Kozmela.com

Misoli Nemlendirici Maske Çeşitleri

Cilt maskesi üreten bir marka olan Misoli, yaşlanma belirtilerinin en sık görüldüğü göz çevresini nemlendirme, canlandırma gibi özellikleri bulunan ürünleri tüketicilerle buluşturmaktadır. Cilt bakımında önemli bir yeri bulunan maskeler, özellikle yoğun, doğal içerikleri ile öne çıkmaktadır. Doğal özlerle formüle edilen maskeler, cilde nem desteği sağlar. Bu sayede cilt kurumalarına karşı gerçek bir koruma sağlamaya yardımcı olur. Misoli cilt bakım maskeleri yoğun içerikleri ile öne çıkmaktadır. Tüm dünya ile birlikte ülkemizde de beğeni ile kullanılmaktadır.

Misoli göz maskelerinde hedef, göz çevresindeki kuruluğu gidererek yaşlanma belirtilerini en aza indirmektir. Bunu yaparken ise içeriğindeki yoğun nemlendirici özlerden faydalanır. Özellikle yüksek oranda kolajen ve hyalüronik asit içeren göz maskesi kurumuş göz çevresinin nemlendirilmesine yardımcıdır. Bu sayede göz çevresini besler ve kırışık görünümünü en aza indirmeye katkı sağlar.

Markanın göz çevresi maskeleri yoğun doğal esanslarla formüle edilmiştir. Bu sayede bir cildin ihtiyaç duyduğu nemi fazlasıyla vermektedir. Göz çevresinde adeta bir nem bariyeri oluşturur ve nem kaybının en aza indirilmesine katkı sağlar. Misoli göz maskeleri cilt yapısına uygundur ve yüz hattına göre, kolay bir şekilde uygulanır. Cilt dokusuna benzeyen bir yapısı vardır ve bu sayede cilde tam uyum sağlayacak şekilde hazırlanmıştır. Anında cilt ile bütünleşir ve hızlı bir şekilde nem desteği vermeye yardımcı olur. Zaten maskeyi kullanırken emilip inceldiği de gözlemlenebilir. 

Misoli markasının farklı göz çevresi vardır. Bunlar içerik olarak birbirinden farklı olsa da hedefleri aynıdır. Göz çevresinin yoğun bir şekilde beslenmesi. Hyalüronik asit, kafein içeren göz maskesi vardır. Bunun yanında yosun ve C vitamini içeren maskesi de bulunur. Ayrıca yine hidrolize kolajen içeren bir göz çevresi maskesi bulunur. Cilt tipinize ve ihtiyacınıza uygun Misoli göz çevresi maskesini sitemizde yakından inceleyebilir ve dilediğiniz an online olarak sipariş verebilirsiniz. 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun