Kozmela.com

FELLAS

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Fellas

Gün içerisinde hemen herkes atıştırmalık bir şeyler tüketir. Genellikle enerji vermesi açısından tatlı atıştırmalıklar sıklıkla tercih edilir. Fellas protein bar ise kurutulmuş meyve ve kuru yemişleri bir araya toplayan özel formülü ile son yıllarda insanların en çok tercih ettiği markaların başında geliyor. Fellas markası atıştırmalıklara yeni bir boyut kazandırıyor ve yeme keyfinin yanında faydalı içeriği ile de öne çıkıyor. Lif ve protein barlarından oluşan ürünleri normal beslenme alışkanlıklarına da en iyi şekilde katkı sağlıyor. Atıştırmalıkların bazıları gün içerisinde tüketildiğinde kişide şişkinliğe sebep olabiliyor ve kişiyi rahatsız edebiliyor. Ancak Fellas marka atıştırmalıklar açlığı bastırarak kişinin midesini şişirmeden enerji sağlamaya yardımcı oluyor. Bu sebeple de çoğu kişinin favorisi oluyor.

Fellas Protein Bar

Markanın bazı bar çeşitleri ise tarçın, kakao, vanilya gibi içeriklerle renklendiriliyor ve eşsiz bir lezzet ortaya çıkarılmış oluyor. İçeriğindeki kurutulmuş meyvelere göre ise farklı lif oranlarına sahip olabiliyor. Bu oranlar paket üzerinde belirtiliyor ve kişi bu anlamda ihtiyacına göre bir ürün seçebiliyor. Çocuklar için özel olarak üretilmiş olan bar çeşitleri ise ebeveynler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Çünkü içeriği %100 doğal gıdalarla destekleniyor. Bu anlamda hem annelerin hem de babaların çocukları için tercih ettiği favori atıştırmalıklardan bir tanesi haline geliyor. 

Markanın bar çeşitlerini günün her saatinde, acıkma durumunda tüketmek mümkündür. Yemek yemeye vakti olmayan ancak açlık nedeniyle halsiz kalmış kişiler için gerçek bir enerji kaynağı olabiliyor. Akşamüstü ara atıştırmalık olarak tüketilebiliyor. Aynı zamanda öğün aralarında da tatlı amacıyla tüketilebiliyor. Bu bar çeşitlerinin ebeveynler tarafından çocukları için tercih edilme sebeplerinden bir tanesi de çocuğun ihtiyaç duyduğu protein ve lif kaynaklarını tek bir barda buluşturmasıdır.

Spor yapan yetişkin, çocuk ve gençler için Fellas bar çeşitleri oldukça iyi bir gıda alternatifi oluyor. Çocuklar için üretilen bar çeşitleri 18 gramlık paketlerde sunuluyor. Özellikle spor sonrası kaybedilen enerjiyi toparlamak adına, çocukların gücünü yeniden toplaması adına oldukça etkili bir gıda oluyor. Kişide konsantrasyon kaybını önlemeye de yardımcı oluyor. Hem yetişkinler hem de ebeveynlerin keyifle tüketebileceği bar çeşitleri öğle aralarında, ara öğünlerde, çay saatlerinde, ders aralarında keyifle tüketebilirsiniz. Açlığı bastırmak, kaybolan enerjiyi yeniden sağlamak ve tatlı ihtiyacını gidermek için lezzetli Fellas barları tercih edilebilir. Kurutulmuş meyve ve kuru yemişlerle beraber kinao ve chia gibi faydalı tohumları da barındırıyor.

Hareketli yaşam tarzına sahip kişiler ya da sporcuların dengeli beslenmeye ne denli önem verdiği düşünüldüğünde sağlıklı bir atıştırmalık olarak Fellas yine tercih sebebi olabilmektedir. Gün içerisindeki koşturmalar ya da spor sonrası kasların toparlanması, kaybolan enerjinin yeniden sağlanması gerekir. Bunların yanı sıra sağlıklı bir spor için de bu sporu yeterli beslenme ile desteklemek gerekir. Elbette farklı yiyecek gruplarından pek çok gıda vücudun ihtiyacını karşılayacaktır. Ancak özellikle antrenman sonrasında vücudun protein ihtiyacını karşılamak gerekecektir. Fellas barların en önemli özelliklerden bir tanesi de yağ alımını kısıtlarken yeterli proteini sağlamaya yardımcı olmasıdır. Enerjik bir besin olduğundan spor sonrasında vücuda olan etkisi en kısa sürede hissedilebilir.

Lifli içerikli gıdaların sporcular için ne denli önemli olduğu ve nasıl bir destek sağladığı bilinmektedir. Lifli gıdalar bağışıklık sisteminin güçlenmesine de yardımcıdır. Ayrıca lifli gıdalar uzun süre tok kalmayı sağlarken sporcuların kilo kontrolünü sağlamasına da yardımcı olmaktadır. Lif deposu olan Fellas bu anlamda sadece bir atıştırmalık değil yorgun vücuda yeniden enerji sağlamaya yardımcı bir ürün olarak düşünülebilir. Yoğun bir günün ardından ya da yoğun bir antrenman sonrası vücudun çok daha fazla enerji ve proteine ihtiyacı olacaktır. Meyveli içerikleri ile bu bar çeşitleri ihtiyacı karşılarken spor aktivitesini de olumlu şekilde desteklemektedir.

Fellas Çikolata

Fellas markasının sunduğu protein barlar çikolata aromalı olduğundan ve ayrıca şeker içermediğinden tercih edilmektedir. Üstelik lezzetli bir atıştırmalık olduğundan hemen herkes beğenerek tüketmektedir. Gün içerisinde özellikle ara öğünlerde doğal içeriği ile açlığı bastıran ve kişiye enerji veren özelliği ile yoğun iş temposunda olan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Okulda ders aralarında, gezerken, işe giderken kısaca açlığı bastırmak için her anda bu bar çeşitleri tüketilebilir.  Meyve ve protein barları doğal içerikli bir ürün tercih etmek isteyenlerin favorisidir. Daha uzun süreli tok kalmak ve enerjiyi kaybetmemek adına lezzetli bir destektir.

Fellas Protein Bar İçeriği

Lezzetli mi lezzetli Fellas protein barlar etkili birer lif kaynağı oluyor. Öğün aralarında açlığı bastırmak ve kişinin kaybettiği enerjiyi geri verme adına oldukça etkili. İçerikleri doğal olduğundan ötürü genç yaşlı herkes tarafından keyifle tüketiliyor. Fellas marka barların özelliklerinden kısaca bahsetmek gerekirse öncelikle protein açısından son derece zengin olduğunu belirtmek gerekiyor. Ayrıca içeriklerine bakıldığında hayli iddialı bir lif kaynağı olduğu da görülebiliyor. Asıl en önemli özelliği ve onu tercih nedeni haline getiren şey ise içerisinde şeker ilavesinin yer almaması oluyor. Ayrıca katkı maddeleri de içermiyor. Bu anlamda glüten benzeri bir katkı maddesi söz konusu olmuyor. Koruyuculardan sakınılarak üretilen bu enerji barları %100 doğal hammadde kullanıldığından güvenle tüketilebiliyor.

Hem protein hem de lif kaynağı olan markanın barları çeşidine göre farklı aromalara, içerik ve tatlara sahip olabiliyor. Bu anlamda hemen herkesin damak zevkine de hitap edebiliyor. İçeriğinde yok yok demek oldukça yerinde olacaktır. Çünkü badem, fıstık, kinoa, Antep fıstığı, yaban mersini, muz, çilek, chia gibi pek çok değerli ürünü içerisinde barındırıyor. Bunları kakao ile desteklediğinden lezzet keyfini de ikiye katlamış oluyor. Yetişkinlere yönelik olarak hazırlanan barlar 40-45 gramlık paketlerle sunuluyor. Çantada, cepte kısaca her yere rahatlıkla taşınabiliyor ve her yerde, acıktığınızı hissetiniz her anda rahatlıkla tüketilebiliyor.

Fellas protein bar çeşitlerini sitemizden anında sipariş verebilir ve bu lezzetin keyfini siz de yaşayabilirsiniz.

 

Fellas
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun