Kozmela.com

Lipozone

Hollandalı bir şirket olan CureSupport, yüksek kalitedeki gıda takviye çeşitlerinin geliştirilmesi, üretilmesi ve satışına odaklanmış bir firmadır. Firma imal sürecinde sadece kaliteli hammaddelere yer vermektedir. Bu hammaddeler firmanın kendi üretim tesislerinde sağlam işçilik altında işlenmekte ve ürünler ortaya çıkarılmaktadır.

Üretim tesislerinde üretilen ürünler bu süreçte sıkı kontrollerden geçirilmektedir. Bu anlamda eczacılardan ve doktoralı uzman kişilerden oluşan ekibi ürünlerin yüksek kalitesini kontrol eden sistemlerde uzmanlaşmıştır. Dünya üzerinde 50’nin üzerinde ülke için üretim ve satış faaliyetlerini yürütmektedir.

Firma, üretim teknolojileri alanında çizgi üstü firmalardan bir tanesidir. Üretimleri Avrupa mevzuatları, GMP ve HACCP standartlarına uygundur. Bu anlamda Hollanda Sağlık ve Tarım Bakanlıklarının denetimi ve onayı ile üretimlerini hayata geçirmektedir.

Lipozone Ürünleri

İnsan vücudu normal faaliyetlerini sürdürebilmesi için birtakım vitamin ve minerallere ihtiyaç duyar. Ayrıca bağışıklık sisteminin güçlü kalması ve hastalıklara karşı dirençli olması adına da bu bileşenlere ihtiyaç duyar. Pek çok vitamin ve mineral gıda yolu ile alınabilmektedir.

Bazı vitaminler ise vücutta depolanmaz ve bu nedenle vücutta uzun süre kalmaz. Böyle durumlarda vücut dışarıdan takviye gıdaya ihtiyaç duyabilir. Ayrıca birtakım rahatsızlıklar, ya da yetersiz beslenme nedeni ile de vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineraller sağlanamayabilir. Böyle durumlarda normal gıdaya ek olarak takviye gıdalar bir yardımcı olarak tüketilebilir.

Lipozone markası altında farklı takviye edici gıda çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar ihtiyaç duyulan vitamin ya da mineral desteğine göre seçilebilir. Ürün çeşitleri içerisinde D3+K2 vitamin, Vitamin C, B12, Q10 gibi takviye gıdalar yer almaktadır.

Bu takviye gıdaların eğer bir sağlık sorunu, hamilelik ya da emzirme durumları var ise ya da düzenli kullanılan bir ilaç söz konusu ise doktor tavsiyesi ile alınması önerilir. Bu ürünler normal gıda yerine geçmediği gibi ilaç da değildir. Bu sebeple bu ürünleri normal gıdaya bir destek olarak düşünmek gerekir. 

Ürünler sıvı formda olmakla beraber içeceklere karıştırılarak tüketilebilmektedir. Ancak tüketmeden önce kullanım talimatlarını mutlaka okunmalı ve bu talimatlara uygun şekilde tüketmeye özen gösterilmelidir.

Lipozone takviye gıda çeşitlerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz takviye gıdayı en uygun ödeme koşulları ile anında sipariş verebilirsiniz.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun