Kozmela.com

LİONESSE

Lionesse markasında 124 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Lionesse Türkiye

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri ile bilinen Lionesse, Tarko Kozmetik bünyesindedir. Tarko Kozmetik ise 1946 yılında kurulmuş bir firmadır. İstanbul Ticaret Odasına kayıtlı bir firma olan Tarko kozmetik 70 yıldır faaliyetlerini aralıksız bir şekilde yürütmektedir. 35 üzeri ülkeye ihracat yapan firma 1200 aşkın ürün ve 10 farklı marka ile geniş bir ağa sahiptir. Tarko Kozmetik firmasının misyonu her daim tüketici beklenti ve isteklerini ön planda tutarak ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamak olmuştur. Sektöre yenilikçi ürünler eklemeye devam eden firma günümüzde sektör içerisinde aktif olarak rol oynamaktadır.

Lionesse Hangi Ülkenin?

Lionesse markası yerli sermaye ile kurulmuş olan Tarko Kozmetik bünyesindedir. 70 yıldır sektördeki faaliyetlerine aralıksız devam eden firmanın önde gelen markalarından bir tanesi Lionesse’dir. 1970 senesinden itibaren tamamen kozmetik ve makyaj aksesuarı alanına yönelen firma bu alanda kaliteli ürünleri ile kısa zamanda öne çıkmayı başarmıştır. Lionesse ile başlayan kozmetik sektöründeki yolculuğuna Solingen, Hydra, Redqueen ve Artnet markalarını da ekleyerek yoluna devam etmiştir.

Lioness Türkiye

Kişisel bakım ürünleri adı üzerinde kişiye ait olduğundan oldukça önemlidir. Makyaj uygulamalarından tırnak bakımına, kirpiklerden kaş bakımına kadar kullanılan yardımcı ürünler özenle seçilmelidir. Lionesse makyaj ve kişisel bakım ürünleri ise kişinin doğal güzelliğini öne çıkartmak için yardımcıdır. Kişinin arzu ettiği görünüme ulaşması için kaliteli ürünler sunan Lionesse kendi alanında öne çıkan ve insanların beğeni ile tercih ettiği markalardan bir tanesidir. Türkiye’deki kişisel bakım ve makyaj markaları arasında kullanışlı, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri ile öne çıkan marka günümüzde kadınların favori markalarından bir tanesi olmaya devam etmektedir. 

Lionesse Tırnak Makası

Markanın kişisel bakımı oldukça kolay hale getiren manikür seti bulunmaktadır. Manikür seti içerisinde el, tırnak bakımına dair tüm yardımcı ürünleri bulmak mümkündür. Manikür seti içerisinde herhangi bir kuaför salonuna gitmeden el ve tırnak bakımının yapılmasını sağlayacak tüm ürünler yer almaktadır. 

Tırnak makası, törpü, et makası, cımbız, et pensi, et itici gibi manikürün tüm aşamalarında yardımcı ürünler set içerisinde bulunmaktadır. Lionesse manikür seti ile kusursuz görünen tırnaklara sahip olmak oldukça basittir. Markanın manikür seti her an her yerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Özel kutusu ile sunulan manikür seti seyahatlerde de kolay bir şekilde taşınabilmektedir. 

Lioness Makyaj Fırçaları

Markanın makyaj fırçaları ise kadınların hayallerindeki makyaj uygulamalarını yapmalarına olanak sağlar. Makyaj fırçasının kalitesi ve uzun ömürlülüğü fırça kıllarının dayanıklılığından geçmektedir. Lionesse makyaj fırçaları yumuşak kılları ve ergonomik tasarımları ile öne çıkmaktadır. Makyaj fırçalarını tek tek alabilmekle beraber set şeklinde de almak mümkündür. Far fırçası, allık fırçası, pudra fırçası, eyeliner fırçası, gölge fırçası gibi makyajın olmaz olmaz tüm fırçalarını tek bir sette bulmak mümkündür. 

Lionesse makyaj fırçaları dökülme yapmayan kılları ile uzun süre kullanılabilir. Ayrıca makyaj fırçaları yumuşak, esnek yapısı ile uygulama ne olursa olsun rahat bir şekilde makyajı yapma imkânı ve konforu sağlar. Kolay yıkanan, kuruyan kılları ile makyaj fırçalarını her daim hijyenik tutmak da mümkündür. Lionesse makyaj fırçaları amaca uygun olarak farklı kesimlere sahiptir. Fırçalar ten ürünü ne olursa olsun cilde eşit bir şekilde dağıtmaya imkân sağlar. Kusursuz bir makyaj deneyimi için fırçalar özel olarak geliştirilmiştir.

Lionesse Kirpik

Takma kirpikler etkileyici bir bakış sağlama adına kadınların kullandığı pratik ürünlerdir. Özel günlerde gözlerin çok daha belirgin olmasına yardımcı olan Linoesse takma kirpikler farklı büyüklükte ve kalınlıkta tasarlanmaktadır. Markanın her göz yapısına uygun takma kirpik çeşidi bulunmaktadır. İster yoğun yapılı ister kıvrık yapılı takma kirpik çeşitlerinden arzu ettiğinizi tercih edebilirsiniz. Her zevke ve kullanıma uygun olarak tasarlandığından Lionesse takma kirpiklerden maksimumda performans almak mümkün olmaktadır. Takma kirpikler kullanım açısından da oldukça kolaydır. Yapıştırıcısını ince bir şerit halinde sürmek yeterlidir. Ardından takma kirpiği düzgün bir şekilde yerleştirmek gerekir. 

Yapışkanlı takma kirpiklere mesafeli yaklaşanlar için ise mıknatıslı takma kirpikler kullanıma uygundur. Mıknatıslı takma kirpiklerde mıknatıslar gözle görülemeyecek kadar küçük olduğundan dışarıdan herhangi bir şekilde fark edilememektedir. Markanın makyaj ürünleri ile birlikte el ve tırnak bakımı, cilt bakımı, banyo aksesuarları gibi daha pek çok ürünü bulunmaktadır. 

Lionesse ürünlerini sitemizde yakından inceleyebilir ve Lionesse farkı ile dilediğiniz an tanışabilirsiniz. Lionesse ürünlerini sitemizde en uygun ödeme koşulları ile anında sipariş verebilirsiniz.

Lionesse
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun