HOT THERAPY

Hot Therapy markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Hot Therapy Krem

Hot Theraphy Nedir?

Hot Theraphy özellikle bel, sırt, kas, eklem ağrılarının azaltılmasına katkı sunması ile bu tür şikâyeti olanların tercihi olan bir ürün. Krem formundaki ürün tamamen doğal şekilde formüle edilmektedir. İçeriğinde kimyasal hiçbir katkı maddesi bulunmayan bu sebeple sadece doğal içerikli ürünleri tercih edenlerin de favorisi olmaya devam ediyor.

Günümüzde yaş fark etmeksizin pek çok kişinin yaşamını olumsuz yönde etkileyen diz, omurga, bel, omuz ağrıları bazı zamanlarda dayanılmaz bir hale gelebiliyor. Bu ağrılar kişinin yaşam standardını da çok aşağılara çekiyor. Bu tür ağrıları giderme adına farklı yöntemler uygulanabiliyor. Hot Theraphy ise bu tip ağrıların hafifletilmesi adına bir destek görevi görüyor. Ağrıyan bölgeye sürülen krem etkisini hızlı bir şekilde gösteriyor ve kişinin rahatlamasına katkı sağlıyor.

Hot Theraphy Ne İşe Yarar?

Yaşam koşulları, çalışma şartları göz önüne alındığında kişinin en büyük vücut açısından sıkıntıları arasında eklem, kas, bel, sırt ağrıları oluyor. Masa başında saatlerce oturmak ya da ağır şartlarda çalışmak bu gibi sorunlara kapı açabiliyor. Türkiye’de her beş kişiden birinde bel, sırt ağrısı gibi problemler görülebiliyor. Bu gibi ağrılar kişinin hayat kalitesini çok düşürmektedir. Eski zamanlarda daha çok belirli bir yaşın üzerindekilerde görülen bu problemler artık bilgisayar ve telefon kullanımının da yaygınlaşması ile küçük büyük herkesin problemi olmuş durumda.

Hot Theraphy bu gibi yaşam kalitesini düşüren etkileri en aza indirmeyi hedefleyerek formüle edilmiş doğal bir üründür. Ağrıyan bölgeye uygulandığı anda ağrının hafiflemesine destek sağlamaktadır. Tamamen doğal içeriklerle hazırlandığından ve ağrının giderilmesine hızlı bir şekilde destek çıkması bu ürünün küçük büyük herkesin tercih etmesine neden olmaktadır. Tıpkı ağrıyı kesmeye yardımcı olan bir hap gibi sıkıntılı olan bölgeyi nemlendirerek ağrının en aza indirilmesine yardımcı olmaktadır. Kas ve eklem ağrısı yaşayanların tercihi olan bir üründür.

İçeriğine bakıldığında C vitamini, katranlı maddeler, asit, alkalit gibi bileşenler görmek mümkün oluyor. Krem içerisinde glukozamin ise kesinlikle yoktur. Glukozamin içermemesi nedeniyle şeker hastaları tarafından da rahatlıkla kullanılabilmektedir. İçeriğinde 8 farklı bitki özü bulunduruyor. Bu bitkilerin hepsinin ortak özelliği ağrıyan bölgeyi yumuşatmasıdır. Ağrıyan bölgelere verdiği ısı ile bölgede rahatlama yaşanmasına katkı sağlar. Hem ısı hem de yumuşaklık kazandırdığı için doğal olarak bölgede bir rahatlama sağlanmasına yardımcı olur.

Ürün masaj hareketleri ile uygulandığı takdirde çok daha hızlı ve kesin sonuçlar ortaya çıkarabilmektedir. Ayrıca ürün diğer ağrı kesici ürünlerin ortaya çıkarabildiği yan etkileri de içermemektedir. Ancak emzirme döneminde ya da hamilelikte kullanılmaması tavsiye edilmektedir. Ayrıca herhangi ilaç kullanan birisi de doktor tavsiyesini alarak ürünü kullanması tavsiye edilmektedir. Hot Theraphy’nin doğal gücünden faydalanmak isteyenler bu pratik ürün ile gayet tatmin edici bir sonuç alabiliyorlar. Hot Theraphy’yi Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz an sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun