Kozmela.com

KUKULİ

Kukuli markasında 2 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Kukuli

İlk kez 2018 yılında bir dijital platformda yayınlanan çizgi film karakteri Kukuli kısa zamanda küçük çocukların favorisi oldu. Maymun Kukuli ve arkadaşları her bölümde farklı maceraya atılıyor ve çocuklara eğlenceli vakit geçiriyorlar. Bu denli çok sevilen bir karakterin oyuncakları ise mağazalarda kendisine kısa bir süre sonra yer buldu. Sadece Kukuli değil, arkadaşları da oyuncak raflarında kendilerine yer buldular. Renkli karakterler çocukların oldukça ilgisin çekmekle beraber odalarını da süslemekten geri kalmıyorlar. Kozmela ise bebek ve çocukların favorisi olan Kukuli ve arkadaşlarını pelüş oyuncak şeklinde sunuyor!

Çocukların Sevgilisi Kukuli Şimdi Her Evde

Henüz küçük yaşta çizgi filmlerle tanışan çocuklar tıpkı Kukuli de olduğu gibi karakterlerine bağlanabiliyor. Çocukları eğlendirmenin yanında öğretici özelliği de bulunan bu çizgi filmler ebeveynler tarafından da keyifle takip ediliyor. Çocuklarının zararlı içerikli yayınlardan etkilenmesini istemeyen ebeveynler çocuklarına bu sevimli karakterleri içeren yapımları izletmeyi tercih ediyorlar. Kukuli bu anlamda ülke genelinde en yaygın çizgi filmlerden bir tanesidir.

Kukuli’nin bu kadar çok sevilmesi onu sadece çizgi filmde sınırlı tutmamış ve pelüş oyuncak şeklinde çocuklara arkadaş olmaya devam etmiştir. Peluş oyuncaklar zararsız olduğundan ebeveynler bebek ve çocuklarına gönül rahatlığı ile bu ürünleri alıyorlar. Yumuşak ürün olduğundan ötürü çocuk cildine herhangi bir zarar vermeyen pelüş oyuncaklar düştüğünde kırılma tehlikesi olmadığından ayrıca yıllarca çocuklara arkadaşlık edebiliyor.

Şarkı Söyleyen Kukuli!

Çocukların en sevdiği pelüş oyuncaklar genellikle şarkı söyleyen ya da tepki verenler oluyor. Kukuli pelüş oyuncakları da şarkı söyleyen bir tasarımla üretildiğinden çocukların favorisi oluyor. Kukuli pelüş oyuncağının karnına basıldığında çizgi filmin birbirinden farklı, sevilen şarkıları çalmaktadır. Çocuklar televizyondan bu şarkıya aşina oldukları için oldukça eğlenceli vakit geçirebilmektedir. Hem Kukuli hem de çizgi filmdeki diğer karakterlerin tasarımları da çizgi filmle birebir aynıdır. Bu anlamda da çocuklar karakteri tıpkı yanındaymış gibi benimseyip sevebiliyorlar.

Kukuli pelüş oyuncakları kaliteli malzemeden yapıldığı için uzun süre dayanmaktadır. Rengarenk görünümleri çocukların ilgisini çekmekte ve onları heyecanlandırmaktadır. Çizgi film esas alınarak üretilen Kukuli ve arkadaşları çocukların yanından ayırmak istemeyecekleri pelüş oyuncaklar olacaktır. Son yılların en çok sevilen çizgi film karakterlerinden bir tanesi olan Kukuli bebeğinizin odasında ona arkadaşlık etmeye hazır! Kozmela’da Kukuli pelüş oyuncaklarını yakından inceleyebilir ve çocuğunuzun favorisi olan pelüş oyuncağı anında sipariş verebilirsiniz. Uygun ödeme seçenekleri ile Kukuli pelüş oyuncaklarını Türkiye’nin neresinde olursanız olun tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.  

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun