Kozmela.com

GARNİER CİLT MASKESİ

Garnier Cilt Maskesi listesinde 36 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Garnier Cilt Maskesi

Cilt bakımında en çok kullanılan ürünlerden bir tanesi maskelerdir. Hem zengin içeriği hem de kolay uygulaması ile kadınların cilt bakım rutininin vazgeçilmezidir. Cilt tipine ve ihtiyacına uygun olarak alınıp uygulanacak bir maske ile verim almak mümkündür. Her cilt tipi birbirinden farklı olduğu gibi her cildin ihtiyacı da birbirinden farklıdır. Garnier maske çeşitleri cilt ihtiyacını en iyi şekilde karşılaması adına özel olarak formüle edilmiş ürünlerdir.

Çevresel faktörler, yanlış kozmetik kullanımı gibi durumlar neticesinde ciltte yıpranmalar meydana gelebilir. Öyle ki kir, toz, ter ve yağ birikmesi ile ciltte sivilce, siyah nokta, akne gibi oluşumlar ortaya çıkabilir. Ayrıca yine cilt bakımı yapılmadığında erken yaşlanma belirtileri de kendisini belli edebilir. Yüze uygulanacak maskeler cildin nem ihtiyacını gidermeye yardımcı olurken aynı zamanda ciltteki kiri, yağı ve makyaj kalıntılarını söküp almaktadır.

Maskeler aynı zamanda fazla yağı da temizleyerek cilde mat, canlı ve aydınlık bir görünüm kazandırmaya da yardımcı olur. Düzenli kullanımda yüz bölgesinde daha sağlıklı bir görünüm ortaya çıkar. Garnier maske çeşitleri fazla kir ve yağ neticesinde ortaya çıkabilecek görünüm bozukluklarının da önüne geçmeye yardımcı olmaktadır.

Garnier Maske Faydaları

Yüz maskeleri temelde cildin temizlenmesine yardımcı olmaktadır. Ancak tek işlevi bu da değildir. Garnier yüz maskesi çeşitleri yoğun içeriği ile cildin nemlenmesine ve beslenmesine katkıda bulunur. Daha aydınlık, pürüzsüz bir cilt ortaya çıkarmaya yardımcı olur. Tek bir uygulama ile günlerce ciltte sağlıklı bir görünüm elde etmek mümkündür. Maske çeşitleri içerisinde bulunan 3’ü 1 arada etkisi aynı anda temizleme, peeling ve yumuşatma etkisi sağlamaktadır. Bu anlamda sadece tek bir uygulama ile cilt üzerinde etkili bir sonuç almak mümkündür.

Yağlanma ve pürüzlere karşı doğal içeriği ile etkili bir bakım sağlayan maske içeriğinde çinko, okaliptüs özü, salisik gibi cildi destekleyen maddeler bulunmaktadır. Bu maddelerin cildi yoğun bir şekilde temizlemenin yanı sıra ciltteki fazla yağı alma ve mat bir görünüm ortaya çıkarma gibi işlevleri de bulunur. Peeling etkisi ile cildi ölü hücrelerden en iyi şekilde temizler. Maske uygulaması sonrasında cilt temiz, sağlıklı ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmuş olur.

Garnier Yüz Maskesi Nasıl Kullanılır

İçerik açısından birbirinden ayrılsa da Garnier yüz maskelerinin amacı aynıdır. Cilt tipine ve ihtiyacına uygun seçilecek bir yüz maskesi ile etkili bir sonuç almak mümkündür. Bu maskelerin uygulaması da oldukça kolaydır. Temizlenmiş yüze düzgün bir şekilde maskeyi yerleştirmek ve 15 dakika beklemek yeterlidir. Bu süre zarfında maskedeki tüm mineral ve vitaminler cilde işlenmekte ve ortaya hijyenik, pürüzsüz ve aydınlık bir görünüm çıkmaktadır.

Yoğun içeriği ile cilt bakımının vazgeçilmez parçalarından bir tanesi olan Garnier yüz maskesi çeşitlerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz yüz maskesini anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun