Kozmela.com

KOZA

Koza markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Koza

1963 senesinde kurulan Şatıroğlu Kozmetik Sanayi ilk etapta Ak-Yok şampuan, Ak-Yok saç friksiyonu, Barbe Blue tıraş losyonu imal ederek sektörde yerini almıştır. 1970 senesine gelindiğinde ise firma Koza Doğal Kükürtlü Sabun ve Koza Doğal Katranlı Sabun imalatına aktif olarak başlamıştır. Kısa bir süre zarfında ise sabun üretiminin yanına Koza Zeytinyagı Sabunu ve Koza Defne Yağlı Sabunu ekleyerek yoluna devam etmiştir.

Her biri alanında uzman kişilerden oluşan kadrosu ile en doğal ve en etkili sabunları üretmekte olan firma daima müşteri sağlığı ve memnuniyetini odak noktasına almıştır. Firmanın ürettiği tüm sabunlar saf ve doğal bir formüle sahiptir. Koza, insan sağlığını daima ön planda tutan bir firma olarak ürettiği hiçbir sabunun içerisinde zararlı koku ya da kimyasal içermemektedir. Koza sabunları doğal, saf bitkisel yağlar kullanılarak üretilmektedir. Ayrıca hiçbir şekilde ürettiği ürünlerde hayvansal yağ kullanmamaktadır.

45 senedir sektörde aktif olarak faaliyetlerine devam eden firma kalitesinden ödün vermeden doğal, saf içerikli sabunlarını üretmeye devam etmektedir. Bu anlamda sektörde en çok bilinen ve insanlar tarafından en çok tercih edilen markalardan bir tanesidir.

Koza Sabunu Ne İşe Yarar?

Koza’nın kükürtlü sabunları hem saçlarda hem de vücutta kullanılan ve doğal içeriği ile hem saçı hem de cilde bakım sağlayan ürünlerdir. Kükürtlü içeriği saçlardaki kepeklenmelerin önüne geçmeye yardımcı olur. Aynı zamanda saç kayıplarını da azaltma adına etkili bir destektir. Cilt üzerinde kullanıldığında cildi yumuşatmaya, pürüzsüz bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. Her banyo rutininde kullanılabilecek olan Koza kükürtlü sabun cildi nazik bir şekilde temizler. Cilt üzerindeki ölü deri kalıntılarını temizleyerek ciltte aydınlık ve temiz bir görünüm oluşmasına yardımcı olur.

Eğer yağlı bir cilt üzerinde uygulanacak olursa ciltteki sebumu dengelemeye yardımcı olur. Cilt üzerinde zararlı mikroorganizmaların yerleşmesine mani olur. Siyah noktaların azalmasına yardımcı olurken yeni siyah nokta oluşumunun engellenmesine destek verir. Ciltte peeling etkisi sağlar ve kiri, makyaj kalıntılarını temizleyerek cildin nefes almasına yardımcı olur.

Koza sabun çeşitlerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü en uygun ödeme seçenekleri ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun