Kozmela.com

FRESH WHİTE

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Fresh White

Ağustos 2000’de İstanbul’da kurulmuş olan Yaşarlar Kozmetik Medikal Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş. kurulduğu günden beri kaliteli ürünlerini insanlarla buluşturmaktadır. Kurulmadaki amacı hem ülkeye istihdam hem katma değer sağlamak ve ticari mal ve hizmetlerin üretimini gerçekleştirmek olmuştur. Ürettiği ticari mal ve hizmetlerin ihracat ithalatını yapan firma ağız sağlığı ile ilgili geliştirdiği ürünleri geniş kitlelere ulaştırmaktadır.

Firma, dürüstlük ve güven çizgisinden şaşmayan bir politika ile hareket etmek ve bu politikayı gütmeyen gerçek ve tüzel kişilerin ise iş hayatında barınamayacağını düşünerek yol almaktadır. Firmanın benimsemiş olduğu hizmet anlayışı yerinde durmayan, sürekli gelişen ve insan temelli hareket eden bir dinamiktedir. En kaliteli ürünleri her kesimin ve insanın rahat bir şekilde alabileceği fiyat aralığında sunan firma bu faydalı ürünlerin tüketiciler tarafından benimsenmesini sağlamayı hedeflemekte ve bu anlayışla yoluna devam etmektedir. 

Firma bünyesinde üretilen kişisel bakım ürünleri ulusal çapta toptan satış uygulamaları ile yerlerine ulaştırılmaktadır. Firma sadece ülke sınırları içerisinde değil Orta Doğu’dan Afrika’ya, Avrupa’dan Balkanlar’a kadar geniş bir alanda ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. Alanında uzman kişilerden oluşan kadrosu ile hareket eden firma milli değerlere de sahip çıkarak ticaret faaliyetlerine devam etmektedir.

Birlikte yol aldığı iş ortaklarından tüketicilere kadar herkesin fikir ve düşüncelerini önemseyen firma bu anlamda her katmana ayrı bir değer vermektedir. Özverili çalışanları ile yolunda hız kesmeden ilerleyen Yaşarlar Kozmetik Medikal Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş. yenilikçi ürünleri ile insanları tanıştırmaya devam etmektedir.

Fresh White Ağız Kokusu Spreyi

Fresh White markası ağız sağlığına önem verenler için içeriği özenle geliştirilmiş ürünler sunmaktadır. Diş macunlarından ağız bakım sularına, ağız spreylerinden diş pastalarına kadar ağız sağlığındaki tüm aşamalara uygun ürünler üretmekte ve insanların beğenisine sunmaktadır. Ürünleri içerisinde yer alan Fresh White ağız bakım spreyi özellikle kötü kokulardan şikâyet edenler için etkili bir destek olmaktadır.

Ağız kokusu pek çok insan için zor bir durumdur. Ağız kokusu pek çok nedenden ötürü ortaya çıkabilir. Açlık, ağız bakımının yeterli düzeyde yapılmaması, bünyedeki birtakım problemler ağız kokusunun ortaya çıkmasına neden olabilir. Nefes alıp verme ile dışarıya çıkan kötü koku özellikle sosyal ortamlarda kişiyi oldukça zor duruma sokabilir, mahcup edebilir.

Fresh White ağız bakım spreyi ağız içerisinde ferahlık vermeye yardımcı, kötü kokuların giderilmesine destek olan kullanışlı bir üründür. Sprey formunda olduğu için hemen her yerde rahatlıkla kullanılabilir. Standart ağız bakımı ile birlikte kullanıldığında Fresh White sprey çok daha etkili sonuçlar almak mümkün olabilir. Formülündeki özel bileşenler ağız bakımına yardımcı olabilmektedir. Ağız içerisinde 2-3 kez sıkmak kötü kokuların engellenmesine yardımcı olur. 

Fresh White ile ağızda anında ferahlık hissedilebilir. Hoş nefes kokusu gün boyunca etkisini korur. Kişi sosyal ortamlarda rahat bir nefes alabilir ve ağız kokusu nedeniyle zor duruma da düşmez. Fresh White ürünlerini sitemizde inceleyebilir ve en uygun ödeme seçenekleri ile Fresh White ürünlerini sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun