Kozmela.com

HİPER FARMA

Hiper Farma markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Hiper Farma

2011 senesinde faaliyetlerine başlayan Hiper Farma önce insan sağlığı mottosu ile çıktığı yolunda günümüzde emin adımlarla ilerlemektedir. Firma sağlık sektörüne ihtiyaca yönelik kaliteli, yenilikçi ürünlerle hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Hiper Farma her geçen yün ürün gamını genişletmekle beraber yerinde durmadan ilerleyen sektörün vizyoner firmalarından bir tanesidir. Firma ilk adımlarını Avusturyalı partneri Vis Vitalis & Nutropia Pharma GmbH firması ile ortak atmıştır.

2014 senesinde ise 106 senelik oldukça köklü bir firma olan Töpfer firmasının gücünü arkasına almıştır. Bu süreçten sonra ise ürün yelpazesine organik ürünleri eklemeye başlamıştır. Sonrasında ise dünyada adını kanıtlamış 105 yıllık bir diğer firma olan SALUS firmasını yanına almış ve yoluna hızla devam etmiştir. Bu sayede hem ürün çeşitliliğini artırma konusunda hız kazanmış hem de müşteri beklentilerini kalite standartlarını artırarak karşılamaya devam etmiştir.

Hiper Farma markası takviye gıdaları ile öne çıkmaktadır. Takviye gıdaları kapsül, pastil, likit şeklinde olup ihtiyaca yönelik geliştirilmektedir. Markanın en çok tanınan ve kullanılan takviye gıdalarından bir tanesi Hyper Immun44’dür. Polifenol, vitamin ve mineral kompleksi içeren bir takviye gıdadır. İnsan bünyesindeki yetersiz vitamin ve minerallerin takviyesine destek olmaktadır. İçeriği multivitamin ve mineralden oluşmaktadır. Vücudun ihtiyacı olan belli başlı vitamin ve minerallerin alınamadığı zamanlarda destek olarak kullanılabilmektedir.

Pastil formundaki Immun44 ise 13 vitamin, 7 mineral ve polifenoller içermekte olup A, B6, B12, C ve D vitaminleri ile çinko, bakır ve selenyum ile güçlendirilmiştir. C vitamini desteği vermesi amacıyla üretilen bir diğer takviye gıda olan Hyper C Plus Efervesan Tablet ise içeriğinde C vitamini ile birlikte D vitamini ve çinko bulunmaktadır. Bu önemli vitamin ve minerallerin eksikliği durumunda normal gıdaya destek olması için tüketilebilmektedir.

Markanın sunduğu bir diğer takviye gıda sıvı formdaki Hyper Tusiben Likittir. İçeriğinde ise yine insan bünyesini destekleyici yabani kekik, hatmi çiçeği ve C vitamini içermektedir. Damla şeklindeki Hyper Flatuben Drops ise anason, tatlı rezene, frenk kimyonu içermektedir. Tüm bu takviye gıdalar normal gıdaların yanında bir destek olarak tüketilmelidir. Bu gıdalar ilaç değildir ve normal besinin yerini tutmamaktadır. Sadece normal gıdaları destekleyen bir formülasyona sahiptir.

Hiper Farma markası ürünlerinin tamamını Kozmela’da yakından inceleyebilir ve dilediğiniz takviye gıdayı tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun