Kozmela.com

MAYBELLİNE KAPATICI

Maybelline Kapatıcı listesinde 19 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Maybelline Kapatıcı Renkleri

Makyaj söz konusu olduğunda kapatıcılar kadınların en sık kullandığı ürünlerden bir tanesidir. Kapatıcı pek çok kusurlu bölgeyi, leke ya da ton dengesizliğini kapatmaya yardımcı ürünlerdir. Bir makyajı kusursuz hale getirmek için kapatıcı kullanmak yeterlidir. Kapatıcılar ton bakımından birbirinden farklılık gösterebilir. Cilt tonuna uygun bir kapatıcı kullanıldığı takdirde arzu edilen sonucu almak mümkündür. Maybelline markası diğer ürünlerinde olduğu gibi kapatıcı çeşitlerinde de kalitesini gösteren bir markadır. Bu sebeple ülkemiz makyaj sever kadınları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.   

Özellikle göz çevresi günlük yorgunluğu en fazla belli eden alandır. Bu bölgede çizgi oluşumu ya da ton farklılıkları görülebilir. Ciltte oluşan bu oluşumların önüne geçmek için ise kapatıcı çeşitleri kullanılmaktadır. Maybelline kapatıcı çeşitleri makyaj ürünleri arasında oldukça önemli bir yere sahiptir.

Kapatıcı çeşitleri özellikle görünmesini istenmeyen yerleri çok iyi bir şekilde gizleyebilmektedir. Kapatıcılar etkilerine göre birbirinden ayrılabilir. Hangi kapatıcının seçileceği cilt tipi ve doygunluk oranına göre değişebilir. Maybelline ise diğer tüm makyaj ürünlerinde olduğu gibi kapatıcı çeşitlerinde de makyaj adına önemli bir ihtiyacı karşılamaktadır.

Kapatıcılar makyaj rutininin en önemli adımlarından bir tanesini oluşturur. Bu sebeple seçilecek kapatıcı da son derece önemlidir. Ton dengesizliği yüz ve göz bölgesinde hoş olmayan bir görünüm ortaya çıkarabilir. Özellikle cilt üzerindeki problemli bölgeleri iyi bir şekilde gizlemek makyajın daha kusursuz görünmesi adına önemlidir. Maybelline kapatıcı çeşitleri cildiniz ile adeta bütünleşir. Bu sayede makyajınızda doğal bir görünüm yakalamanıza olanak sağlar.

Pek çok nedenden ötürü ciltte ton dengesizliği yaşanabilir. Güneş ışınları, çevresel faktörler ya da genetik sebeplerden dolayı ciltte ortaya çıkabilecek ton dengesizliğini uygun bir kapatıcı ile görünmez hale getirmek mümkündür. Bu sayede hem cildiniz daha eşit bir tonda görünecek hem de uyguladığınız makyaj çok daha güzel ve estetik duracaktır.

Çoğu kişi göz altında bulunan koyu halka görünümünden şikâyetçidir. Ayrıca ince çizgi görünümü de yine buralarda kendisini belli ettiğinden pek çok kadın uygun bir kapatıcı ile bu bölgeleri kapatabilmekte ve pürüzsüz, kusursuz bir görünüm sağlayabilmektedir. Lekeler, ton dengesizlikleri aslında ufak bir uygulama ile en iyi şekilde kapatılabilmektedir. Cilt rengine uygun bir tonda kapatıcı, ciltteki kusursuzları en iyi şekilde kapatacaktır. Maybelline markası bu konuda zengin ürün çeşitleri ile yardımcı olmaktadır.

Makyajın daha doğal, kusursuz gözükmesi için öncelikle cilt üzerinde gerekli kapatma işlemlerinin yapılması gerekir. Maybelline kapatıcı çeşitleri ile arzu ettiğiniz pürüzsüz ten görünümüne kavuşmanız mümkündür. Hem göz çevrenizde hem de cildiniz üzerinde problemli bölgeleri kapatmak Maybelline ile oldukça pratik ve kolaydır. 

Sadece dakikalar içerisinde, zorlanmadan hafif bir formül ile cildinizde kapanmasını istediğiniz bölgeleri Maybelline ile kapatabilirsiniz. Tek bir dokunuşla bile farkını hissettiren kapatıcı çeşitleri her kadının ihtiyacını karşılayacak nitelikte ve kalitededir. Maybelline kapatıcılarının içerisinde cildi kapatırken beslemeye ve canlı tutmaya yardımcı bileşenler vardır. Cildin daha pürüzsüz görünmesini sağlarken cildin korunmasına da katkı sağlar.

Maybelline Kapatıcı Fondöten

Maybelline markasının farklı cilt tiplerine uygun pek çok kapatıcı çeşidi bulunuyor. Bu sayede kullanan kişinin cilt tipi ne olursa olsun uygun kapatıcıyı aldığı takdirde göz çevresinde aydınlık bir görünüm elde etme şansına sahip oluyor. Kapatıcı çeşitleri arasında fırça, stick ya da sünger gibi formlarda kapatıcılar bulunuyor. Hafif, kremsi dokuya sahip olması nedeniyle kullanımı da oldukça basit oluyor. Maybelline kapatıcılar cilt tarafından çok kolay bir şekilde emilebiliyor.

Cildinizde herhangi bir ağırlık yapmayan, cildinize uygum sağlayan markanın kapatıcı çeşitlerini denediğinizde diğer kapatıcı çeşitleri ile olan farkını hemen hissedebilirsiniz. Gün içerisinde konforlu bir makyaj sunan kapatıcılar her cilt tipine uygun şekilde formüle edilmiştir. Bu sayede cilt tipinize uygun bir kapatıcı ile gün boyunca kusursuz bir makyajın keyfini çıkarmanız mümkündür.

Kapatıcı tonları ise göz çevresindeki kapatılması istenen bölgeleri en iyi şekilde kapatacak şekilde farklı yoğunluklarda sunuluyor. İnce çizgi ve yaşlılık belirtileri de bu sayede etkili bir şekilde kapatılmış olabiliyor. Maybelline kapatıcı çeşitleri özel formüller ile üretildiğinden ciltteki kapatılması istenen bölgeleri kapatırken ciltte katman yaratmıyor ve cildin doğal yapısını bozmuyor. Bu sebeple de kadınların favorilerinden oluyor. Bir kapatıcının ağırlık yapmaması gün içerisinde kişinin de rahat etmesini sağlamaktadır. Bu nedenle hafif dokusu ile Maybelline tercih edilen bir marka olmaktadır.

Kapatıcılar içerisinde bulunan mikro inci taneler yüz hatlarının belirgin bir şekilde öne çıkmasına olanak sağlıyor. Kaş bölgeleri, elmacık kemiği bölgeleri fark edilir bir şekilde öne çıkıyor. Bununla beraber ciltteki ton eşitsizliklerini de kapatıcı paleti sayesinde düzenlenebiliyor. Kapatıcı renkleri doğal tonlara sahip olduğundan ötürü sıklıkla tercih edilebiliyor. Fit Me, Age Eraser gibi seriler kadınlar tarafından büyük ilgi görüyor. 

Maybelline Kapatıcı Nasıl Kullanılır?

Maybelline kapatıcıları kullanmak da oldukça pratiktir. Göz çevresine eşit miktarda sürüldüğü ve yayıldığı takdirde istenen kapatıcılık seviyesine ulaşmak mümkün olabiliyor. Günün yorgunluğunu yüzden silip atmak ve aydınlık bir görünüme sahip olmak bu kadar kolay olabiliyor. Kapatıcılar el ile dağıtılabildiği gibi makyaj süngeri kullanarak da dağıtılabilmektedir. Bazı kapatıcı çeşitlerinde rahat uygulama yapabilmek adına sünger başlıkları da bulunuyor.

Kapatıcılar yorgunluk belirtileri, ince çizgi gibi oluşumları en iyi şekilde kapatıp pürüzsüzlük sağlamaya yardımcı olurken aynı zamanda güneş ışınlarının ortaya çıkarabileceği ton eşitsizliklerini gidermeye de yardımcı oluyor. Uygulama yapıldığı andan itibaren daha eşit bir cilt tonu ortaya çıkabiliyor. Kapatıcı seçmek de bu noktada son derece önemli oluyor. Çünkü cilt tipi ve yaş aralığına göre seçilecek bir kapatıcının etkisi çok daha fazla görülebiliyor.

Cilt tipi yağlı olan ya da kuru olan birisi kendi cilt tipine uygun bir kapatıcıyı tercih etmelidir. Bu sayede ciltte ortaya çıkabilecek parlama sorunlarının da önüne geçilmiş olacaktır. Ayrıca cilde sürüldüğünde adeta bir maske etkisi yaratan kapatıcılardan da uzak durmak gerekiyor. Kapatıcı çeşitleri hafif bir dokuya sahiptir. Bu anlamda uygulandığı bölgelerde kalıp şekli ortaya çıkarmazlar. Ayrıca ciltte yağlı, yapışkan bir iz de bırakmazlar.

Gün boyu etkisini sürdüren kapatıcı çeşitleri doğal renklere sahip olduğundan herhangi bir yapaylık söz konusu olmamaktadır. Ciltte sivilce, siyah nokta gibi oluşumları da yine bu etkili kapatıcı çeşitleri ile görünmez kılıp, pürüzsüz bir cilt ortaya çıkartmak mümkündür.

Maybelline kapatıcı çeşitlerinin bir diğer önemli özelliği suya dayanıklı olmasıdır. Yüksek dirençli kapatıcı çeşitleri cilt tarafından hızlı bir şekilde emilir ve herhangi bir bulaşma da söz konusu olmaz. Makyajın sabit kalmasını sağlar ve bu anlamda ciltte herhangi göze batan bir unsur öne çıkmaz. 

Diğer tüm makyaj ürünlerinde olduğu gibi Maybelline kapatıcı kullananlar ne demiş, Maybelline kapatıcı yorumları nedir diye bakabilirsiniz. Yorumlarda genellikle markanın kapatıcı çeşitlerinin ince bir yapısı olmasına rağmen yüksek kapatıcılık özelliği gösterdiğini söylediklerini görebilirsiniz. Ayrıca yine kullanıcı yorumlarında kapatıcı çeşitlerinin sadece koyu göz halkalarını, ton dengesizliğini gidermekle kalmayıp cilde daha canlı ve sağlıklı bir görünüm kazandırmaya yardımcı olduğunu da görmek mümkündür. 

Maybelline Kapatıcı Fiyat

Kapatıcı fiyatları ise kalitesi ile oranlandığında tüketicileri memnun edecek düzeydedir. Markanın her kesimin bütçesine hitap edebilecek kapatıcı çeşitleri bulunmaktadır. Maybelline kapatıcıların bir diğer önemli avantajı rahat uygulanabilmesidir. Bu noktada ürünü kullananlar olumlu görüşlerini bildirmektedir. Ergonomik tasarımı ve kullanışlı fırçası sayesinde istenen performansı en iyi şekilde sağlamakta ve tüketicileri memnun etmektedir. 

Piyasadaki farklı markaların kapatıcı fiyatlarına baktığınızda Maybelline kalitesinin uygun maliyetlerle tüketicilere sunulduğunu anlamak mümkündür. Kaliteden taviz vermeyen marka en etkili kapatıcı formülleri ürünlerinde uygulamakta ve kadınları bu anlamda uygun fiyata en iyi performansa kavuşturmaktadır. 

Maybelline Kapatıcı Kullananlar

Kapatıcı kullananlar için ürünün suya ve tere dayanıklı olması son derece önemlidir. Maybelline kapatıcılar uzun süre herhangi bir bozulma olmadan etkisini korur. Gün içerisinde temas olabilecek su ter gibi durumlara karşı da dayanıklıdır. Ayrıca kapatıcının cilt ile adeta bütünleştiği yine kullanıcı yorumları arasında bulunmaktadır. Çünkü bir kapatıcı uygulandığında yapay bir görünüm oluşturmamalıdır. Maybelline bu konuda özel formülasyonu ile isteneni en iyi şekilde vermektedir. 

Maybelline markasının kapatıcı çeşitleri hafif bir dokuya sahiptir. Ciltte herhangi bir ağırlık oluşturmaz. Yapacağınız makyaj ile de bütünleşir ve kusursuz bir makyaj ortaya çıkarmanıza yardımcı olur. Eğer cildinizde problemli bir bölge var ise yine kapatıcı bu problemli bölgeyi pürüzsüz bir görünüme kavuşturacak size ise kusursuz bir makyajın keyfini sürmek düşecektir. 

Ciltte pürüzsüz, aydınlık bir görünüm arzu edenlerin en sık tercih ettiği markalardan bir tanesi olan Maybelline doğal bir görünüm yakalama adına son derece etkili sonuçlar ortaya çıkartmaktadır. Gün boyu etkisini sürdüren Maybelline kapatıcı çeşitleri en uygun fiyatlarla sizleri bekliyor. Maybelline kapatıcı çeşitlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir, karşılaştırabilir ve dilediğiniz Maybelline kapatıcıyı hızlı kargo avantajı ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun