Kozmela.com

LA ROCHE POSAY ANTHELİOS

La Roche Posay Anthelios listesinde 26 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Ücretsiz Kargo

La Roche Posay Anthelios Güneş Kremleri

Cilt, güneşin zararlı ışınlarından etkilenerek nemini kaybedebilir, kuruyabilir, leke oluşumunun önünü açabilir. La Roche Posay Anthelios ürünleri ise hem antioksidan hem de yatıştırıcı etkili termal su içeriği sayesinde cildinizin ihtiyaç duyduğu korumayı desteklemektedir. Güneşin yaydığı yüksek UVB ve UVA ışınlarına karşı korumaya yardımcı ürünler farklı cilt tiplerine uygun şekilde üretilmektedir. Paraben ya da parfüm içermeyen bu ürünler suya dayanıklıdır. Hem güneş koruyucu krem hem de sprey şeklinde sizlere sunulmaktadır. La Roche Posay Anthelios serisi içerisinde bebek cildine ve çocuklara uygun ürünler de yer almaktadır. Hızlı emilim sağlayan ve ciltte yağ hissi oluşturmayan seri güneşin zararlı etkileri ile birlikte çevresel faktörlerin ciltte yaratacağı olumsuz etkilerin de önüne geçmeye destek olur.

La Roche Posay Güneş Kremleri

Güneşin zararlı etkilerinden korunmak isteyen hemen herkes cilt bakım ürünlerine yönelmektedir. Ancak cilt bakımının çok hassas olduğu unutulmamalıdır. La Roche Posay sizlere hassas ve alerjik ciltlere uygun güneş bakım ürünleri sunuyor. Her cilt tipi için ayrı geliştirilen güneş kremi ve sprey çeşitleri cilt sağlığının korunmasına da net bir şekilde katkı sağlıyor. Hem kendiniz hem de aile bireyleriniz için uygun bir koruma kalkanı arıyorsanız La Roche Posay Güneş Kremleri size özel bileşenleri sayesinde en etkili desteği sağlayacaktır. Suya dayanıklı bir şekilde üretilen La Roche Posay Güneş Krem çeşitleri 12 saate varan kalıcı bir koruma katkısı sunuyor. Cildinizi hem güneşin zararlı ışınlarından koruyan hem de cildinizin nemlenmesine destek olan La Roche Posay Güneş Kremleri ile artık güneşten korkmanıza gerek yok.

La Roche Posay Bebek ve Çocuk Güneş Kremi

Özellikle bebek ve çocukların ciltlerinin ne denli hassas olduğu düşünüldüğünde kullanılacak olan ürünün içeriği de büyük önem taşıyor. Hem bebekleri hem de çocukları sadece yaz mevsiminde değil, hemen her mevsim güneşin zararlı ışınlarından korumak gerekir. La Roche Posay bebek ve çocuklara özel güneş krem ve spreyleri ile sizlere en büyük desteği sağlıyor. Dermatolog gözetiminde üretilen en özel formüller çocuklar ve bebeklerin her mevsim rahatça kullanabilmesine olanak tanıyor. İçeriğinde cilt hassasiyetine karşı anti alerjik bileşenler de bulunuyor. Bu anlamda anneler La Roche Posay’in güneş kremlerini güvenle ve rahatla kullanabiliyor.

La Roche Posay Anthelios XL Güneş Kremi

Tüm ciltlerin kullanımına uygun olan La Roche Posay Anthelios XL ile cildi UVB ve UVA gibi güneşin zararlı etkilerine karşı koruyabilirsiniz. Özel olarak geliştirilen içeriği cildi aynı zamanda çevresel faktörlere karşı da koruma yardımcı olur. Özellikle güneş alerjine eğilimli bir cildiniz var ise etkili bir destek için La Roche Posay Anthelios XL’ı tercih edebilirsiniz. Cildi zararlı ışınlardan korumaya yardımcı olurken aynı zamanda cildin gereken nem seviyesini sağlamaya da destek verir.

La Roche Posay’ın diğer tüm ürünleri gibi La Roche Posay Anthelios XL’ın da kullanımı oldukça kolaydır. Güneşe çıkmadan yarım saat önce cildinize uygulamanız yeterli olacaktır. Eğer gün içerisinde güneşe fazla maruz kalacağınızı düşünüyorsanız ilerleyen zamanlarda uygulamayı tekrarlayabilirsiniz. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun, güneşin zararlı etkilerinden korumaya yardımcı ve aynı zamanda cildin nemlenmesine destek evren La Roche Posay güneş koruması ürünlerini Kozmela’dan dilediğiniz an sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun