Kozmela.com

King Saç Şekillendirici Çeşitleri

Uzun yıllardır kalitesi ile saç şekillendirici ürünlerinde adından sıklıkla söz ettiren King markası, ülkemizdeki kadınların favorilerinden olmaya devam etmektedir. King markası mutfak, kişisel bakım, temizlik ve diğer farklı ev eşyalarında fark yaratmış ve hem kalitesi hem de uygun fiyatları ile tüketicilerin beğenisini kazanmıştır. King markasının saç şekillendirici ürünleri kullanıcıların beklentilerini karşılayacak yüksek kalite standartlarında üretilmektedir. Ürünler kendi arasında farklılık göstermekte ve bu anlamda her ihtiyaca cevap vermektedir. 

King Saç Düzleştirici

King düzleştirici çeşitleri sağlıklı ve düzgün bir saç görünümü için ideal cihazlardandır. Kıvırcık saçları anında düzleştirmeye yardımcı olan ve kendi tarzını farklılaştırmak isteyenler için idealdir. Günün trend saç modellerini rahat bir şekilde saçlarına taşımak isteyenler King markasının saç şekillendirici ürünlerinden kullanabilirler.

Saç bakımında çok fazla zaman harcamak istemeyenler için King markasının birbirinden kullanışlı saç düzleştirici ürünleri bulunmaktadır. Taraklı yapıdaki saç düzleştirici çeşitleri saçları düzleştirirken aynı zamanda taramaya ve doğal bir fön hissi yaratmaya yardımcı olur. King saç düzleştirici çeşitlerinde bulunan taraklar seramik malzemeden üretilmiş olup kalitelidir. Düzleştiricilerin ısı ayarları saçlarınızda istediğiniz etkiyi sağlaması adına önemlidir. 170 derece ile 210 derece arasında değişen ısı ayarları ile saçlarda istenen performansı yakalamak mümkün olmaktadır.    

Markanın saç şekillendiricileri seramik plaktan yapılmış olup saçlara herhangi bir zarar vermez. Saç şekillendiricinin önemli bir özelliği saçlardaki elektriklenmeyi azaltırken saçlardaki parlaklığı artırmasıdır. Cihazlar akıllı sisteme sahiptir. Bu sayede 30 dakika kullanıldıktan sonra kendisini tasarruf moduna almaktadır. King saç şekillendirici modelleri 3 farklı ısı seçeneği sunar. Aynı zamanda 2 farklı hız ayarına da sahiptir. Bu sayede istenen performans alınabilmektedir.  

King saç maşası ve şekillendirici saçlarınıza hoş dalgalar vermenize olanak sağlar. K-84 modeli ise 15 farklı ısı ayarına sahip bir modeldir. Bu seviyeler farklı saç modellerine şekil vermek için ideal ısıyı sağlamaya yardımcı olur. King K-904 Style’N’Go saç şekillendirici ise 3 farklı plaka kılıfına sahiptir. Modelin en çok öne çıkan özelliklerinden bir tanesi argan ve keratin ile desteklenmiş güçlü bir plakaya sahip olmasıdır. LED ısı kontrolü ise bir diğer önemli özelliğidir. Düz, dalgalı ya da bukleli dalgalar oluşturmak isteyenler için oldukça kullanışlıdır. 

King K 085 Twist modeli ise 60 saniye kadar kısa bir sürede ideal ısınma süresine sahiptir. 10 farklı ısı kademesi ile saçlarda dalga ve bukleler ortaya çıkarabilir. Bu özel saç maşası sıcaklık sabitleme özelliğine sahiptir ve böylelikle saçlarda herhangi bir kaza olmasının da önüne geçmektedir. 

King Saç Şekillendirici Fiyatları

King saç şekillendirici fiyatları ise modeline ve özelliklerine göre farklılık gösterebilir. King saç şekillendirici özelliklerini ve fiyatlarını sitemizde yakından inceleyebilir ve dilediğiniz King marka ürünü en uygun ödeme seçenekleri ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun anında sipariş verebilirsiniz. 

King
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun