıca Elidor saç diplerinin zarar görmesinin de önüne geçmeye yardımcı olur. Saçların kaybettiği günlük nemi sağlamaya katkı sağlar. Elidor saçların daha sağlıklı uzamasını destekler. C vitamini ise kan dolaşımını desteklerken saç diplerinin daha güçlenmesine yardımcı olur.

Elidor Güçlü ve Parlak Bakım Kremi ise saçların kolay bir şekilde taranmasına yardımcıdır. Elidor ipeksi bir yumuşaklık sağlayarak tarağın saçlara dolaşmadan rahat bir şekilde saçlarda gezinmesine olanak tanır. Özel içeriği ile bir saç kreminden beklenen ne varsa hepsini vermeyi amaçlar. Saç tellerinin çok daha pürüzsüz ve canlı görünmesine adına destek verir.

Elidor saç bakım spreyleri ise saçlarda pratik bir uygulama sağlamak adına idealdir. Hem kuru hem de nemli saçlara püskürtmek sureti ile kullanılan bu sprey modeller arzu edilen her an kullanılabildiği için Elidor kullanıcılarının da favorilerindendir. Saç bakım spreyleri hafifçe çalkalamak sureti ile saçlara 15-20 cm mesafeden püskürtülür.

Elidor markasının her saç tipine, her saç sorununa yönelik bir ürünü bulunuyor. Elidor saç bakım ürünleri içerisinde şampuanlar, Elidor saç bakım kremleri, Elidor saç bakım maskesi, Elidor saç bakım spreyi, Elidor kuru şampuan, Elidor saç bakım yağı, 7’si 1 arada saç güzelleştirici krem gibi çeşitler bulunuyor. Elidor’un tüm ürünlerini sitemizde yakından inceleyebilirsiniz.

En uygun ödeme seçenekleri ile saçınıza en uygun Elidor ürününü sitemizde görebilir, dilediğiniz an siparişinizi verebilir ve hızlı kargo avantajından yararlanabilirsiniz.

Elidor
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun