Kozmela.com

Lino

Daha sonra Lino olan markanın temelleri Karadeniz Kırtasiye Pazarlama Ve Ticaret Ltd. Şti. ile 1995 senesinde atılmıştır. İstanbul’da toptancı olarak sektöre adım atan firma pek çok önemli markanın bayiliğini yapmaktadır. Yönetim kurulunun kararı ile Lino adını alarak 2005 senesinde İstanbul, İstoç’ta ithalata başlanmıştır. Bununla beraber bir İtalyan markası olan Carioca’nın da Türkiye’deki distribütörlüğünü üstlenmektedir.  

Lino markasının 100’ün üzerinde toptan bayisi bulunmaktadır. Bu bayiler ile ülkemizin tüm bölgelerine hizmet götürmektedir. Ayrıca marka İzmir Eko Ege Kırtasiye ortağıdır. Kalitesi ve yenilikçi anlayışı ile kısa sürede rakiplerinden sıyrılan Lino markası tüketicilerin güvenini kazanmıştır. Okul öncesi ürünler ve müzik aletleri denildiğinde ilk akla gelen markalardan bir tanesi olmuştur. 

Yenilikçi politikalarından taviz vermeden kaliteli ürünlerini insanlara ulaştıran Lino bu anlamda yolunda emin adımlarla ilerleyen bir markadır. Kırtasiye ve eğitim sektöründeki gelişmeleri ve yenilikleri sürekli takip eden ve bu yenilikleri ürünlerine en iyi şekilde yansıtan marka yüzlerce okul öncesi ürün ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karışlamaktadır. 

Lino Proje Hamuru

Lino markası çocuklara eğlenirken öğreten pek çok ürünü bulunmaktadır. Oyun hamurlarından maket kartonlara, boyalardan köpük ürünlere kadar geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Okul öncesi öğretici ürünler çocukların el becerilerini geliştirmekle beraber bilişsen gelişimine de katkı sağlamaktadır. 

Çocuklar eğlenirken aynı zamanda el becerilerini, düşünme ve algılama becerilerini de eş zamanlı geliştirmektedir. Köpüklü Model Oyun Hamuru Setleri içerisinde ise bir paket içerisinde farklı renkte oyun hamurları bulundurmaktadır. Renkli oyun hamurları çocukların farklı nesneler yapmalarına ve hayal dünyalarını geliştirmelerine yardımcı olmaktadır.

Farklı renklerden oluşan oyun hamuru çeşitleri çocukların hayal dünyasını geliştirmede oldukça etkilidir. Paket içerisinde 6 farklı renkte sunulan oyun hamuru kaliteli malzemeden üretilmiş olup çocukların ellerinde iz yapmaz, yapışkan his bırakmaz ya da sağlığı olumsuz yönde etkilemez. 
Çocuklar diledikleri kadar oyun hamurları ile oynayabilir ve farklı nesneler yapmanın keyfini çıkarabilir. Oyun hamurları ile araba, ev, şato, bardak gibi akla gelebilecek her türlü şeyi yapabilir ve oyun hamurlarına istedikleri şekli verebilirler.

Lino Köpük Oyun Hamuru

Lino köpük hamuru çeşitleri ise göz alıcı farklı köpük malzemeden üretilmiştir. 3 yaş ve üzeri çocukların kullanımına uygun olan köpük hamurlar tekrar tekrar oynanabilir niteliktedir. Pembe, turuncu, sarı, mavi, yeşil, mor gibi farklı renkler içeren köpük hamuru toksit içermez. Gluten ya da alerjen yoktur. Bu nedenle ebeveynler çocukları için gönül rahatlığı ile kullanabilirler. 

Markanın ürünlerinde çocuk sağlığını riske atacak herhangi bir içerik yoktur. Bu nedenle güvenilir markalar arasındadır. Kurumayan Köpüklü Oyun Hamuru dağılma yapmaz, kurumaz ya da yapışmaz. Yani çocukların oyun keyfini bozabilecek herhangi olumsuz bir nitelik taşımaz.   
Çocukları hem eğlendiren hem de eğlendirirken öğrenmelerine yardımcı olan Lino marka ürünleri sitemizde yakından inceleyebilirsiniz. Sitemizden oyun hamuru çeşitlerini en uygun ödeme seçenekleri ile dilediğiniz an sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun