Kozmela.com

Hanımağa

Yüzyıllardır temizlik denilince ilk akla gelen doğal sabunlar günlük hayatın bir parçasıdır. Öyle ki banyoda, tuvalette, cildi ya da bir ürünü temizlerken kısaca suyun olduğu her yerde ve alanda sabun kullanılmaktadır. Günümüzde pek çok sabun çeşidinden bahsetmek mümkündür. Farklı markalar farklı içeriklerle sabun çeşitlerini tüketicilere sunmaktadır. Hanımağa Akdeniz sabunları ise cildi sadece temizlemekle kalmayan aynı zamanda cilde bakım sağlayan doğal içerikleri ile dikkatleri çekmektedir.

Hanımağa Akdeniz Sabun

Hem doğal içerikleri hem de mis kokuları ile Hanımağa Akdeniz sabunları etkili bir temizlik sağlamaktadır. Hanımağa Akdeniz sabunlarının en önemli özelliği her biri farklı bitkisel özlerle üretilmekte olup her birinin hedefe yönelik etkisi bulunmaktadır. Bu benzersiz, doğal sabunları hem saç hem de cilt için kullanmak mümkündür. Hanımağa sabun çeşitleri cildi kurutmaz ve yoğun şekilde nemlendirmeye yardımcı olur. Bunun yanı sıra cildin beslenmesine, derinlemesine temizlenmesine de olanak sağlar. 

Hanımağa lavanta özlü sabun cildi temizlerken aynı zamanda lavantanın ferah kokusunu cilde taşır. Cildi rahatlatmaya yardımcı bu doğal özlü sabun hem çocukların hem yetişkinlerin favorilerindendir. Markanın limon özlü sabunu ise portakal çiçeği bahçelerinin benzersiz tazeliğini cilde taşır. Limonun hoş kokusu ile kişiyi rahatlatır. 

Hem saç hem de cilt için kullanılabilecek olan Gül-Susam-Papatya özlü sabun doğal kokusu ile birlikte hem saçlara hem de cilde canlılık kazandırmaya yardımcı olmaktadır. Saçlar daha sağlıklı bir görünüme kavuşurken cilt daha canlı, aydınlık bir görünüme kavuşmaktadır. 
Bitkisel Hanımağa Akdeniz siyah üzüm çekirdeği sabunu ise ciltteki ton dengesizliklerini gidermeye, aydınlık ve eşit bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. İçeriğindeki üzüm çekirdeği vücuda zindelik, canlılık kazandırmaya yardımcıdır. Düzenli kullanımda ise yaşlanma belirtilerini en aza indirmeye katkı sağlar. Kilo ile birlikte oluşan sarkma problemlerini en aza indirmeye katkıda bulunur. 

Hanımağa Doğal Kükürt Sabunu ciltteki ölü tabakayı temizlemeye yardımcı olmaktadır. Ciltteki pürüzleri gidermeye yardımcı olurken sivilce ve akne görünümünü en aza indirmeye katkı sunar. Ayrıca siyah nokta oluşumunun önüne geçmeye de yardımcı olur. Peeling etkisi ile cildi etkili bir şekilde temizlemeye yardımcıdır. Cildin nefes almasına olanak sağlar. Ayrıca sıcak havalarda terleme sorununu azaltmaya da yardımcı olur.  

Hanımağa eşek sütü sabunu

Markanın en çok ilgi gören sabunlarının başında hiç şüphesiz eşek sütü sabunu gelmektedir. Eşek sütü sabununun cilt üzerinde önemli etkileri bulunmaktadır. Eşek sütü sabununun geçmişi yüzyıllar öncesine dayanmaktadır. Pek çok medeniyette kullanılmış eşek sütünden yapılan bu sabun cildi etkili bir şekilde nemlendirmeye güzelleştirmeye katkı sağlamaktadır. İçeriğinde A, B1, B2, C ve E vitamini bulunmaktadır. Bu vitaminler cilt için son derece faydalıdır. Ayrıca yağ ve kalsiyum minerali açısından da zengindir. 

Eşek sütü sabunu cilt üzerindeki ton dengesizliğini gidererek daha aydınlık, daha eşit ve canlı bir cilt görünümü ortaya çıkarmaya yardımcı olur. Hanımağa eşek sütü sabunu düzenli kullanımda ciltteki ince çizgi görünümünü en aza indirmeye yardımcı olur. Erken yaşlanma belirtilerini en aza indirme adına etkili bir bakım desteği sunar. Cildi yoğun bir şekilde nemlendiren eşek sütü sabunu bunun gibi daha pek çok faydası ile tüketicilerin favorisi oluyor.

Hanımağa Akdeniz sabun çeşitlerini sitemizde yakından inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz Hanımağa Akdeniz sabununu en uygun ödeme seçeneği ile sitemizden online olarak sipariş verebilirsiniz.

Hanımağa
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun