Kozmela.com

Fusswhol El ve Ayak Bakım Ürünleri

1972 yılında kurulan Dirk Rossmann Gmbh bünyesinde bulunan Fusswohl serinletici jel ve ayak bakım kremi markasıdır. Almanya merkezli bir firma olan Dirk Rossmann Gmbh'ın %60'ı Rossman ailesine aittir. Firmanın %40'ı ise Hong Kong merkezli Watson Gurubu’na aittir. Almanya'daki eczanenin mucidi olarak Dirk Rossmann, 1972'de Hannover'de ilk "eczane ürünleri pazarını" açtı ve uluslararası düzeyde hala aktif bir aile şirketidir. 

Rossmann Şirketler Grubu Avrupa'da 56.500 çalışanı ve 2.231'i Almanya'da olmak üzere toplam 4.361 şubeye sahiptir. Bu anlamda Avrupa'nın en büyük eczane zincirlerinden biridir. Rosmann Grubu 2021'de Almanya, Polonya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Arnavutluk, Kosova, İspanya ve Türkiye'de 11,1 milyar avroluk satış gerçekleştirmiştir.

Fusswohl nedir?

Ayak ve el bakım ürünleri markası olan Fusswohl bu alanda dünya genelin tüketicilerin beğendiği bir marka olmuştur. Bilindiği gibi el ve ayaklar çevresel etkenlerden en çok etkilenen bölgelerimiz olmuştur. Marka özellikle bu bölgelerimize özel ürettiği ürünlerle ciddi bir ihtiyacı karşılamayı hedeflemiştir. Ellerde kuruluk, nemsizlik, çizgi oluşumu, ayaklarda çatlak, kabuklanma, sertleşme gibi sorunların üstesinden gelmek üzere pek çok faydalı ürün sunmaktadır. 

Fusswohl ayak kremi ne işe yarar?

Markanın sıklıkla tercih edilen ayak kremleri gün boyu sertleşen, çevresel faktörlerden olumsuz etkilenen ayaklara bakım sağlamaya yardımcı olur. Ayaklardaki çatlak görünümü gidermeye, daha pürüzsüz, canlı ve yumuşak bir görünüm oluşturmaya katkı sağlar. Özel bileşenleri ile ayaklar üzerinde yapıcı etkisini görmek mümkündür. 

Bir diğer ayaklar için üretilmiş olan ürün Fusswohl Çok Kuru Ciltler İçin Ayak Bakım Köpüğü özellikle çok kuruyan ayaklara bakım sağlamaya yardımcı olur. Hafif yapılı köpüğü sayesinde kolay bir uygulama sunar. Zengin yağ içerikleri ile ayaklarda yumuşama etkisi bırakır. Bu yumuşak köpüğün bileşenlerinde marula yağı, babassu yağı, Ayçiçek yağı gibi birbirinden önemli yağlar vardır. Bu yağ kompleksleri cildin beslenmesine ve yumuşamasına yardımcı olur. 

Fusswohl Ayak ve Ayakkabı Deodorantı ise ayaklardaki kötü kokuları gidermeye yardımcı olur. Gün içerisinde sürekli kapalı kalan ayakların gün içerisinde kokmaması için özel bir uygulama sunar. Ayakkabı içeriğine sıktığınız takdirde gün boyu kokuları uzaklaştırmak ve ayaklardaki tazeliği korumak mümkün olmaktadır.

Fusswohl el ve ayak bakım ürünlerini sitemizde yakından inceleyebilir ve online olarak anında sipariş verebilirsiniz. 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun