Kozmela.com

FORM ASSİST

Form Assist markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Form Assist

ACTS İletişim ve Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi tarafından 2016 yılında yüzde yüz yerli sermaye ile kurulmuş olan Form Assist projesi Sağlıklı Yaşam Platformu olarak hayata geçmiştir. Bu zamana kadar yazılım ve geliştirme kanadında 186 kişinin tam ya da yarı zamanlı olarak katkısı bulunmaktadır. 2019 senesinin son çeyreğine kadar uygulama üzerinden 35 binden fazla kişiye hizmet vermiş ve yüzlerce kişiye hayallerindeki sağlıklı forma kavuşmasına yardımcı olmuştur.

Sürekli büyüyen iş hacmi nedeni ile daha iyi ve kapsamlı bir yönetim adına Form Assist Sağlıklı Yaşam Danışmanlık Yazılım Ticaret Anonim Şirketini kuran firma kendi markası ile sağlıklı yaşam ürünleri üzerine e-ticaret tarafında konsept perakende uygulamasını eklemiştir.

Form Assist Uygulaması

Sağlıklı yaşam ürünleri konseptini sunan Form Assist, bütünsel sağlığı destekleyecek ürünleri ile insanların ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor. Ürünlerle beraber ayrıca Form Assist uygulaması ile sağlıklı bir program takibi de mümkündür. Bu ürünler arasında çay seti, soğuk sıkım Hindistan cevizi yağı gibi bünyeye faydalı ve hedefe yönelik çeşitler bulunuyor. Bitki form çay seti insanların zayıflamalarına ve ideal, sağlıklı kiloya ulaşmalarına yardımcı oluyor.

Form Assist çay çeşitleri içeriğindeki bitkiler sayesinde metabolizmayı hızlandırmaya yardımcı olur. Form Assist çay çeşitleri kansere karşı hücreleri korumaya destek verir. Bağışıklık sisteminin zayıflaması ile vücut dışarıdan gelebilecek tehditlere açık hale gelmektedir. Form Assist çay çeşitleri kişinin bağışıklık sistemini güçlendirmeye katkı sağlar. Sinirleri yatıştırmaya, sindirim sistemini düzenlemeye yardımcıdır. Form Assist çayları içeriğindeki doğal özler ile bütünsel sağlığını desteklemeye yardımcı olur. Katkı maddesi, yapay tatlandırıcı gibi içeriklere yer verilmemiştir. 

Form Assist çay serisi içerisinde yer alan Elmalı Matcha, Karahindiba ve Funda Çayı metabolizmayı hızlandırmaya yardımcıdır. Yoğun antioksidan içeriği pek çok hastalıktan korunmaya katkı sağlar. Bu çaydan haftada 2 gün kullanarak sağlığa katkıda bulunmak mümkündür. Form Assist limonlu yeşil çay ise yağ yakımını hızlandırmaya yardımcı olur. Yine yüksek antioksidan içermesi sebebi ile pek çok hastalığa karşı önlem almada etkili bir destektir.

Seri içerisindeki bir diğer çay çeşidi, narlı biberiye ve hibisküs çayı zengin içeriği ile bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur. Portakallı melisa, papatya ve rezene çayı kişiyi rahatlatmaya yardımcı olurken iyi bir uykuyu garanti eder. İyi bir uyku sağlıklı kilo vermede önemlidir. Bu çay ile bunu sağlamak mümkündür. Böğürtlenli kiraz sapı, mısır püskülü ve tarçın ise içerdiği mısır püskülü ve kiraz sapı ile sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı olur. Kadınlar için adet dönemi içilmesi tavsiye edilir.

Form Assist bitki çayları tüketimi beslenme durumuna ya da kişisel duruma göre farklılık gösterebilir. Sağlıklı kilo vermek için sağlıklı bir beslenme programı önemlidir. Markanın bitki çayları uygun bir diyet eşliğinde kişinin istediği forma kavuşmasına yardımcı olabilir. Form Assist bitki çayı çeşitlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğinizi anında sipariş verebilirsiniz.

 

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun