Kozmela.com

GİLLETTE

Gillette markasında 54 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Gillette Tıraş Bıçağı

1900 yılında ilk tıraş bıçağı ile tanıştığımız Gillete markası bugün erkeklerin vazgeçilmez markası haline gelmiştir. Yıllar içinde gelişen teknoloji ile ürünlerini yenileyen ve çeşitlendiren marka, bugün sizlere pürüzsüz ve hassas tıraş deneyimi sunmaktadır. Tıraş deneyiminiz için özenle tasarlanan bıçakların yanında ürünlerin başlık ve gövdeleri de yenilenerek mükemmel kavrama ve kıvraklık kazandırılmıştır.
Kullan – at tıraş bıçakları fikri ile yola çıkan Gillete dünyada en bilinen ve tıraş bıçağı en çok tercih edilen marka olmayı başarmıştır. 
Gillete Tıraş Bıçağı
Erkekler için özel olarak geliştirdikleri farklı çeşitlerdeki tıraş makineleri ve bıçakları ile her cilt tipine hitap etmektedir. Aynı zamanda tıraş deneyimini yalnızca bıçaklar olarak görmeyerek tıraş losyonları ve jellerini de cilt tiplerine göre çeşitlendirmiş ve sizlerin beğenisine sunmuştur.
Bıçak sayısı ile özel olarak tasarlanan bıçaklar ihtiyacınız olan tıraş deneyiminizi tamamlamanız için düşünülmüştür. Sakalınızın seyrekliğine, tıraş olma sıklığınıza ve kullanım kolaylığına göre ihtiyacınız olan jileti bıçak sayısını dikkate alarak seçebilirsiniz.
Kozmela.com üzerinden tüm Gillete tıraş bıçaklarını inceleyebilir, uygun fiyat ve hızlı kargo avantajı ile alışverişinizi yapabilirsiniz.

Gillette
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun