Kozmela.com

HUMM ORGANİC

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Humm Organic

Yeni nesil atıştırmalık olarak öne çıkan Humm Organic çocukların sağlıklı, mutlu bir şekilde büyüyebilmelerine yardımcı olmak isteyen 3 annenin bir araya gelmesi ile kurulmuştur. Yaşları 3 ila 8 arasında değişen 3 çocuğa sahip olan anneler uzun süre üzerinde çalıştıkları içeriği organik, sağlıklı atıştırmalık ürünler ile insanları tanıştırmaktadır. Hem çocukların günlük beslenmelerinin yeterli derecede kontrol edilememesi hem de marketlerin atıştırmalık olarak seçeneklerinin azlığı annelerin bu konuda kafa yormasına neden olmuş ve sonunda Hmm Organic’in ortaya çıkmasına sebep olmuştur. 

İlk olarak projeye yurtdışında yüksek kalitedeki yulaflı atıştırmalık ve barların ülkemizde de olması gerektiğine inanarak başlayan markanın kurucuları Türk damak tadına uygun ve çocukların da seveceği tatlar üzerinden bir şeyler ortaya koymak istediler.

Elbette en önemli unsur organik ve sağlıklı olmasıydı. Tüm bunları ürünlerinde sağlayan kurucu üç anne aynı zamanda ürünlerin eğlenceli olmasını da istiyorlardı. Bunları Türkiye’nin dört bir yanından gelen yerel hammaddeler ile üretmek istediler ve bu anlamda harekete geçtiler. Bu sayede sağlıklı atıştırmalık olarak çocukların gelişimine destek olacak Humm Organic ürünleri ortaya çıkmış oldu.

Humm Kurabiye

Humm organic markasının pek çok farklı lezzette organik kurabiye çeşidi bulunuyor. Bunlar organik olmakla beraber farklı aromalara sahipler ve hem çocuklar hem de yetişkinlerin damak lezzetine uygundur. Tahinli ve Pekmezli Vegan Kurabiye açlığı en iyi şekilde yatıştırırken keyifli bir deneyim sunuyor.

Organik lisanslı ve koruyucu, şeker içermeyen kurabiyeler günün her saati acıkınca atıştırmalık olarak tüketilebiliyor. Organik Ballı Kinoalı Kurabiye ise bal ve kinoanın benzersiz lezzetini bir araya getiriyor ve farklı bir kurabiye deneyimi sunuyor. Günün her saatinde çantada rahat bir şekilde taşınabilecek bu kurabiye Humm Organic lezzetli atıştırmalıklar içerisinde öne çıkıyor.

Humm Organik Zencefilli Tarçınlı Vegan Kurabiye tarçın ve zencefilin kusursuz uyumu ve lezzetini taşıyor. Çocukların keyifle tüketebileceği u kurabiye gün içerisinde açlığı bastırmanın en keyifli ve sağlıklı hali oluyor. Çocuklar televizyon izlerken, oyun oynarken bu organik kurabiyelerden tüketebiliyor ve açlıklarını bastırırken sağlıklı içerikleri ile güvenli bir yiyeceği tüketmenin keyfini yaşayabiliyor. 

Humm Organic markasının ürettiği organik portakallı havuçlu vegan yulaf bar çocuklar için gün ortasında keyifli bir atıştırmalık olarak öne çıkıyor. Ailelerin çocuklarına güvenle verdikleri bu organik barlar çocukların tatlı ihtiyacını sağlıklı bir şekilde karşılamalarına olanak sağlıyor. Ufak paketleri ile hemen açılıp tüketilebilen bu organik bar çeşitleri çantada, cepte rahat bir şekilde taşınabiliyor ve dilendiği an her yerde rahatlıkla tüketilebiliyor.

Mini küpler şeklinde üretilen organik muzlu vegan mini küpler muzun eşsiz lezzetini taşıyor. Ufak küplerin tüketimi de oldukça kolay oluyor. 30 gramlık ufak paketler halinde sunulan mini küpler keyifli tüketimi ile çocukların favorisi oluyor. Hem sağlıklı hem de lezzetli Humm Organic ürünlerini sitemiz üzerinden inceleyerek çocuğunuzun damak zevkine uygun olan Humm Organic çeşidini hemen sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun