Kozmela.com

GARNİER DEODORANT&ROLL-ON

Garnier Deodorant&Roll-on listesinde 25 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Garnier Deodorant&Roll-on Çeşitleri

Kişisel bakımda deodorantlar sadece kişinin hijyenini sağlayıp hoş bir koku bırakmaz, deodorantlar aynı zamanda kişinin bir nevi imzasıdır. Bu sebeple de kişiye özeldir. Kişinin rengini ve duruşunu belli etmektedir. Deodorant ve roll-on çeşitleri her duş sonrası kullanılan ve kişiyi rahatlatan, hijyen sağlayan ve çevreye karşı iyi bir izlenim bırakan ürünlerdir. Garnier ise zengin deodorant ve roll-on çeşitleri ile insanlara geniş alternatifler sunmaktadır.

Ter kokusu günlük hayat koşturmacası içinde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Bu durum sadece hijyenik olarak değil sosyal olarak da kişiyi kötüyü etkileyebilmektedir. Ofiste, otobüste, yolda, gezmede kısaca insanlar arasında bulunan her an her yerde kişisel bakıma dikkat etmek gerekir. Kötü koku oluşumu insanlar üzerindeki etki açısından da önemlidir. Bu sebeple gerekli önlemleri almak gerekir. Sadece günlük duş almak, yıkanmak kötü koku oluşumunu engellemeye yetmeyecektir. Bunun yanında hem hijyen sağlamada hem de kötü koku oluşumunu engellemede içeriği etkili bir deodorant ya da roll-on kullanmak gerekmektedir.

Garnier deodorant ve roll-on çeşitleri farklı aromatik kokuları ve yoğun içeriği ile insanların hijyen ihtiyacını en iyi şekilde karşılarken ten üzerinde gün boyu kalıcı bir koku sağlamaktadır. Ürün çeşitleri arasında hem erkek hem de kadınlar için farklı seçenekler yer almaktadır. Erkek deodorant çeşitleri içerisinde yer alan Garnier Men çay ağacı yağı içeriği sayesinde gün boyu ter kokusunun önüne geçmeye yardımcı olur. Garnier Men ferah, hafif ve uzun süre kalıcı kokusu ile erkeklerin tercihi olmaktadır.

Garnier Men Lekesiz Koruma Erkek Deodorant ise siyah, beyaz ya da renkli giysilerde leke ve renk solmasına karşı etkili bir formüle sahiptir. Dermatolojik olarak test edilmiş olan deodorant hafif ve ferah bir kokuya sahiptir. Gün içerisinde yoğun tempoda farkında olmadan ortaya çıkabilecek ter kokusunu ortadan kaldırma adına en etkili çözümlerden bir tanesidir.

Kadınlar için özel olarak geliştirilmiş olan Garnier Mineral Termal Koruma Kadın Deodorant termoaktif bileşenler içermektedir. 45 dereceye kadar yüksek ısı değişimlerine ve stres gibi etkenlerden dolayı ortaya çıkabilecek ter ve ıslaklığa karşı korumaya yardımcıdır. 72 saate kadar koruma sağlamaktadır. İçeriğinde doğal ıslaklık emici mineral yer almaktadır. Koltuk altı ve giysiyi 72 saat boyunca kuru ve ferah bir şekilde tutmaya yardımcı olur.

Garnier Roll-On

Garnier roll-on çeşitleri koltuk altına rahat bir uygulama sağlayan, etkili ürünlerdir. Termoaktif bileşenler içeren özel formülü 45 dereceye kadar ısı değişimlerine dayanıklıdır. Ter kokusu ve ıslaklığı en iyi şekilde emer ve 72 saat koruma sağlar. Koltuk altında ferah, taze ve hoş kokulu bir etki bırakır. Hem erkek hem de kadınlar için geliştirilen Garnier roll-on çeşitleri ıslaklık emici mineral bir formüle sahiptir. Hem koltuk altını hem de giysiyi koku ve ıslaklıktan korumaya yardımcı olur. Ciltte gün boyunca ferah bir his bırakır.

Garnier deodorant ve roll-on çeşitlerini Kozmela’da inceleyebilir, dilediğiniz ürünü en uygun ödeme koşulları ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun