Kozmela.com

KALYON

Kalyon markasında 45 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Kalyon Oje Renkleri ve Çeşitleri

Kalyon Eczanesinin laboratuvarında yapılan çalışmalar ile kozmetik hayatına adım 1980 yılında adım atmıştır. Kalyon, tüketicilerden gelen talepler doğrultusunda seri üretime geçerek üretim tesisini kurmuştur.
Türkiye dışında da birçok ülkede marka bilinirliği sağlamayı başaran marka tırnak bakım ürünleri ve oje bakım ürünleri ile faaliyetlerine devam etmektedir. Çağdaş ve kaliteli hizmet etmeyi kendine hedef olarak belirleyen marka yenilikçi gelişmeleri takip ederek ürünlerini yenilemeye devam etmektedir.
Kalyon Oje Çeşitleri
Kalyon oje markaları arasında edindiği başarı ile en çok tercih edilen oje markalarından biridir. Özenle hazırlanan Kalyon oje renkleri ile birbirinden güzel renkler arasından size uygun olanı seçerek bakımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kalyon ojelerinde 232 – 231 numaralı ojeler en çok tercih edilenlerdendir. 
Yalnızca ojeler değil diğer Kalyon bakım ürünleri de oldukça popüler ve kullanımı güzel ürünlerdir. Kalyon tırnak besleyici ürün çok satanlar arasında yer almaktadır. Oje çözücü ile kurumuş veya kurumak üzere olan ojelerinizi yenileyebilirsiniz.
Kalyon tırnak bakım ürünlerini Kozmela.com üzerinden uygun fiyat ve hızlı kargo avantajı ile kolayca satın alabilirsiniz.

Kalyon
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun