Kozmela.com

Fixodent

Diş protez bakımında insanlara sunduğu ürünler ile önemli bir ihtiyacı karşılayan Fixodent kendi alanının yenilikçi markalarından bir tanesidir. Tüketicilerinin yaşamlarını iyileştirme amacıyla üretimlerini gerçekleştiren marka diş protez bakımında hedefe yönelik uygulamalar sağlamaktadır. Diş protezi günümüzde sıklıkla kullanılmaktadır. Bunun yanında diş protezi kullananların en büyük sıkıntılarından bir tanesi sağlam bir tutuş olmamasıdır. Fixodent markasının ürünleri diş protezlerinde 10 kata kadar güçlü tutuş sağlamaktadır. Bu ürünler sadece güçlü bir tutuş sağlamakla kalmıyor aynı zamanda diş eti bakımı ve antibakteriyel korumaya da yardımcı olmaktadır.

Fixodent ne için kullanılır?

Fixodent ürünleri diş protezlerindeki güçlü tutuş özelliği ile kişinin gün içerisinde rahatsız ya da tedirgin olmadan yemesine, içmesine, konuşmasına ve gülmesine olanak sağlamaktadır. Formülündeki özel diş eti koruması sayesinde ağız içinde tahrişe neden olabilen protezin sürtünme ve hareketini en aza indirmeye olanak sağlamaktadır. Üstün bariyeri ve ince aplikatörü sayesinde yemek artıklarına karşı etkili bir koruma sağlamaya yardımcı oluyor.  

Pek çok nedenden dolayı ortaya çıkabilen ağız kokusunu ise azaltmada etkisini gösteriyor. Bu anlamda kullanıcılar nane aromalı ya da aroma içermeyen formüllü ürünlerden dilediğini seçip kullanabiliyor. Özel formül ile geliştirilmiş olan protez yapıştırıcı krem dişlerdeki gereksiz hareket ve sürtünmenin önüne geçmek için oldukça ideal bir seçim oluyor. Diş ve diş etleri arasındaki dengeyi en iyi şekilde sağlayan ve sağlam bir bariyer kuran krem etkisini anında gösteriyor. Toplum içerisinde ciddi bir problem oluşturan ağız kokusunu engellemeye ve ağızda hoş bir nefes bırakmaya da katkı sağlıyor.

Protez yapıştırıcı ürünler tam protez ya da kısmı protez gibi kullanıcı ihtiyacına göre üretilmektedir. Yüksek standartlarda geliştirilen krem süper ince ağıza sahiptir. Bu anlamda hassas bir uygulama deneyimi sunmaktadır. Diş eti koruma ve ferah nefes etkisi ile protez diş kullananların en büyük yardımcısı konumundadır. Hafif nane aroması içerenler gün boyunca etkisini sürdürmektedir. Ağız ve diş bakımında etkili ürünleri ile öne çıkan Fixodent protez dişlerde sağladığı konfor ile insanların favorisi olmaya devam ediyor. Fixodent ürünlerinin tamamını Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun