Kozmela.com

FACTOR100

Factor100 markasında 2 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Factor 100 Güneş Kremi

Bir güneş ürünleri markası olan Factor 100, özellikle yoğunlaştırılmış içeriği ve her cilde uygun formülü ile öne çıkan ürünler sunmaktadır. Factor 100, alanında uzman dermatologların geliştirdiği güneş bakım ürünlerini tüketicilere güvenle sunmaktadır. Özellikle rahat kullanımı, geniş spektrumlu koruması ile güneşin tüm zararlı etkilerinden cildi korumaya yardımcı olmaktadır. 

Factor 100 güneş kremi ne işe yarar?

Markanın herkes için bir güneş ürünü bulunmaktadır. Yetişkinlerle beraber çocuklar için de özel olarak formüle edilmiş güneş ürünleri mevcuttur. Kolajen 1 ve 2 peptitleri ile cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur. Factor 100 güneş kremi cilt üzerinde koruyucu bir taba oluşturan çinko oksite sahiptir. Bu sayede cildi UV ışınlarına karşı etkili bir şekilde korumaya yardımcı olur. Bu aktif bileşen her cilt tipi için koruyucu olduğundan tüm aile için önemlidir. 

Dışarı çıkarken, bisiklete binerken, gezmeye çıktığınızda, spor yaparken güneş ışınlarına karşı hiçbir endişe duymadan rahat hareket etmek istemez misiniz? İşte Factor 100 bu noktada cildinizi en iyi şekilde koruyacak özel bileşenlerle formüle edilmiştir. Factor 100 güneş kremleri içerisinde ne sizin ne de çocuklarınızın cilt sağlığını tehlikeye atacak herhangi zararlı bir kimyasal yer almaz. Üretim aşamasında pek çok test yapıldığından marka tüketicilerinin bu konuda rahat etmesini istemektedir. 

Hepimiz güneşe ister istemez maruz kalıyoruz. Bu durum kaçınılmazdır. Elbette insan cildinin güneş ışınlarına ihtiyacı vardır. Ancak fazlasının zararlı olduğu bilinmektedir. Güneşin tadını korkmadan, rahat bir şekilde çıkarmak için ise Factor 100 güneş kremi kullanmak yeterlidir. Yüksek koruma faktörüne sahip güneş kremi ile hem siz hem de sevdikleriniz güneşten korunurken yine güneşten en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

Factor 100 içeriği nedir?

Yapılan araştırmalar son 10 yılda güneş ışınlarının üç kat daha fazla zarar verdiğini ortaya koymuştur. Bu sebeple güneş ışınlarından cildi korumak kaçınmaz duruma gelmiştir. Özellikle güneş ışınlarının kolajen azaltıcı etkisi ciltte ciddi sağlık sorunları ortaya çıkarmaktadır. Factor 100, içeriğindeki kolajen tip 1 ve kolajen tip 3 ile çok daha güçlü bir destek sağlamaktadır.  

Factor 100 güneş kremi normal kremlerin aksine makyaj altına kullanıma da uygundur. Bu sebeple günlük kullanım için de idealdir. Güneş kremini kullanmayı bir rutin haline getirdiğinizde cildinizi en iyi şekilde koruyabilirsiniz. Markanın güneş kremi ortalama 6-8 saat süresinde cildi güneşin zararlı UVA-UVB ışınlarından korumaya yardımcı olur. Bu sayede gün içerisinde, güneşe maruz kaldığınız her an cildiniz için etkili bir koruma sağlarsınız. 

Factor100
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun