Kozmela.com

İMUNEKS

İmuneks markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

İmuneks

1923 yılında Mustafa Nevzat İlaç Sanayi firmasına dayanan bir sağlık firması olan İmuneks Farma, ilaç, gıda ve tıbbi cihaz alanında yaptığı yenilikçi çalışmalar ve ortaya koyduğu ürünler ile bilinmektedir. Mustafa Nevzat firması bir süre sonra dünyanın en büyük ilaç şirketlerinden Amgen’e satıldı ve Mustafa Nevzat’ın kurucuları ekseninde yeni bir oluşuma imza atıldı. Bu yeni oluşum İmuneks Farma olmuştur.

İmuneks Farma Türkiye’de en fazla orijinal ürün geliştirmesi yapan firmalardan bir tanesi olarak öne çıkmaktadır. Firma, kendi içerisinde başarılı klinik çalışmalara imza atarken takviye edici gıdalar da dahil olmak üzere her daim üretimde bilimsel açıdan kanıta önem vermektedir. İmuneks Farma’nın değişmez ilkelerinden bir tanesi bu olmuştur. Ürünlerinde patentli teknoloji ile mikronize edilmiş olan ’İmuneks Micronize Beta Glucan’’ maddesi bulunmaktadır. Bu maddenin objektif olarak değerlendirilebilmesi için firma tarafından uzun uğraş ve yatırımlar neticesinde kendi alanında uzman kişi ve kuruluşlara yaptırılmıştır.

İmuneks ürünleri hücre yenileyici özelliğe sahip olan beta glukan ile üretilmektedir. Beta glukan maya, mantar, yulaf ve bakteri gibi ürünlerin hücre duvarlarında yer alan bir tür karbonhidrattır. Bu karbonhidrat bağışıklığın güçlenmesine yardımcıdır. Bu doğal madde takviyesini güçlendiren İmuneks Farma, yıllardır konu üzerinde çalışmalarını durmaksızın sürdürmektedir. Ürünlerinde geliştirdiği bu doğal madde takviyesi bağışıklık sistemini oluşturan ajanları harekete geçirmektedir. İnsan vücudundaki zararlı mikroorganizmalarla savaşarak onların olumsuz yönlerini pasif hale getirmeye yardımcı oluyor.

Hem yetişkin hem de çocuklar için doğal olarak formüle edilen u takviye gıdalar genel olarak ekmek mayasından üretilmektedir. Sadece beta glukan değil ayrıca firma bu takviye gıdalar içeriğinde çok daha farklı ve vücut bünyesini destekleyici vitamin ve mineraller kullanıyor. Çocuklar için üretilen şurup formları, bebekler için üretilen sprey formları yetişkinler için üretilen kapsül ve tabletler ile İmuneks Farma takviye gıda konusunda kolay ve etkili çözümler sunmaya devam etmektedir. Yola ilk çıktığı andan itibaren insan sağlığına bitkisel ve doğal formda nasıl destek olacağını düşünerek ve bu alanda kendisini sürekli güncelleyerek devam eden İmuneks bu alanda fark yaratmakta olan bir firmadır.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun