Kozmela.com

MAYBELLİNE FONDÖTEN

Maybelline Fondöten listesinde 48 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Maybelline Fondöten Çeşitleri

Fondöten, yapılan makyajın kalitesini ön plana çıkarttığı için son derece önemli bir makyaj malzemesidir. Fondöten ne kadar kaliteli olursa ve ne denli doğru uygulanırsa yapılacak makyaj da kendisini o kadar çok ön plana atacaktır. Fondöten olmadan yapılacak bir makyaj hem kendisini yeteri kadar göstermez hem de ciltte kapatılmak istenen noktalar yeteri kadar kapatılamaz.

Fondöten önemli bir makyaj malzemesi ancak fondöteni seçerken cilt tipine uygun bir ürün tercih etmek de son derece önemlidir. Aksi halde yine makyajdan tam anlamı ile verim almak mümkün olamamaktadır. Makyaj malzemelerinde kalitesi ile adından söz ettiren ve makyaj yapan pek çok kadının favorisi olan Maybelline, fondöten çeşitleri ile de göz dolduruyor ve en kaliteli fondöten çeşitleri ile kadınlara kusursuz bir makyajın kapılarını açıyor.

Maybelline fondöten adına geniş bir ürün yelpazesine sahip bir markadır. Fondöten seçiminde esas olan cilt tipini iyi tanımak ve cilde uygun bir fondöten tercih etmek olacaktır. Yani cilt kuru ise kuru cilde uygun, yağlı ise yağlı cilde uygun bir fondöten tercih etmek gerekecektir. Maybelline markası bu anlamda her cilt tipine uygun fondöten çeşitleri ile öne çıkıyor ve kaliteli ürünleri ile bir fondötenden beklenen ne varsa onu sunuyor.

Cilt tipine uygun seçilecek Maybelline fondöten hem yapılacak makyajdan çok daha iyi bir verim almak hem de ciltte kapatılmak istenen bölgelerin tam anlamı ile kapanmasına yardımcı olacaktır. Bu sebeple fondöten ile ten uyumu son derece önemlidir. Fondöten çeşitleri kapatıcılık konusunda belirli seviyelerle birbirlerinden ayrılabilirler.

Sıkıştırılmış pudra içerikli fondötenler tam kapama sağlayan ürünlerdir. Bunun yanında sıvı olarak bilinen likit Maybelline fondöten çeşitleri orta düzeyde kapatıcılık sağlayabilirler. Fondötende mat ya da parlak bitişli özellikler de kullanıcının tercihine kalmaktadır. Buradaki temel nokta Maybelline fondöten çeşitlerinin tüm beklenti ve ihtiyaçlara yönelik geniş bir çeşitlilik ile üretildiğidir.

Maybelline fondöten çeşitleri özellikle belirli dönemlerde çok daha fazla yağlanan cildin bu durumunu dengelemeye ve mat bir görünüm ortaya çıkarmaya yardımcı olurlar. Fondöten kişinin cildinde gün boyu kaldığından ötürü cilde sadece kapatıcılık özelliği sunmaz. Bununla beraber cilde nem adına destek vererek gün boyunca cildin nemli kalmasına da destek verirler. Maybelline fondöten çeşitleri yüksek pigmentleri sayesinde cilde kapatılması istenen noktaları itina ile kapatmaya ve pürüzsüz bir görünüm sağlamaya yardımcı olurlar.

Maybelline Fondöten Renkleri

Maybelline fondöten her zevke uygun geniş bir renk seçeneği ile sunulmaktadır. Ten rengine uygun seçilecek fondöten makyajı çok daha ön plana çıkartacak ve kusursuz bir görünüm sağlamaya yardımcı olacaktır. Bununla beraber yoğun içeriği ve cildi destekleyen yapıları ile güneşe maruz kalan cildi zararlı ışınlardan korumaya yardımcı olarak ciltteki tonu da sabitlemeye destek olur. 

Kullanımla beraber gün boyunca kalıcılığını gösterir. Gün boyunca sabit kalan fondöten, makyajın da gün boyunca bozulmadan kalmasını sağlar. Maybelline fondöten ciltte herhangi bir iz bırakmaz. Bununla beraber yapay maske görünümü de oluşturmaz. Cilt rengine uygun bir şekilde seçilecek fondöten kapatıcılığını en iyi şekilde göstermekte ve ışıltılı, aynı zamanda doğal bir görünüm ortaya çıkarabilmektedir.

Cildin en büyük problemlerinden bir tanesi olan yağlanmanın önüne geçmeye yardımcı olarak taze, canlı cildi destekler. Gün boyu sabit ve kalıcı olan fondöten sayesinde makyaj tazeleme gereği de duyulmaz. Maybelline fondöten çeşitleri cildin nefes almasına engel olmaz, cildi hapsetmez. Cilt gün boyunca doğal ışıltısını korur. Cilt tipi ne olursa olsun cilde uygun bir Maybelline fondöten seçildiği takdirde arzu edilen kusursuz görünüme kavuşmak mümkün olabilir. 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun