Kozmela.com

GLİSS

Gliss markasında 43 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Gliss Saç Bakım Ürünleri

Gliss, Schwarzkopf bünyesinde yer alan markalardan bir tanesidir. 65 yıllık deneyimle ürünlerini hazırlayan ve sürekli yenileyen bir markadır. Saç bakımında uzman ürünleri ile bilinen ve oldukça sevilen marka, tüm saç tiplerine ve saç problemlerine karşı hazırlanmış ürünlere sahiptir. Gliss saç kremi, sprey ve şampuanlar Gliss ürünleri arasında en trend olan bakım ürünlerindendir.

Gliss saç bakım ürünleri yoğun ve etkili içeriği ile saçın hem dış görünümünü hem de iç yapısını onarmaya, daha sağlıklı ve güçlü saç oluşumunu desteklemeye yardımcıdır. Gliss marka saç bakım ürünleri her saç tipi ve saç problemine uygun içeriklerle formüle edilmektedir. Saçın onarılma sürecine destek veren markanın ürünleri saç kalitesinin de gözle görülür şekilde düzelmesine yardımcı olur. Gliss markasının saç kremi, maske, yağ, şampuan gibi ürünleri bulunmakta ve farklı saç tiplerinin ihtiyaçlarını gidermeyi hedeflemektedir. 

Gliss ürünleri saç derisinden saç ucuna kadar etkisini göstermektedir. İçeriğindeki aktifler her bakım rutininde harekete geçer ve saçın ihtiyaçlarını gidermeye yardımcı olur. Her bir üründe farklı ve doğal içerikler söz konusudur. Zayıf saçlara yönelik hazırlanmış özel bakım şampuanı saçların daha güçlü çıkmasına yardımcı olur. Markanın ürünleri tüm saç ve cilt tipleri için hazırlanmıştır. Saç bakım konusunda geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka her türlü saç probleminin üstesinden gelmeye yardımcı olmaktadır.

Gliss marka saç bakım ürünleri sadece saç bakımını sağlamakla kalmaz saçlara arzu edilen şekli vermeye de yardımcı olur. Henkel çatısı altındaki
markalardan bir tanesi olan Gliss müşteri memnuniyetin odak noktasına almaktadır. Bu anlamda tüketicilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı amaçlayarak çalışmalarını yürütmektedir.  

Saçlarda sağlıklı, canlı ve güçlü bir yapı için düzenli olarak Gliss saç bakım ürünleri ile gerekli uygulamalar yapılmalıdır. Gliss saç bakım ürünleri temizleme, nemlendirme, yağdan arındırma, dökülmeleri azaltma gibi pek çok farklı ihtiyaca yanıt vermeyi hedefler. Ancak ürünlerin bu anlamda düzenli kullanımı da son derece önemlidir. Gliss şampuan çeşitleri günlük olarak saçları kirden toz ve kalıntılardan arındırmaya, saçları temizlemeye yardımcı olur. Markanın saç kremi çeşitleri ise saçları nemlendirmeye ve güçlendirmeye katkı sağlar. 

Gliss Saç Kremi

Gliss saç kremi çeşitlerinin saç üzerinde pek çok işlevi vardır. Öncelikle saçların yumuşacık bir forma kavuşmasına olanak sağlar ve bu sayede saçlar çok daha rahat bir şekilde taranır. Gliss saç kreminin bir diğer önemli özelliği de saçlardaki kırıkların önüne geçmeye yardımcı olmasıdır. Yoğun nemlendirme sağlayan Gliss saç kremi bu sayede saçların nem ihtiyacını karşılar ve kuruluğun önlenmesini sağlar. Saçlar daha nemli ve canlı görünür.

Gliss marka saç kremlerinde bulunan argan yağı, zeytinyağı gibi saça son derece önemli katkısı bulunan zengin içerikler saç yapısının güçlenmesine katkı verir. Ayrıca saçların koparak dökülmesinin önüne geçmeye de yardımcı olur. Eğer saçlarınız işlem görmüş ve bundan dolayı yıpranmış ise saç tipinize uygun Gliss saç kremi ile saçlarınızın eski ışıltısını ve canlılığını geri kazanmasına olanak sağlayabilirsiniz. 

Birçok nedenden ötürü saçlarda yıpranmalar ortaya çıkabilir. Bu çevresel faktörler olabileceği gibi hormonal düzensizlikler, sağlıksız beslenme, aşırı kimyasal ürün kullanımı, yoğun saç boyası kullanımı gibi nedenler de olabilir. Yıpranan saçların onarım sürecine destek vermek için Gliss canlandırıcı saç sütünü kullanabilirsiniz. Keratin içeriğe sahip olan saç sütü mat, cansız ve sönükleşen saçları yeniden canlandırmaya yardımcı olur. Çiçek özleri içeren besleyici süt proteini saçı hem içten hem de dıştan beslemeye, onarmaya yardımcı olur. 

Banyo sonrası temiz saç uçlarınıza uygulayacağınız Gliss saç kremi ve saç sütü ile saçlarınızın hızlı bir şekilde toparlanmasını sağlayabilirsiniz. Saçlarınıza anında nüfuz eden bu ürünler saçların daha yumuşak ve parlak görünmesine de katkı sağlar. Gliss markasının saç maskeleri saçların kökten uca beslenmesine olanak sağlar. Yoğun bakım sunan saç maskeleri amino-protein, keratin gibi saçlar için son derece önemli bileşkeler içerir. Saç bakım maskeleri yıpranmış saçların hızlı bir şekilde toparlanmasına yardımcı olur. Haftalık, düzenli olarak uygulandığında saçların daha canlı ve sağlıklı bir forma kavuştuğunu görebilirsiniz. 

Gliss Şampuan

Gliss markasının çok fazla saç bakım ürünü olduğundan eğer bir ürün seçecekseniz mutlaka saç tipinize ve saç sorununuza uygun içeriklere sahip olmasına özen göstermelisiniz. Markanın her saç tipine uygun bir şampuan ve saç kremi bulunmaktadır. Çok kuru saçlara sahipseniz nemlendirici özellikli bir Gliss şampuan ya da saç kremi seçebilir çok yağlı saçlara sahipseniz yağ dengeleyici özellikte bir ürünü tercih edebilir ve saçlarınıza kapsamlı bir bakım gerçekleştirebilirsiniz. 

Eğer saçlarınızda çok fazla kayıp yaşıyor ve dökülmeden şikâyet ediyorsanız saç köklerini güçlendirmeye yardımcı, dökülmelerin azalmasına olanak sağlayan saç bakım ürünlerinden tercih edebilirsiniz. Gliss markasının saç spreyi çeşitleri ise pratik kullanımı ile dikkat çekmektedir. Saçlarınıza arzu ettiğiniz şekli rahat bir şekilde verirken aynı zamanda saçlarınızın güçlenmesine, canlanmasına yardımcı olabilirsiniz. Gliss saç spreylerinin önemli özelliklerinden bir tanesi de elektriklenmeyi kontrol altına almasıdır. Ayrıca işlem görme nedeniyle saçlarda oluşan kırıkları %95 oranına kadar azaltmaya yardımcı olur.

Gliss Saç Spreyi

Saç spreyleri gün boyunca saçlarınızın istediğiniz şekilde kalmasına olanak sağlar. Hafif dokusu sayesinde saçlarda ağırlaşma yapmaz. Hem saçları beslemeye hem de gün boyunca istenen şekli korumaya yardımcı olur. Doğal içerikleri ile saçlara herhangi bir zarar vermeyen aksine saçları şekillendirirken bakım sağlamaya yardımcı olan Gliss saç spreyi çeşitleri tüketiciler tarafından büyük bir beğeni ile kullanılmaktadır. 

Gliss marka şampuan, saç kremi, bakım sütü, sprey, serum, maske çeşitlerini sitemizde yakından inceleyebilirsiniz. Saç tipiniz ve saç probleminize uygun Gliss saç bakım ürününü en uygun ödeme seçenekleri ile anında online olarak sipariş verebilirsiniz. 

Gliss
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun