Kozmela.com

Invisibobble

Almanya merkezli bir şirket olan Gmbh saç bakım ürünleri ile öne çıkmaktadır. Bünyesindeki markalardan bir tanesi Invisibobble’dır. Firma 2011 senesinde kurulmuş olup 70’den fazla ülkeye ürünlerini dağıtmaktadır. İnsanlar kişisel bakımda saçlarına son derece önem vermektedir. Bunun farkında olan firma yıllardır insanlara saçlarını rahat bir şekilde toplayıp şekil verebilecekleri kaliteli saç tokaları sunmaktadır. Saç tokası uzun saçlar için olmazsa olmazdır. Çünkü gün içerisinde rahat hareket etmek ve saçları hızlıca toplamak için saç tokaları kullanılmaktadır.

Markanın pek çok farklı renkte ve modelde saç tokası bulunuyor. Spiral şeklindeki saç tokalarının kullanımı da oldukça kolaydır. Markanın sunduğu saç tokalarının en büyük özelliklerinden bir tanesi de su geçirmez olmasıdır. Kaliteli malzemeden üretilen saç tokaları saçlarda hiçbir şekilde iz bırakmamaktadır. Bir kutu içerisinde 3 adet vardır ve her yere rahatlıkla taşınabilmektedir. Tokalar saçlara eşit bir şekilde baskı uygulamaktadır. Bu anlamda saçlarda arzu edilen görünümü eşit bir şekilde ortaya çıkarır. Kullanım rahatlığı ve kolaylığı sağlayan tokalar her zevke uygun renklerle sunulmaktadır.

Invisibobble toka

Gün içerisinde kabaran ya da dağılan saçları zapt etmek zor olabilir. Böyle zamanlarda ufak bir toka ile bu sorundan anında kurtulabilirsiniz. Invisibobble saç tokalarının kullanımı hayli pratiktir. Çantada cepte rahatlıkla her yere taşınabilir ve arzu edilen anda hemen kullanılabilir. Dağınık saçları toplamaya yardımcı tokalar güzel bir görünüm ortaya çıkartmaktadır. Saç kabardığında saatlerce tarakla düzeltmeye çalışmak yerine Invisibobble saç tokalarından kullanmak ve pratik bir çözüm yakalamak mümkün olmaktadır.

Banyodan çıkınca, rüzgârlı havalarda, bunaltan sıcaklarda kısaca uzun saçların problem yarattığı her anda Invisibobble tokaları kullanılabilir. Kullanımı kolay olduğundan tokaları saniyeler içerisinde saça tutturmak mümkündür. Toka çeşitleri arasında ister canlı ister daha sade renkler tercih edilebilir. Her duruma ve zevke uygun olarak geniş bir renk seçeneği söz konusudur. Zapt edilemeyen saçları anında toplayarak düzgün bir görünüm elde etmeye yardımcı Invisibobble toka çeşitlerini Kozmela’da yakından inceleyebilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun Invisibobble toka çeşitlerinden arzu ettiğinizi anında sipariş verebilir ve hızlı kargo avantajından yararlanabilirsiniz.   

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun