Kozmela.com

MAYBELLİNE RUJ

Maybelline Ruj listesinde 65 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Maybelline Likit Ruj

Kadınlar için rujların yeri çok ayrıdır. Çünkü makyajı tamamlayan, bir bütünlük ortaya koyan yegane unsurlardan bir tanesi rujlardır. Genel makyaja uygun bir ruj dudakları daha ön plana çıkaracak ve daha göz alıcı, estetik bir görünüm ortaya çıkaracaktır. Kozmetik konusunda yılların deneyimine sahip marka Maybelline, birbirinden farklı renkte ruj çeşitleri ile her zevke hitap etmeyi başarıyor. Maybelline’in öne çıkan özelliklerinden bir tanesi ürünlerinde cilde zarar verecek herhangi bir kimyasal kullanmıyor oluşudur. Bu anlamda tüketicilere kusursuz bir deneyim sunuyor.

Bir dünya markası olan Maybelline, kozmetik sektöründeki trendleri yakından takip etmekle kalmıyor trendlere yön veriyor. Bu anlamda dünya üzerindeki son moda renkler, uygulamalar markanın ürün gamında yer almaktadır. Her sezon yeni trendlere ayak uyduran ürünler tüketicilerin en yeni ürünlerle tanışmasına olanak sağlıyor. Rujlar makyaj çantalarının olmazsa olmaz makyaj malzemelerinin başında gelmektedir. Maybelline makyaj çantalarından eksilmeyecek ruj çeşitleri ile öne çıkmaktadır. Her bir tüketicinin zevkine uygun renk seçenekleri ile kozmetikteki ihtiyacı en iyi şekilde karşılamaktadır. 

Maybelline Superstay Matte Ruj

Markanın ruj çeşitleri arasında kadınların favorilerinden olan Maybelline Super Stay farklı renk ve tonlarda tüketicilere sunulmaktadır. Maybelline Super Sray ruj çeşitleri dünyaca ünlü yıldızların ve makyaj sanatçılarının da tercih ettiği serilerden bir tanesidir. Dünya çapındaki başarısı düşünüldüğünde Maybelline’in Super Stray serisi fiyat performans açısından oldukça başarılıdır. Maybelline, kaliteyi en uygun fiyatla herkesin deneyimlemesini arzu etmekte ve ürünlerini bu anlayış ile geniş kitlelere sunmaktadır. 

Markanın ruj koleksiyonu oldukça geniş olmakla beraber her zevke hitap edebilmek adına koleksiyonunu günden güne genişletmeye devam etmektedir. Likit mat rujlar günümüzde kadınların kullanım kolaylığı ve sağladığı etkiler açısından en çok tercih ettiği ruj çeşitlerindendir. Likit formu sayesinde uygulaması rahat olan bu rujlar dudakları daha canlı, dolgun ve göz alıcı bir görünüme kavuşturmaktadır. Yoğun pigmentli parlak rujlar birbirinden farklı renk ve dokuya sahiptir. Bu anlamda markanın her makyaj severin zevkine uygun bir çeşidi bulunmaktadır. 

Maybelline mat rujlar özel dokusu ve uzun süre kalıcı etkisi ile makyaj severlerin favorisi olmaktadır. Yüksek pigmentli parlak ruj çeşitleri her tarza ve giyim stiline uygundur. Makyajında daha sade tonları sevenler için markanın pastel tonlarına sahip seçenekleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra canlı renkleri tercih etmek isteyenleri de geniş bir ürün yelpazesi beklemektedir. Maybelline ruj çeşitleri günlük kullanıma uygundur. Bunun yanı sıra özel bir gece ya da davette dudaklarda çekici ve asil bir görünüm sağlama adına da farklı seçenekleri bulunmaktadır. 

Gece makyajında en sık tercih edilen renklerden bir tanesi kırmızıdır. Maybelline kırmızı ruj, dudakları ön plana çıkarmakla beraber ateşin ve cazibenin etkisini dudaklara taşımaktadır. Şık bir akşam yemeğinde elbisenize ve genel makyajınıza en uygun ruju seçebilir ve şıklığınıza daha da anlam kazandırabilirsiniz. Özel bir akşam yemeğinde ister daha mat pastel renkler tercih edebilir ya da yine elbisenize ve tarzınıza göre daha canlı, enerjik tonlar seçebilirsiniz. 

Her zevke hitap edebilecek nitelikteki Maybelline ruj çeşitleri her bütçeye uygun çeşitleri ile göz doldurmaktadır. Makyaj yapan bir kadın sahip olduğu tarzı en iyi şekilde yansıtmayı ister. Rujlar ise makyajda tarzı en iyi yansıtacak yegane ürünlerdir. Rujlar sadece dudaklarda güzel bir görünüm sağlamakla kalmaz. Bazı doğal içerikli ruj çeşitleri aynı zamanda dudakların nemlendirilmesi, dudaklara bakım sağlaması gibi özelliklere de sahiptir. 

Maybelline likit ruj çeşitleri hem günlük hem de özel günlerde kullanıma uygun seçeneklerle sunulmaktadır. Maybelline ruj çeşitlerinin dünya çapında bu denli ilgi görmesi ise kaliteli malzemeden üretilmiş olmasındadır. Dudaklarda kalıcı formülü ile öne çıkan rujlar mat, likit ya da parlak geçişli yapısı ile beğeni topluyorlar. Maybelline ruj çeşitleri benzersiz bir formül ile üretilmektedir. Dudakların istenen renge ve yapıya kavuşmasında önemli bir rol oynarlar. Özel formülleri sayesinde markanın rujları dağılma, bulaşma yapmaz ve gün boyu kalıcılığını korur. 

Markanın tüketiciler tarafından en sık tercih edilen ruj modellerinden bir tanesi de Maybelline New York ruj çeşitleridir. Maybelline New York Super Stay ruj çeşitleri  göz alıcı renkleri ve kalıcılıkları ile ön plana çıkmaktadır.  New York Super Stay ruj çeşitleri göze hoş gelen bitişleri ile estetik bir görünüm sağlar. Markanın rujları hafif dokulu olduğundan dudaklarda herhangi bir ağırlık hissettirmez. Dudaklarınızda adeta yokmuş etkisi bırakan rujlar buna rağmen gün boyunca kalıcılığını korurlar. Markanın ruj çeşitleri dudaklarda çatlama yapmaz ve gün içerisinde tazelini, pürüzsüzlüğünü korur. 

Kadınların en çok sıkıldıkları konulardan bir tanesi de gün içerisinde makyajı tazeleme gereği duymalarıdır. Maybelline ruj çeşitleri özel dokusu ve kalıcılığı sayesinde kadınları bu dertten kurtarmaktadır. Uygulandıktan sonra gün boyu kalıcılığını ve canlılığını koruyan ruj çeşitleri büyük kolaylık sağlamaktadır. Defalarca uygulama tekrarına gerek bırakmayan ruj çeşitleri gün boyu göz alıcı renklerini en iyi şekilde korur. 

Eğer gün boyu suya dayanıklı ve kalıcı etkili bir ruj düşünüyorsanız markanın sizler için sunduğu 16 sate kadar dayanıklı ruj modellerine bakabilirsiniz. Mat bitiş formülü ile dudaklarınızda gün boyu kalıcı etkisini gösteren bu rujlar sizlere de büyük kolaylık sağlamaktadır. Rujların bulaşma durumu olmadığından gün içerisinde kıyafete bulaşma riskini de ortadan kaldırmış olursunuz. 

Maybelline ruj çeşitleri içerisindeki besleyici yağlar sayesinde dudaklarda kuruma yapmaz. Gün boyu nemli, canlı ve dolgun bir dudak görünümü sağlar. Dudaklarda ağırlık yapmayan, hafif formülü ve besleyici özelliği ile Maybelline mat rujlar tam anlamı ile dudaklarda bir konfor sağlıyor. 

Markanın likit ruj seçenekleri tıpkı mat ruj seçeneklerinde olduğu gibi tüm gün kalıcılığını korumaktadır. Likit rujlarda da bulaşma riski olmadığından güvenle kullanılmaktadır. Likit rujlar aplikatörü sayesinde dudaklara rahat bir şekilde uygulanır. Her mevsime uygun likit ruj seçenekleri yaz aylarında sıcak renkleri, sonbahar ve kış aylarında mat ama canlı seçenekleri ile tercih sebebi oluyorlar. Yaz aylarında daha çok pembe, kırmızı, şeftali gibi tonlar tercih edilirken kış aylarında kahverengi, gri, bordo gibi seçenekler tercih edilmektedir. Elbette bu tamamen kişiniz makyaj zevki ile alakalı bir durumdur. 

Markanın sıra dışı bir görünüm elde etmek isteyenler için mor tonlarında da renkleri bulunmaktadır. İster klasik bir anlayışa sahip olun ister çizgi dışı renkleri tercih edin Maybelline ruj çeşitleri ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak seçenekler sunmaktadır. Maybelline likit ruj çeşitleri nemlendirici etkiye sahip olduğundan dudakları gün boyu kurumaya karşı korumaktadır. İçeriğindeki doğal yağ ve bileşenler dudaklarda nemlendirici etkisi sağlar. Dudaklar daha canlı, nemli ve göz alıcı renkte kendisini gösterir. 

Yüksek pigmentli, mat ruj seçenekleri arasında iddialı renkler de vardır. Bu tip ruj çeşitleri özel bir akşam yemeğinde ya da bir davette yine iddialı bir elbise ile oldukça uyum içerisine girmektedir. Üstün seviye kalıcılığa sahip olduğundan kırmızı renkteki ruj çeşitleri gece boyunca herhangi bir bozulma ya da bulaşma olmadan kalıcılığını korumaktadır. 

Mat ve nude seçeneklerden oluşan kremsi yapıdaki ruj çeşitleri dengeleyici bir bitişe sahiptir. Kremsi yapısı dudakları ayrıca nemlendirmeye yardımcı olur. Ten rengine uygun pek çok ruj renk seçeneği bulunmaktadır. Bunlardan size en uygun olanını seçerek kusursuz bir bütünlük ve estetik sağlamanız mümkündür. Kırımızı renk her daim iddialı bir renk olmuştur. Ancak eğer doğru bir kombin, elbise ve makyaj stili ile birleşirse ortaya göz kamaştırıcı bir görüntü çıkacaktır. 

Maybelline ruj çeşitleri dudakların gün içerisinde kurumaması için özel nemlendirici bileşenler içerir. Sağlıklı ve doğal yağlardan oluşan bu bileşenler dudakları nemli ve canlı tutmaya yardımcı olmaktadır. 

Kadifemsi bir dokuya sahip olan ruj çeşitleri dudaklarda yumuşak bir etki isteyenler için idealdir. Yoğun pigmentli ruj seçenekleri ise dudaklarda arzu edilen canlı görünümü sağlama adına oldukça kullanışlıdır. Ruj denildiği zaman akıllara gelen tüm renkleri Maybelline koleksiyonu içerisinde bulmak mümkündür. Kullanışlı yapıları ile Maybelline ruj çeşitleri uygulama kolaylığı da sağlamaktadır. Ürünlerin bazılarında yüksek pigmentasyon söz konusudur. Bu sayede göz alıcı yoğun bir renk sağlamak mümkün olmaktadır. 

Maybelline Ruj Renkleri

Maybelline markasının en çok tercih edilen rujlarından bir tanesi ikonik rengi ile Maybelline New York Super Stay Vinyl Ink Likit Rujdur. 55 numara olarak geçen bu Royal ruj dudaklara dolgun, canlı bir görünüm sağlamaya yardımcı olur, zengin içeriği ile dudakların beslenmesine de katkı sağlar. Ruj çeşitleri dudakları yoğun şekilde nemlendirmeye yardımcı olur. Bu sayede daha bakımlı ve sağlıklı görünümlü dudaklara kavuşmak mümkün olmaktadır. İddialı bir renk gibi gözükse de 55 numara kadınların hem gündelik hem de özel günlerde sıklıkla tercih ettiği bir renktir.      

65 numara olarak geçen Maybelline Super Stay Matte Ink Likit Mat Ruj No:65 Seductres yine kadınlar tarafından oldukça sık bir şekilde tercih edilen bir renktir. 16 saate kadar kalıcı bu göz alıcı ruj farklı kombinlerle rahat bir şekilde uyum sağlayabilecek kapasitededir. Dilediğiniz her yerde aplikatörü ile rahat bir şekilde uygulayabileceğiniz bu ruj dudaklarda gün boyu nemli ve canlı bir görüntü ortaya çıkaracak ve genel makyajınıza ahenk kazandıracaktır.

Likit Mat Ruj No:65 Seductres ise dudak parlatıcı özelliği ile ışıl ışıl bir görünüm ortaya çıkarmaya yardımcı olur. Dolgunlaştırıcı etkili ruj giydiğiniz elbiselerle büyük bir ahenk ve uyum oluşturacaktır. Yine günlük kullanıma uygun olduğu gibi özel gün ve gecelerde, davetlerde de 65 numara ruju kullanabilir ve görünümünüze anlam kazandırabilirsiniz. 

Açık, koyu, sade, iddialı fark etmeksizin Maybelline ruj kataloğunda her kıyafete, stile ve tarza uygun ürün bulmak mümkündür. Makyaj yapmayı sevenlerin favori markalarından bir tanesi olan Maybelline tüm dünya kadınları ile birlikte ülkemiz kadınlarının da beğenisi kazanmış bir markadır. Bu anlamda ülkemiz kadınlarının da zevkine hitap edecek son moda, trend renkleri tüketicilerin beğenisine sunmaktadır.

Maybelline markasının ruj çeşitlerinin en büyük özelliği kalıcılığını kaybetmemesidir. Gün içerisinde akma, bulaşma, bozulma gibi durumlar söz konusu olmaz. Bu da kadınların güvenini kazanan en büyük özelliklerin başında gelmektedir. Maybelline ruj çeşitleri içeriğinde özel bileşenler ihtiva eder. Bu sebeple de kalıcı olduğu gibi dudaklarda çatlama, kuruma gibi durumlar ortaya çıkarmaz, güvenle kullanılır.

İster likit ruj olsun ister normal ruj, Maybelline sizlere makyajda kaliteyi sunan bir markadır. Kullandığınız andan itibaren diğer rujlarla olan farkı hemen anlayabileceğiniz Maybelline ruj çeşitlerini sitemizde yakından inceleyebilir ve tarzınıza en uygun ürünü anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun