Kozmela.com

ISİS PHARMA

Isis Pharma markasında 35 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Isis Pharma Cilt Bakım Ürünleri

1987 yılında Christian Diehl tarafından kurulan kozmetik ve dermokozmetik ürünler markası olan Isıs Pharma 2002 senesinde sağlık ve güzellik alanında faaliyet gösteren ve bir aile şirketi olan Dewavrin Group tarafından satın alınmıştır. Cilt bakım ürünlerini dünya genelinde 80 ülkeye ihraç etmektedir. Ürünlerinin üretim yeri ise Fransa’dır. Grup, müşterilerine daha iyi hizmet etme anlayışı ile sürekli yenilikleri takip etmekte ve ürünlerinde bu yenilikçi anlayışı benimsemektedir. 

Bir aile şirketi olan Dewavrin Group bağımsız ve inovatif bir yapı olmasının yanı sıra çalışanlarını girişimciliğe teşvik eden politikalarıyla öne çıkmaktadır. Ayrıca ürünlerinin üretim aşamasında sosyal sorumluluğunun da farkında bir firmadır. Çevreye saygısı ve sürdürülebilir refah ve sağlık için attığı adımları ile şu anda sektörde saygın bir konumdadır. 

Isis Pharma Leke Kremi

Cilt problemlerinden bir tanesi de ton eşitsizliğidir. Ciltteki ton eşitsizliği ciltte hem kozmetik anlamda kötü bir görünüm ortaya çıkarır hem de cilt sağlığını olumsuz yönde etkiler. Cilt tonu eşitsizliğini ortaya çıkaran pek çok neden bulunabilir. Bunlardan en çok bilineni ise güneşe fazla maruz kalmaktır.

Eğer güneşe korunmasız bir şekilde çıkılmış ise cildin bundan etkilenmeme olasılığı çok azdır. Ancak cilt onundaki eşitsizliği sadece güneşe bağlamak yanlış olacaktır. Bunun yanında ergen dönemde yoğun sivilce oluşumu, stres, cilde uygun olmayan kozmetik ürün kullanımı, menopoz gibi nedenlerden dolayı ciltte ton eşitsizlikleri ortaya çıkabilir.

Isıs Pharma markasının cildi en iyi şekilde destekleyen ürünleri ile bu sorunun üstesinden gelmek mümkündür. Ton eşitsizliği karşısında kullanılabilecek ürünler arasında vücut losyonu, cilt bakım kremi, renkli güneş kremi, yüz temizleme jeli, göz çevresi bakım kremi gibi çeşitler söz konusudur. Bu ürünler cilt tonunu ve dolayısıyla cilt görünümünü düzenlemeye yardımcıdır. Bu sayede hem eşit tonda bir cilt hem de kozmetik anlamda pürüzsüz ve taze bir görünüm ortaya çıkarmak mümkün olmaktadır.

Isis Pharma Nemlendirici

Canlı, taze ve sağlıklı bir cilt görünümü için cilt kuruluğunun önüne geçmek önemlidir. Kuru ciltler de dahil her cilt tipinin yeterli miktarda neme ihtiyacı vardır. Nemsiz kalan ciltte kuruluk, ince çizgi oluşumu ve yorgun bir cilt görünümü ortaya çıkabilir. Bunun önüne geçmek için cilt tipine uygun bir nemlendirici ürün kullanmak gerekir. Isıs Pharma’nın her cilt tipine uygun nemlendirici ürünü bulunuyor. Jel ve krem formundaki ürünler ile ciltte arzu edilen nemi sağlamak mümkündür. Bu sayede cildi çevresel faktörlerden korumak ve daima nemli, canlı tutmak mümkün olabilmektedir.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun